NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Wypadki na Poniatowskiego,
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 18:12  
Cytuj
oj tam, paliwo sie skonczylo a wiatr dzis slaby to i wolno jechał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 18:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 21:30  
Cytuj
fox coś tam, komuna nie była lewacka. Lewactwo to właśnie multikulti, gender, rowery i wegetarianizm umiech Czyli świat postawiony na głowie.

A do filmu, to RZEpak. Rejestracja RZE to stan umysłu. Poczytaj rzeszowskie fora np. hejted rzeszów na facebooku. Mówią też na nich rzeszowski Ekwador. Podobnymi umiejętnościami jezdnymi mogą pochwalić się tablice RLA. Na lubelskich forach najbardziej najeżdżają na LKR, LOP. Na kieleckich na TKI, TOP, TSZ.
A na krakowskich:

https://www.youtu(...)tTCIxnlk

Coś w tym jest. Może trema, kompleksy, brak umiejętności? Przecież wszyscy kończą te same kursy i zdają te same państwowe egzaminy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
No i pech chciał dla was jezyk że dzisiaj z samego rana trafiłem na zamulacza co średnio jedzie 25-30 km/h ul. Poniatowskiego.

http://wilczeq.webs.com/stw/MOV_3136.avi

Jeszcze jakies pytania? Klemens ? Andrzej ?

Myślę że skoro tyle jeździcie samochodami to bezproblemowo ocenicie prędkość z jaką się poruszał jegomość.

Jak to pisał tu klasyk - ja bym go łyknął :-) nawet rowerem smiech2


Dokładnie, ja kamerki nie wożę, ale dzień w dzień na takich trafiam jak tu wrzuciłeś. Prędkość zawrotna. Zdziwiło mnie, że hamował, bo już myślałem, że nie ma z czego już hamować umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
No i pech chciał dla was jezyk że dzisiaj z samego rana trafiłem na zamulacza co średnio jedzie 25-30 km/h ul. Poniatowskiego.

http://wilczeq.webs.com/stw/MOV_3136.avi

Jeszcze jakies pytania? Klemens ? Andrzej ?

Myślę że skoro tyle jeździcie samochodami to bezproblemowo ocenicie prędkość z jaką się poruszał jegomość.

Jak to pisał tu klasyk - ja bym go łyknął :-) nawet rowerem smiech2


Fox-GreyFox, przestań już i nie kręć mody na szybką jazdę bo to już w pewnych kręgach zaczyna być obciachem. Inaczej znowu to ktoś podłapie i znowu zginie niewinny człowiek. Jakby każdy jechał rozważnie to ta kobieta by żyła a jej rodzina nie przeżywała by tragedii. Pomyśl o tym zanim po raz kolejny będziesz wyśmiewał spokojną jazdę. Dojrzej bo ten temat nie jest śmieszny.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 21:58  
Cytuj
Oczywiście najwięcej do powiedzenia ma"miszcz prostej"HIV i plotkarz"przemobiker.
Fox-GreyFox nie przyszło Ci do głowy,że kierowca z obcą rejestracją po prostu się zgubił albo czegoś szukał bo nie zał miasta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:02  
Cytuj
Lewacki feniksie, odp... się ode mnie. Wytłumaczysz po lewacku każdą ciotę drogową. A czy to przypadek, że koło swojego komina też tak jeżdżą jak na załączonym filmiku? Jak wtedy wyjaśnisz?


Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:13  
Cytuj
No ale ten kierowca później koło Emki jechał dużo szybciej od Foxa. Nie pomyślałeś, że wiedział o ostatnim wypadku i zwolnił w tym miejscu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:18  
Cytuj
Żeby nie było...
Nie chodzi mi o tak drastyczne rozwiązanie

https://www.youtube.com/watch?v=YaYVCeK1LnI

Chociaż jakby była taka konieczność - to jak widać, temperuje zapędy rajdowców.

Bardziej mi chodzi o takie skrzyżowania - przy avanti i lidlu

https://www.youtube.com/watch?v=uZw38Mw4--0

i takie pojedyncze przejscia dla pieszych

https://www.youtube.com/watch?v=tc1fR2UuSV4

Całkowita likwidacja wysp ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:24  
Cytuj
Kierowca tam zwolnił do 7 km/h to ci nasi "miszczowie" by się zapłakali ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:37  
Cytuj
HIV największą ciotą to jesteś Ty dlatego,że nie potafisz podać kontrargumentów i z tego powodu używasz wyzwisk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:43  
Cytuj
Znowu moralność lewaka. Najpierw sam zaczepi, potem oberwie i na końcu powie, że ja wyzywam. To samo się dzieje w polityce z lemingami. Zaczepiają, dostają po dupie i lecą skarżyć do eurosojuza. Ten sam schemat.

Jeśli nie widzisz kontrargumentów to idź do okulisty. Powtórzę - oni tak na co dzień jeżdżą utrudniając ruch. Nie tylko na tym filmiku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
fox coś tam, komuna nie była lewacka. Lewactwo to właśnie multikulti, gender, rowery i wegetarianizm umiech Czyli świat postawiony na głowie.
[...]
Coś w tym jest. Może trema, kompleksy, brak umiejętności? Przecież wszyscy kończą te same kursy i zdają te same państwowe egzaminy.


To jaka niby komuna była? Mięsa brakowało, ciąże leczyli aborcją, dzień pieszego pasażera i wszędzie działacze - jak obecne LGBT - tęczowy, jesteś z nami. Wszystko to samo.

Nikt nie kończy tych samych kresów i nikt nie zdaje tego samego egzaminu. Nauczenie się układu drogowego Tarnobrzega na pamięć daje taki efekt jak nauczenie się jazdy w aglomeracji? Dlaczego WORD w Nowym Sączu i Łomży przeżywają oblężenie? Bo słoiki zdają prawka bez problemu. Wystarczy, że egzaminator zobaczy adres zameldowania.

Co z tego, że przepisy wszędzie są takie same? Dwupasmowe rondo w Stalowej Woli szybko wyprzedziłoby liczbą kolizji ul. Poniatowskiego, bo w Tarnobrzegu takiego nie było na egzaminie.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 23:05  
Cytuj
Odróżnij komunę gospodarczą od mentalnej. W Chinach jest komuna, ale nie w gospodarce. Czy tam jest lewactwo?

Fałszywy sm, czemu mi jakieś punkty przytaczasz i mnie opierdalasz, a nie robisz tego samego wobec tych, którzy zaczepiają mnie i innych nielewaków? Też jesteś z tego sortu tępych lemingów? Mam w dupie twoje ostrzeżenia. Będę pisał tak jak uważam za stosowne. Jak mnie zablokujesz to się odblokuję innym nickiem. Prawda się sama obroni. Leminżej cenzurze mówimy NIE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
Odróżnij komunę gospodarczą od mentalnej. W Chinach jest komuna, ale nie w gospodarce. Czy tam jest lewactwo?

Fałszywy sm, czemu mi jakieś punkty przytaczasz i mnie opierdalasz, a nie robisz tego samego wobec tych, którzy zaczepiają mnie i innych nielewaków? Też jesteś z tego sortu tępych lemingów? Mam w dupie twoje ostrzeżenia. Będę pisał tak jak uważam za stosowne. Jak mnie zablokujesz to się odblokuję innym nickiem. Prawda się sama obroni. Leminżej cenzurze mówimy NIE.


Còż,zawsze są równi i równiejsi.Dla Andriuszy i Barana ostrzeżenia nie przysługują.potluczony

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 23:14  
Cytuj
CYTAT (HIV)
to RZEpak. Rejestracja RZE to stan umysłu. Poczytaj rzeszowskie fora np. hejted rzeszów na facebooku. Mówią też na nich rzeszowski Ekwador. Podobnymi umiejętnościami jezdnymi mogą pochwalić się tablice RLA. Na lubelskich forach najbardziej najeżdżają na LKR, LOP. Na kieleckich na TKI, TOP, TSZ.

I kto to mówi???
CYTAT (HIV)
Feniks, mam prywatną rejestrację RZ, a służbowe różne.

Wychodzi na to,że sam jesteś RZepak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 23:25  
Cytuj
Taki uczony, a nie odróżnia RZ od RZE. Jeśli dla ciebie jest to jedno i to samo to nie mamy o czym więcej pisać.
No i określenie statystycznej większości spod danej blachy, nieudacznej większości potwierdzone obserwacjami jest wyzwiskiem? Znowu pokazujesz lewackie pojmowanie świata. A Murzynka Bambo to jeszcze wolno czytać czy to już jest obraza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 23:35  
Cytuj
Ja nie jestem uczony ale RZ miasto Rzeszów,RZE Rzeszów powiat to RZepak i to RZEpak.
Ps.
Dobrana z Was para przemobiker- plotkarz a HIV mocny w gębie bo w umiejętności nie wierzę."Nie ta krowa daje dużo mleka co dużo ryczy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 23:49  
Cytuj
Taka sama jak między KR a KRA. TK a TKI. RT i RTA. Nic nie poradzę, że Stalowa Wola w jednym worku ma i miasto i powiat. Jednak nie sposób postawić znaku równości pomiędzy umiejętnościami (statystycznie) pomiędzy RZ a RZE, KR a KRA itd.
Co do pozostałej kwestii, nie da się niczego udowodnić na forum. A z tą krową to już tu jeden taki był, nie pamiętam nicku, który (domorosły psycholog) przekonywał, że mam blachy RNI. I niech na tych przekonaniach pozostanie. Ja swoje wiem i bardzo dużo obserwuję. Zresztą, nie sposób nie zapamiętać blach aut, przez które masz podniesione ciśnienie. I jakoś tak statystycznie wychodzi jak na wstępie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 00:20  
Cytuj
CYTAT
ox-GreyFox, przestań już i nie kręć mody na szybką jazdę bo to już w pewnych kręgach zaczyna być obciachem. Inaczej znowu to ktoś podłapie i znowu zginie niewinny człowiek. Jakby każdy jechał rozważnie to ta kobieta by żyła a jej rodzina nie przeżywała by tragedii. Pomyśl o tym zanim po raz kolejny będziesz wyśmiewał spokojną jazdę. Dojrzej bo ten temat nie jest śmieszny.


Jezeli umial bys czytac ze zrozumieniem, czego ucza w podstawowce, zrozumialbys sens moich wypowiedzi. Nie rozumiesz? No to trzeba lopatologicznie. W zadnym wpisie nie nawoluje do jazdy szybkiej, jedynie do jazdy plynnej dostosowanej do warunkow na drodze. Po zalaczonym filmie widac ze kierowca ewidentnie utrudnia ruch. Tlumaczenia ze szuka drogi to moze tylko pisac ktos kto tego nie widzial. To samotyczy sie ptzyspieszenia chwilowego by pozniej znowu zwolnic. Maksymalna predkosc jaka zanotowalem tego jegomoscia to cos ponad 30 km/h przy szpitalu.

Dodatkowo, drodxy czylelnicy. Jak moge nawolywac do szybkiej jazdy i jednoczesnie apelowac o budowe wyniesionych przejsc dla pieszych. Puknijcie sie w leb i przeczytajcie 2 razy zanum cos napiszecie.

Dodam jeszcze ze poruszanie sie z tak niska predkoscia przy takiej dopuszczalnej, jak pan na filmie wprowadza dodatkowo zamieszanie i niepokuj innych uczestnikow ruchu gdyz zachodzi uzasadniona obawa iz kierowca moze byc pijana, pojazd niesprawny itd. I nie wiadomo jak zachowa sie na drodze. Dlatego w pewnym momencie odpuscilem i nie jechalem centralnie xa nim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 00:39  
Cytuj
CYTAT (HIV)
nie pamiętam nicku, który (domorosły psycholog) przekonywał, że mam blachy RNI. I niech na tych przekonaniach pozostanie.

To Ci przypomnę ten nick Feniks i zaręczam Cie,że przy Twojej wybujałej wyobraźni i opowiadaniach takie wnioski nasuwają się same.Nie trzeba być jak to nazwałeś domorosłym psychologiem.
Nie chce mi się z Tobą gadać,,,,,może jak zmądrzejesz i przestaniesz żyć swoją wyobraźnią i fantazjami to może wtedy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 00:40  
Cytuj
CYTAT
Po zalaczonym filmie widac ze kierowca ewidentnie utrudnia ruch

Czasem ktoś tak robi celowo aby ostudzić miszczuf. Co utrudnił? To, że dojazd do światel trwał minute dłużej? Albo dojazd do drugich świateł potrwał 2 minuty dłużej? No fakt. Masakra, kilka minut dłużej w samochodzie- nie da się z tym żyć. Utrudniał by jakby tak jechał na innej drodze.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 00:46  
Cytuj
To trzeba było na początku o tym napisać, przypomnieć. Nie traciłbym czasu na odpowiedzi. Już wtedy były takie niedorzeczności w twoich wypowiedziach, wszystko na odwrót, że dziś niczego nowego spodziewać się nie mogłem. Nie pamiętam nicków każdego lewaka na tym forum. Was jest za dużo. Nicki, które myślą zdroworozsądkowo łatwiej zapamiętać, bo ich jest mało. Ale tak jak mówi Korwin - głupich jest więcej.

Klemens - za to studzenie możesz zapłacić do 200 zł mandatu. I zachęcam policję drogową do kontroli również tych spowalniaczy i korzystanie z uprawnień kodeksowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 01:15  
Cytuj
Hivie niech się martwi ten kto zasługuje na mandat.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
Ja nie jestem uczony ale RZ miasto Rzeszów,RZE Rzeszów powiat to RZepak i to RZEpak.
Ps.
Dobrana z Was para przemobiker- plotkarz a HIV mocny w gębie bo w umiejętności nie wierzę."Nie ta krowa daje dużo mleka co dużo ryczy"


Wlasnie chyba ty ryczysz. Skoncz pierdol*ć jak potłuczony. Ludzie piszą fakty a ty pieprz*sz o jakis plotkach? To nawet żałosne nie jest. Dno dna. Dobrze, że nie widac w internecie twojej mordy (na twoje szczescie), bo mam na takich odruch wymiotny

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
Żeby nie było...
Nie chodzi mi o tak drastyczne rozwiązanie

https://www.youtube.com/watch?v=YaYVCeK1LnI

Chociaż jakby była taka konieczność - to jak widać, temperuje zapędy rajdowców.

Bardziej mi chodzi o takie skrzyżowania - przy avanti i lidlu

https://www.youtube.com/watch?v=uZw38Mw4--0

i takie pojedyncze przejscia dla pieszych

https://www.youtube.com/watch?v=tc1fR2UuSV4

Całkowita likwidacja wysp ...



tylko odroznij osiedlowke w jakis kielcach a przelotowke przez miasto, drugą najwazniejsza ulice w miescie z ktorej ma korzystac tysiace aut dziennie. Korzystac PŁYNNIE a nie zmulać jak na filmie 5km/h bo to jest predkosc parkingowa. Na osiedlu rozumiem - dzieci itd ale osiedlowka to nie poniatowskiego... przy takich progach cała byłaby zakorkowana i znow płacz ze pod oknami samochody smrodzą...

Tu w wybranym miejscu w gre wchodzi rondo (np skrzyzowanie z KEN), dobre oswietlone przjesc dla pieszych ktorych czesc istniejacych powinna byc zutylizowana zeby nie bylo ich co 100 m i co dla niektorych nauka rodem z przedszkola - "przed wejsciem dzieci patrzymy w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo, a jak kochane dzieci jest pusto to idziemy, no chyba ze z obu stron znajdzie sie ktos kto się zatrzyma i jak OBA auta STOJĄ to ruszamy i przechodzimy." Jak ktos dorosły tego nie pojmuje to niech wchodzi pod koła, prosze bardzo, tylko najlepiej pod ciezarowki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »