NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Ginekolog a zwolnienie,
Posty: 19
Dołączył: 5 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 10:50  
Cytuj
Witam, chciałam zapytać czy tez macie taki problem jak ja. Jestem w 10 tyg i dokuczają mi mdłości, jestem senna i bez siły. Moj ginekolog odmówił mi zwolnienia. Czy któraś z Was miała taka sytuacje?. Zaznaczę, ze poprosiłam go tylko o kilka dni bo totalnie nie daje sobie rady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 10:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 11:12  
Cytuj
Gratuluję ciąży, pewnie mąż się cieszy umiech

Natomiast co do zwolnienia podejdź do lekarza rodzinnego.
Powodzenia!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 12:11  
Cytuj
A u jakiego lekarza byłaś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 12:15  
Cytuj
Ginekolodzy na NFZ niechętnie wypisują zwolnienia, dużo kobiet w ciąży uważa że zwolnienie im się należy i wykorzystują sytuacje. Później są kontrole i problemy. Natomiast prywatnie nie ma większego problemu raczej, a jeśli chodzi o kilka dni to i rodzinny Ci wypiszę.

Ja osobiście nie miałam problemów ze zwolnieniem bo w pierwszej ciąży nie pracowałam, a w drugiej w 16 tygodniu wylądowałam na patologi z powodu skurczów i zwolnienie dostałam automatycznie bez proszenia. Do końca 35 tygodnia leżące. Ale spotkałam się z tym że znajome nawet w wysokiej ciąży miały problem ze zwolnieniem.

Gratuluje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 12:26  
Cytuj
rodzinny wypisze ale niekoniecznie płatne 100% (a w ciąży takowe się należy) tylko 80%. Przynajmniej ja od rodzinne usłyszałam, że ona mogłaby wypisać dopiero w widocznej ciąży płatne na 100% (a tak czy inaczej musiałam wziąć bo byłam chora). Tak się złożyło, że miałam przy sobie kartę ciąży i jej pokazałam i wypisała...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 5 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 16:02  
Cytuj
Chodzę prywatnie do lekarza, nie chce podawać nazwiska ale mogę powiedzieć- jest bardzo drogi. I w sumie tyle bo mam problemy żeby się z nim porozumieć. Mam odczucie, ze w ogóle nie ma w nim empatii tylko racjonalne kalkulowanie ze nieprzyjemne objawy ciążowe to nie choroba. Boje się, ze jak np.w lecie zacznę puchnąć albo będę mieć jakieś inne problemy to powie mi, ze to tez objawy ciążowe i to nie choroba. Zastanawiam się nad zmiana, tylko żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 16:55  
Cytuj
Polecam Zajaczkowskiego. Dobry lekarz i bardzo fajny człowiek, do wszystkiego podchodzi po ludzku i z życzliwością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 22:08  
Cytuj
Też bardzo polecam, naprawdę dobry lekarz i człowiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
Witam, chciałam zapytać czy tez macie taki problem jak ja. Jestem w 10 tyg i dokuczają mi mdłości, jestem senna i bez siły. Moj ginekolog odmówił mi zwolnienia. Czy któraś z Was miała taka sytuacje?. Zaznaczę, ze poprosiłam go tylko o kilka dni bo totalnie nie daje sobie rady.
podobnie mialam wymioty itp.zmienilam lekarza i przychodnie na czas ciązy.napisalam na pv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 21:17  
Cytuj
Zalezy gdzie kobieta pracuje..
Zarówno ginekolog jak i rodzinny (100% płatne) w moim przypadku wypisali zwolnienie bez problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »