NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Wypadki na Poniatowskiego,
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2016r. 23:01  
Cytuj
CYTAT (Fox-GreyFox)
Przykro mi, po kilku twoich wpisach liczylem na bardzo merytoryczna dyskusje.

Z kim z Ty chcesz merytorycznie dyskutować z przemobiker?Chyba żartujesz.Jest dwóch takich"mistrzów"na tym forum jeden to HIV a drugi to jeszcze plotkarz przemobiker którzy nie mają nic wspólnego z rozsądkiem jak siedzą za kierownicami swoich samochodów.Szczycą się swoją głupotą,zachowaniami na drodze i łamaniem przepisów.Nie bronię pieszych ale tak naprawdę to żaden kierowca oprócz
CYTAT (przemobiker)
... Ale nadal jestem zdania, że ten durny przepis powinien być usunięty i kierowcy za to karani. A w szczegolności jeśli dojdzie do kolizji. Powinien być karany jak za współudział.

nie chce nikogo zrobić kaleką a tym bardziej zabić nawet gdy jest na pierwszeństwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2016r. 23:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 01:10  
Cytuj
CYTAT (przemobiker)
Za dużo zwolenników i ruchu obrońców pieszych


Pieszemu który musi iść czasem spory kawałek i coś dzwigać, czasem w złej pogodziem nie należy się luksus aby przejść przez ulice.

Feltd często piszesz że to nie samochód jechał po chodniku. To muszę doprecyzować- to samochod jechał po przejściu dla pieszych. Przejście dla pieszych to co innego niż ulica.

Jak jezdziłem w niemczech to tam nawyk stawania przed pasami jest normą i wyrabia się samoistnie.

A to że pieszy powinien czekać aż zatrzymają się auta na wszytkich pasach to oczywistość.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 02:33  
Cytuj
/--/. Na drogach jak w szkole, są prymusi i są tumany i średniacy - najwięcej. Nic nie poradzę, że Bozia nie dała refleksu, wzroku czy innych umiejętności potrzebnych do dynamicznej jazdy. Ale czy to powód by wyzywać tych lepszych? "miszczem" prostej są takie cioty jak ty, które rozpędzą się troszeczkę mocniej na dłuższych prostych. Dynamiczna jazda, na którą zwracam szczególną uwagę polega na wysokiej prędkości średniej a nie chwilowej. Chodzi o czas dojazdu z punktu A do B. Lublin Rzeszów czy Rzeszów Kielce często udaje się pokonać w 2 godziny pojazdem, który nie przekroczy 100 km/h bo ma blokadę. To jest właśnie wysoka średnia a nie chwilowa prędkość.


Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 10:46  
Cytuj
Niepełnosprawni z przystosowanym pojazdem i osoby starsze które na przykład nie jadą dynamicznie też nazywasz ciotami.
Może własnie dlatego jesteście nazywani miszczami.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Fox-GreyFox)
Przykro mi, po kilku twoich wpisach liczylem na bardzo merytoryczna dyskusje.

Z kim z Ty chcesz merytorycznie dyskutować z przemobiker?Chyba żartujesz.Jest dwóch takich"mistrzów"na tym forum jeden to HIV a drugi to jeszcze plotkarz przemobiker którzy nie mają nic wspólnego z rozsądkiem jak siedzą za kierownicami swoich samochodów.Szczycą się swoją głupotą,zachowaniami na drodze i łamaniem przepisów.Nie bronię pieszych ale tak naprawdę to żaden kierowca oprócz
CYTAT (przemobiker)
... Ale nadal jestem zdania, że ten durny przepis powinien być usunięty i kierowcy za to karani. A w szczegolności jeśli dojdzie do kolizji. Powinien być karany jak za współudział.

nie chce nikogo zrobić kaleką a tym bardziej zabić nawet gdy jest na pierwszeństwie.


z feniksem nie plotkuje, nie wiem z kim plotkujesz ale co do jazdy to nie masz zielonego pojecia. Nie bede dyskutowal bo to nie ma sensu. Bo oczywiscie wiesz najlepiej itp. Chlopie nie masz pojecia jak jezdze. Moze jakbys zobaczyl to ta morde bys przyciszyl.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 11:25  
Cytuj
HIV nerwy Ci puszczają mistrzu i zaczynasz mnie wyzywać nie mając nic konkretnego na swoją obronę.Tak własnie zachowują się cwaniacy i igjnoranci Tobie podobni.Dynamiczą jazda w Twoim rozumieniu to jest nic innego jak zwykłe piractwo drogowe czego efekty mamy widoczne choćby na Poniatowskiego.Miałeś propozycje od Melly umuwienia poprubowania się z jej kolegą jeżdżącym na rajdach i nie skorzystałeś zaczołeś wymówką.że musisz pocwiczyć...Ty taki as kierownicy musi poćwiczyć,przecież chwalisz się takim efleksem więc powinieneś mieć to we krwi jak prawdziwy kierowca a nie udawać,że jest się"super kierowcą".Trzeba było skorzystać udowodnić swoje możliwości,
CYTAT (Klemens_Maria)
Przejście dla pieszych to co innego niż ulica.

To jest coś takiego gdzie pieszy po zachowaniu zasad i przepisów bezpieczeństwa,które obowiązują również kierowców powinien czuć się bezpiecznie korzystając z niego.
Niestety co niektórzy kierowcy takim przykładem może być HIV uważają,że te przepisy i zasady obowiązują tylko pieszych a nie ich z super refleksem itp.
CYTAT (przemobiker)

z feniksem nie plotkuje, nie wiem z kim plotkujesz ale co do jazdy to nie masz zielonego pojecia. Nie bede dyskutowal bo to nie ma sensu. Bo oczywiscie wiesz najlepiej itp. Chlopie nie masz pojecia jak jezdze. Moze jakbys zobaczyl to ta morde bys przyciszyl.mlotek
 
Przecież Ci udowodniłem,że powtarzasz zasłyszane plotki i je powielasz dodając jeszcze coś od siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 12:53  
Cytuj
Żałosny jesteś. Artykuły są edytowane po kilkanascie razy. Przeczytałem taka wersje i taka sparafrazowałem. A Ty dalej pie*** jak potłucozny. Chlopie mam ciekawsze zycie niz sledzenie tego samego tematu wielokrotnie i wychwytywanie roznic.
A tak na marginesie, tez nie byles swiadkiem osobiscie tego zdarzenia wiec sie nie wypowiadaj, bo tez tylko znasz plotke redaktora ktora tu napisal.
Także gó*** udowodniłeś. No chyba, że wrzucisz mi własny film z tego zdarzenia ew właśną fotorelacje. A jak masz zamiar plotkować to się zamknij lepiej plotkarzu, bo racji nie masz.

Głupio nie? Ale pajacuj dalej jak wodzirej na dożynkach. Do tego nadajesz się znakomicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 13:30  
Cytuj
CYTAT (przemobiker)
A tak na marginesie, tez nie byles swiadkiem osobiscie tego zdarzenia wiec sie nie wypowiadaj, bo tez tylko znasz plotke redaktora ktora tu napisal.

Pajac to Ty jesteś tak się składa,że masz rację bezpośrednim świadkiem nie byłem ale byłem na miejscu wypadku.Tak się składa,że byliśmy wtedy u znajomych Kamionce Dolnej i znałem osobiście Halinę.Odpowiem Ci Twoimi słowami:
CYTAT (przemobiker)
Głupio nie? Ale pajacuj dalej jak wodzirej na dożynkach. Do tego nadajesz się znakomicie.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wypowiadam się w temacie jak nie mam wiedzy a jak już to piszę prawdopodobnie .......
CYTAT (przemobiker)
Także gó*** udowodniłeś.

Czyli jednak Ci udowodniłem a jako dowód na poparcie moich słów podałem Ci linka do nekrologu zamieszczonego na stronie Memento.Halina została pochowana właśnie w Stalowej Woli a dlaczego to już nie Twoja sprawa.
CYTAT (przemobiker)
No chyba, że wrzucisz mi własny film z tego zdarzenia ew właśną fotorelacje. A jak masz zamiar plotkować to się zamknij lepiej plotkarzu, bo racji nie masz.

Niestety ja nie nagrywam filmików ani nie robię zdjęć w takich i podobnych sytuacjach bo z tragedii nie robi się show.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 14:09  
Cytuj
czyli plotka, nie przemawia to do mnie bo jestes niewiarygodny. Tak sie zdaje, że w prawie każdym temacie zabierasz głos, czyli znasz sie na wszystkim czyli tak naprawde na niczym. Pajacuj dalej. Do takich osob szacunku nie mam i miec nie bede chocbyś niewiadomo jak się staral. Nie zabieraj glosu na moj temato bo gów** wiesz. I od paru osób normalnie piszących na forum też się odpie***, bo stwierdzam coraz bardziej, że lubisz chlopcow. Taki meczydupa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 14:36  
Cytuj
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
Tak sie zdaje, że w prawie każdym temacie zabierasz głos,

Prawie robi różnice plotkarzu.Są tematy,w których się udzielam jak mam coś do powiedzenia ale nie jest ich wiele.
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
czyli znasz sie na wszystkim czyli tak naprawde na niczym.

Niestety nie znam się na wszystkim,chociaż dużo widziałem i się nauczyłem w swoim życiu a to jakbyś nie wiedział nazywa się doswiadczenie na własnej skórze czego Tobie dzieciaku brakuje.
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
Do takich osob szacunku nie mam i miec nie bede chocbyś niewiadomo jak się staral.

Nigdy nie zabiegałem,nie zabiegam i nie będe zabiegał o szacunek u bezmyślnych ignorantów takich jak Ty.
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
bo stwierdzam coraz bardziej, że lubisz chlopcow. Taki meczydupa

Brakuje argumentów zaczyna się obrażanie i wyzywanie.Za moich czasów rzeczy nazywało się po imieniu czylitakich ludzi nazywano pedałami i dziwne skąd mogło Ci przyjść do głowy takie stwierdzenie....czyżbyś sam był pedałem?
Ps.
Odbiegamy od tematu więc dyskusję uważam za zakończoną ale będe miał Cie na oku i wytykał Twoje plotki.Pilnuj się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 16:16  
Cytuj
/--/ Za kogo ty się uważasz, by wyzywać i określać innych, a sam siebie nie chcesz by określano? Świat widzisz tylko przez swoje skrzywione lewackie oczęta i chcesz by to było normą. Całe szczęście, że twoja opcja już nie rządzi i nie wymyśla nowych absurdów związanych z drogami. No i ponownie nie odróżniasz sportów motorowych od dynamiki jazdy w normalnych warunkach. Jedno nie ma nic z drugim wspólnego. Zachowujesz się jak belfer na tym forum, pouczasz innych i wydaje ci się, że masz monopol na racje. Nie masz. Nie pouczaj, nie przeszkadzaj innym a nikt nie będzie miał pretensji. Nie zmusisz też nikogo by przestrzegał lewackich wymysłów. Możesz co najwyżej popyskować na forum, co właśnie robisz. W życiu realnym niczego nie zmienisz. Świat nie dostosuje się do sztucznych zasad. Żadna policja i mandaty tego nie zmienią.

Moderowano przez: sm
Nic nie pomagają ostrzeżenia ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
Tak sie zdaje, że w prawie każdym temacie zabierasz głos,

Prawie robi różnice plotkarzu.Są tematy,w których się udzielam jak mam coś do powiedzenia ale nie jest ich wiele.
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
czyli znasz sie na wszystkim czyli tak naprawde na niczym.

Niestety nie znam się na wszystkim,chociaż dużo widziałem i się nauczyłem w swoim życiu a to jakbyś nie wiedział nazywa się doswiadczenie na własnej skórze czego Tobie dzieciaku brakuje.
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
Do takich osob szacunku nie mam i miec nie bede chocbyś niewiadomo jak się staral.

Nigdy nie zabiegałem,nie zabiegam i nie będe zabiegał o szacunek u bezmyślnych ignorantów takich jak Ty.
CYTAT (przemobiker,plotkarz)
bo stwierdzam coraz bardziej, że lubisz chlopcow. Taki meczydupa

Brakuje argumentów zaczyna się obrażanie i wyzywanie.Za moich czasów rzeczy nazywało się po imieniu czylitakich ludzi nazywano pedałami i dziwne skąd mogło Ci przyjść do głowy takie stwierdzenie....czyżbyś sam był pedałem?
Ps.
Odbiegamy od tematu więc dyskusję uważam za zakończoną ale będe miał Cie na oku i wytykał Twoje plotki.Pilnuj się.


O moje doswiadczenie sie nie martw. A miej sobie na oku co chcesz. Mi twoje zdanie wisi, na kazdy temat. Takze plotkuj sobie z kim chcesz. Ze mna niestety nie. O teczowe poglady mozna posadzic akurat ciebie. Ja mam skrajnie prawicowe. Wiec nie ten adres. Lewakom mowie precz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 19:00  
Cytuj
CYTAT (HIV)
Za kogo ty się uważasz, by wyzywać i określać innych,

Ja wyzywam?pokaż,w którym miejscu bo Ty owszem wyzywasz i próbujesz mnie i nie tylko obrażasz.To jest najlepszy dowód.
CYTAT (HIV)
Jeszcze raz cioto drogowa feniksie.

Cały ten wpis to wyzywanie od lewaków itp.
CYTAT (HIV)
A sm niech się pierdolnie czymś w łeb i przestanie cenzurować moje wpisy

SM faktycznie nie powinno cenzurować Twoich wpisów tylko zbanować Twoje konto abyś ochłonoł trochę.Akurat w tym przypadku popieram ich w 100%
CYTAT (HIV)
Całe szczęście, że twoja opcja już nie rządz

Tak się składa,że nie była to moja opcja bo nigdy nie byłem,nie jestem i nie będe partyjny.Nie wierzę w żadną partie a popieram tych wszystkich,którzy myślą i działają realnie a nie obiecankami.
CYTAT (HIV)
Zachowujesz się jak belfer na tym forum, pouczasz innych i wydaje ci się, że masz monopol na racje.

Nigdy nie twierdziłem,że mam racje tylko wyrażam swoje zdanie,na które póki co pozwala mi Konstytucja,Dla Twojej wiadomości to każde forum nie zależnie od tematu właśnie sluży do takich celów.
CYTAT (HIV)
Nie pouczaj, nie przeszkadzaj innym a nikt nie będzie miał pretensji.

Nie pouczam i nikt oprócz Ciebie i przemobiker nie ma do mnie pretensji
CYTAT (HIV)
W życiu realnym niczego nie zmienisz. .

Ja już nie muszę i nawet nie chcę nic zmieniać w życiu bo ja jak Ci już kiedyś pisałe jestem ustawiony i moje dzieci też.
Ps.
Odbiegamy od tematu więc dyskusję uważam za zakończoną bo oprócz wyzywania i obrażania nie masz nic merytorycznego do napisania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 01:11  
Cytuj
Idź dziadku bawić wnuki i uczyć ich jeździć na rowerze, bo do tego się najlepiej nadajesz. Jak ja bym miał jeździć wg rad forumowego lewactwa to bym sto razy stracił robotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 01:23  
Cytuj
O co Ci chodzi z tym lewactwem?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 02:24  
Cytuj
CYTAT
O co Ci chodzi z tym lewactwem?


Wszystko jest lewackie. Przepisy drogowe są lewackie. Kultura jazdy jest lewacka. Przejścia dla pieszych są lewackie. Drogi dla rowerów są lewackie. Paryjota ma w dupie wszystkich - on ma swoje zasady i przepisy.

To na taki sam sens, jak następujące stwierdzenie: geje jeżdżą szybko i dynamicznie, bo ich rurki cisną w jądra i mocniej przyciskają, nomen omen, pedały.

Dlaczego? Bo ja tak myślę, a jak uważasz inaczej, to jesteś lewakiem.

Przecież to jest gwałt na logice...

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 03:28  
Cytuj
Gwałtem na logice jest lewactwo. To pojęcie tak szerokie jak interpretacja konstytucji przez Rzeplińskiego. Minister Waszczykowski świetnie ujął to przenośnią - wegetarianizm i rowerzyści. Lewactwo = świat postawiony na głowie. Pisałem już wcześniej, to czemu się pytasz? Przewiń stronę do góry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 12:57  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 18:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 19:03  
Cytuj
to faktycznie popis zamulania. Kij z tą cliówką, jakby ten stojacy pieszy ktoremu pewnie nie przeszkadzałoby poczekac 3 sekundy zebys "przemknął" wraz z innymi samochodami, wpadł pod to jedno z 2 aut ktore przeskoczyły jeszcze z naprzeciwka po twoim zatrzymaniu (np sie zapatrzył czy cos) to powinienes byc sadzony jako wspolwinny. Tacy własnie nadgorliwi przepuszczacze sprowokowali i w rezultacie pewnie zabili tyle osob co świry i piraci drogowi typu frog. Dziekuje za uwage.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 19:04  
Cytuj
CYTAT


Masakra. Ona wlazła na przejście i nawet się nie rozgląda co się dzieje :szok: I jak ma się trup nie słać gęsto?

Inna sprawa. Po co prowokujesz niebezpieczne sytuacje? Po ch. za przeproszeniem się zatrzymujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 19:14  
Cytuj
Masakra, co za dureń.
RST 95YA, muszę zaobserwować.

PS. tych dwóch wyżej to idioci, Przepraszam ale jesteście debilami.
czortunio możesz wzywać moderatora...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 19:27  
Cytuj
Feltd. Śledzisz wątek od początku i raczej powinieneś pamiętać że od początku pisałem że za mną jechał sznur samochodów. Ot dlatego się zatrzymałem. Poza tym nie miałem rozwiniętej jakiejś kosmicznej prędkości żeby się nie zatrzymywać gdyż jakbyś nie zauważył gość przede mną skręcał w prawo a na skrzyżowaniu za pasami robiło się ciasno i każdy delikatnie zwalniał silnikiem. Jak się zatrzymałem to przejechało tylko jedno auto. Umyj oczy !

CYTAT
świry i piraci drogowi typu frog.

Dzięki za porównanie do niego - dla mnie to akurat komplement :-)

CYTAT
Masakra. Ona wlazła na przejście i nawet się nie rozgląda co się dzieje


Polecam luteine na oczy albo oglądanie filmów w HD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 19:32  
Cytuj
CYTAT


Dokładnie, szczyt lewactwa. Bardzo się burzyliście jak napisałem, że za takie nadgorliwe pajacowanie i puszczanie w razie wypadku taki cep powinien być sądzony za współudział. Idealna sytuacja. Klasyka gatunku. Właśnie o to mi chodziło. Jeśli to twoj film to właśnie się pogrążyłeś i takim kierowcom odbierałbym prawa jazdy.
Jak taki mistrz mi sie trafi to czekam aż odjedzie. Nigdy nie przechodze przez jezdnie i doskonale ogarnia za co zbiera opierd*l umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Masakra. Ona wlazła na przejście i nawet się nie rozgląda co się dzieje :szok: I jak ma się trup nie słać gęsto?

Miała po dwóch stronach zatrzymane samochody, na co ma się oglądać. Pole widzenia u człowieka jest szerokie. Szybko zeszła, wręcz uciekła z przejścia. Nie prowokuj, jakby tylko jeden pas się zatrzymał to bym się zgodził.

Feltdzie pomijasz bardzo niebezpieczne zachowanie clio a czepiasz się przepuszczającego- tworzysz tylko teorie usprawiedliwiające zachowanie twojego typu. Nie ma w tym nic mądrego. Bo o ile można zrozumieć, że przy dzisiejszych prostakach za kółkiem lepiej nikogo nie przepuszczać bo na drugim pasie taki ktoś kto myśli jak ty przejedzie przez pasy, to pomijanie w krytyce takiego manewru jak clio stwierdza, że kiepski z Ciebie orzeł.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »