NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Kebaby w Stalowej,
Posty: 14
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2016r. 01:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdzieś czytałem i oglądałem, że kebab to mają być nakładane na siebie plastry mięsa na przemian z tłuszczykiem a tu większość to zmielone na papke.


Niestety masz rację w stw są tylko mrożonki. A te pseudo baraniny i pseudo wołowina-jak czytam to mam wrażenie że co niektórzy baraniny w życiu nie jedli. A moja przygoda z kebabem rozpoczęła się na WP i tak samo szybko zakończyła na pogotowiu z poważnym zatruciem. Nie polecam. Świństwo mrożone to można samemu sobie ze sklepu zafundować a przynajmniej wyczyta się datę ważności produktu-w kebabach idzie się na ilość nie jakość. Smacznego


co zrobisz lemingi wszystko wpierdzielą potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2016r. 01:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2016r. 07:31  
Cytuj
Faktycznie aby był dobry kebab musi być prawdziwa baranina. Takiego prawdziwego kebaba jadłam w Warszawie ale to już inny temat. Tutaj w Stalowej musi mi wystarczyć smak z WP4. Kebaba u Nazira nigdy więcej.

Tak kolega wyżej pytał o tego na hali. Faktycznie jadłam kiedyś i mi smakował ale jak jest teraz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 13:29  
Cytuj
Gdzie najostrzejszego kebaba jedliście w Stalowej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 20:03  
Cytuj
w stalowej nie ma ostrego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 21:12  
Cytuj
emreumiech sos ostry jest naprawde ostry, wiadomo ze sa ostrzejsze ale ten jest chyba najostrzejszy z stw umiech
btw smacznego umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 17:20  
Cytuj
Ostry wołowy z WP4. Mi świeczki w oczach czasem stają, a mam niewyparzoną gębę ;-)ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Ostry wołowy z WP4. Mi świeczki w oczach czasem stają, a mam niewyparzoną gębę ;-)ok


słabizna. Nie jadłas nic ostrego chyba...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 08:24  
Cytuj
Mi tam najbardziej smakuje Kardes kebab. Plus dla nich za długie godziny otwarcia.
Chociaż szczerze mówiąc mając do wyboru kebaby i pizzę - zawsze wybiorę pizzę. Rustica najlepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 11:09  
Cytuj
słabizna. Nie jadłas nic ostrego chyba...

Może... chociaż ja w zasadzie jadam sos z kebabem... albo sam sos potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 15:53  
Cytuj
Najdłuższe godziny to ma chyba nazir, ostanio w Kardesie 0;30 i już zamknięte a co sądzicie o kebabie u Jana i Joli??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
Najdłuższe godziny to ma chyba nazir, ostanio w Kardesie 0;30 i już zamknięte a co sądzicie o kebabie u Jana i Joli??


jakosciowo wydaje mi sie ze kardes duzo lepszy. U nazira jadlem kilka razy za kazdym razemw wplascnie awaryjnie bo wszystko zamkniete i za kazdym razem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 Cze 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 22:22  
Cytuj
Kardes goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 12:09  
Cytuj
Gdzie najostrzejszy waszym zdaniem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 15:17  
Cytuj
Jakie opinie dla nowego kebaba Hayati 4zł dowóz..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 16:56  
Cytuj
4zl za dowoz? Pytam bo na Fb nie widze zadnej informacji o dowozie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 17:13  
Cytuj
Tak wczoraj zamawiałem i 4zł kosztuje dowóz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 13 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 18:16  
Cytuj
śmiech na sali... dobrej reklamy tym sobie nie robią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2017r. 13:14  
Cytuj
jadł ktoś kebab z jalapeno w tureckim na wojska jak opinie ?

ile kosztuje dowoz w deshi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 19:19  
Cytuj
My dość często jak danego dnia mamy zabiegany dzień i nie ma czasu na kuchenne krzątaniny zamawiamy sobie kebaby w Kardes przez pyszne.pl z dowozem za 2 zł lub gdy jesteśmy na mieście raczymy się na miejscu.

Jako, że mąż mój uwielbia mega ostre sosy to tu akurat mają dla niego kebaby z harissą. Poza tym kebab XL jest rzeczywiście duży i zaspokaja apetyt mężczyzny, który lubi zjeść dużo i pikantnie. Zawsze żartuję, że można mu szpilki, pinezki i szkło dodać by był zadowolony.

Kiedyś bywaliśmy na WP i na KEN ale tam sałatki nam nie smakowały a po tym z KEN niestety umierałam z bólu brzucha.
Próbowaliśmy też w Tickeya ( już nie ma) i tam na życzenie dokładali sos mega ostry ale nie tak ostry jak w Kardes.

Nigdy nie zamawiamy drobiowego bo drobiowego mogę zrobić w domu. Jedynie zamawiamy z tym wołowym czy baranim mięsem. Jakie jest to mięso mnie nie interesuje, grunt, że nie ma po nim przykrych dolegliwości.

Z kolei po ciężkim zatruciu naszej córki w Macu i kilkudniowym pobycie w szpitalu, wolimy jadać w Kardes'ie bo od kiedy istnieje nigdy nic nam nie dolegało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2017r. 10:00  
Cytuj
CYTAT

Nigdy nie zamawiamy drobiowego bo drobiowego mogę zrobić w domu. Jedynie zamawiamy z tym wołowym czy baranim mięsem. Jakie jest to mięso mnie nie interesuje, grunt, że nie ma po nim przykrych dolegliwości.

Z kolei po ciężkim zatruciu naszej córki w Macu i kilkudniowym pobycie w szpitalu, wolimy jadać w Kardes'ie bo od kiedy istnieje nigdy nic nam nie dolegało.



Nie wiesz co za scierwo serwuja i karmisz tym corke mlotek
mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2017r. 14:13  
Cytuj
To jej córka a nie twoja umiech Wiec takie "scierwo" Ci do tego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
To jej córka a nie twoja umiech Wiec takie "scierwo" Ci do tego


Zapewniam ze kolo ch..a mi to lata, ale mam w sobie odrobine empati i szkoda dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 14:43  
Cytuj
To dziecko ma lepiej w domu niż tobie się wydaje , twoja empatia nie ma nic do tego i koło uja Ci lata... to jest twoja empatia taka ujowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
My dość często jak danego dnia mamy zabiegany dzień i nie ma czasu na kuchenne krzątaniny zamawiamy sobie kebaby w Kardes przez pyszne.pl z dowozem za 2 zł lub gdy jesteśmy na mieście raczymy się na miejscu.

Jako, że mąż mój uwielbia mega ostre sosy to tu akurat mają dla niego kebaby z harissą. Poza tym kebab XL jest rzeczywiście duży i zaspokaja apetyt mężczyzny, który lubi zjeść dużo i pikantnie. Zawsze żartuję, że można mu szpilki, pinezki i szkło dodać by był zadowolony.

Kiedyś bywaliśmy na WP i na KEN ale tam sałatki nam nie smakowały a po tym z KEN niestety umierałam z bólu brzucha.
Próbowaliśmy też w Tickeya ( już nie ma) i tam na życzenie dokładali sos mega ostry ale nie tak ostry jak w Kardes.

Nigdy nie zamawiamy drobiowego bo drobiowego mogę zrobić w domu. Jedynie zamawiamy z tym wołowym czy baranim mięsem. Jakie jest to mięso mnie nie interesuje, grunt, że nie ma po nim przykrych dolegliwości.

Z kolei po ciężkim zatruciu naszej córki w Macu i kilkudniowym pobycie w szpitalu, wolimy jadać w Kardes'ie bo od kiedy istnieje nigdy nic nam nie dolegało.


Odeszła mi ochota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 16:40  
Cytuj
pracowałem na studiach w knajpie z gastronomią, zgadnijcie jaki jest koszt wyprodukowania pizzy z tego co pamiętam średnica 32 cm 2 składniki mięsne ser i sos ?

w knajpie cennik wskazywał ok 22 zł ,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »