NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Przedszkole,
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 16:36  
Cytuj
No właśnie w tym roku jak i w innych dzień babci i dziadka był rano,cos chyba Ci sie myli. Zależy jeszcze gdzie kto pracuje i njie zawsze może brać wolne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 16:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 16:38  
Cytuj
Każdy może wyrazić swoją opinie,moja jest taka i nie tylko moja ,bo od innych rodziców też słyszałam,ze popsuło się w Chatce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 16:48  
Cytuj
A no fakt, nie dzien babci tylko jaselka byly po poludniu. Nikt opini wyrazac nie broni, oby tylko wyrazana krytyka była konstruktywna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 17:43  
Cytuj
Pewnie sama tam uczysz gimnsstyki wiec nie pisz ze tylko Twojs opinia jest ok. PRAWDA umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 20:15  
Cytuj
A wyrazi ktos opinie o Montessori ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 20:53  
Cytuj
Z tego co wiem to w przedszkolu nie ma gimnastyki tylko karate i pilki? Karate w przedszkolu prowadzi jakis Pan ale moje dziecko na to nie chodzi a pilki jakas Pani spoza przedszkola - nie mialam z nia kontaktu bo to mama nie z naszej grupy, ale dziecko na nią nie narzeka wiec chyba jest spoko. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie ze Pani opinia nie jest obiektywna🤔

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 20:54  
Cytuj
Z tego co wiem to w przedszkolu nie ma gimnastyki tylko karate i pilki? Karate w przedszkolu prowadzi jakis Pan ale moje dziecko na to nie chodzi a pilki jakas Pani spoza przedszkola - nie mialam z nia kontaktu bo to mama nie z naszej grupy, ale dziecko na nią nie narzeka wiec chyba jest spoko. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie ze Pani opinia nie jest obiektywna🤔

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 21:37  
Cytuj
Skoro już dziecko nie chodzi do Chatki Misia to dlaczego przeszkadzają Ci godziny nadchodzącej Akademii Wielkanocnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 21:38  
Cytuj
Do Montessori chodziło moje starsze dzieciątko a w tym roku zapisuje tam młodsze wiec to chyba najlepsza opinia. Jestem nim zachwycona!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 08:50  
Cytuj
a czy w ktoryms przedszkolu jest mozliwosc aby przyprowadzic dziecko na 2-3 godz dziennie jeszcze przed rozpoczeciem roku szkolnego, tak by moglo sie zapoznac z przedszkolem i stopniowo przyzwyczajac ? Z tego co wiem to w innym miescie moja znajoma w sierpniu przyprowadzala dziecko rano i odbierala przed poludniem i maluch nawet nie zauwazyl kiedy zaczal zostawac na 8 godzin

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 19:10  
Cytuj
Moj syn tak mial, tzn przez cale wakacje chodzil na pare godzin i od wrzesnia już normalnie chodzil. W wakacje jest duzo atrakcji m.in. basen wiec z radością zostawał. Tak jak pisałam wczesniej Chatka Misia to najlepsza propozycja dla malego przedszkolaka 😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 12 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2017r. 22:27  
Cytuj
A ja powiem, że też jestem bardzo zadowolony z PRZEDSZKOLA nr 7, bardzo miłe doświadczone Panie, dzieci zadowolone, usmiechnięte. Syn z radością wstaje o 6:30 do przedszkola, i tak samo szczęśliwy wraca do domu. Więc chyba to znaczy że placówka jest OK okokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 21:05  
Cytuj
Ja również polecam CHATKĘ MISIA !!! Moja córka chodzi tam już drugi rok i nie zamienię tej placówki na żadną inną. Bardzo fajna kadra - i nie zauważyłam aby były jakieś duże zmiany że same fajne osoby odeszły? Owszem jak otwierali chatka na Popiełuszki to cześć Pan tam przeszła ale od początku roku przynajmniej w chatce na okulickiego kadra jest stała i jest the Best. Panie bardzo miłe informują o postępach dziecka o dobrych i złych chwilach w przedszkolu! Dziecko bardzo pozytywnie się o nich w domu wypowiada. Akademie ....hmmm biorąc pod ywage fakt że jest ich kilka w ciągu roku to chyba nie aż taki problem że są rano ? Dużo wcześniej jest informacja kiedy one będą więc dla chcącego da radę załatwić wolne tudzież zamiane w grafiku. Właściciele nastawieni na zysk ?? Moim zdaniem zupełnie odwrotnie cały czas widać nowe zabawki i materiały i to że inwestują w swoje placówki pieniądze i energię! Młodzi ludzie którzy naprawdę strają się aby miejsce to było wyjątkowe. Druga sprawa jest taka że jeśli coś się nie podoba zawsze można porozmawiać z właścicielami i dojść do porozumienia. Dwa razy w roku wypełniane są ankiety i wnioski są z nich wyciągane! To tak moim zdaniem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 23:08  
Cytuj
Moje dziecko jest już dawno w szkole a do tej pory wspomina panią z Montessori która go biła w przedszkolu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 15:23  
Cytuj
Ja polecam chatke misia. Jestesmy bardzo zadowoleni. Przedszkole jest naprawde super, Panie bardzo sie staraja, a zajecia, pikniki, akademie - swietna sprawa. Nie we wszystkim uczestniczymy ale na tyle na ile czas pozwala staramy sie angazowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 16:28  
Cytuj
A ja polecam Przedszkole nr 1. Moja córcia tam chodzi i ZAWSZE wychodzi uśmiechnięta. Panie są fantastyczne i mają typowo matczyne podejście do dziecka. Nie zamieniłabym jedynki na żadne inne przedszkole a już na pewno nie na prywatne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »