NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Wybory uzupełniajace w Stalówce,
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 01:33  
Cytuj
W następną niedzielę odbędą się wybory do rady miasta za posła Webera. Na kogo obstawiacie? Według mnie trzeba głosować na nowego czyli Bartka Bednarczyka.
Młodzi i starsi z fabrycznego osiedla mówcie co myślicie w temacie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 01:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 03:46  
Cytuj
Extra filmik wyborczy Bartka Bednarczyka ok
https://youtu.be/eFUxynhbN6M

Daje nadzieję na nowe spojrzenie na sprawy mieszkańców i miasta. Mój głos i mojej rodziny ma, bezapelacyjnie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:15  
Cytuj
Ostatnio zaobserwowałem ,ze nasze miasto po wyborach samorządowych i parlamentarnych ze wszech władzą PISU stacza się po równi pochyłej ku przepaści, a obecne władze miasta nic nie robią aby tego uniknąć. Cały czas szukają tylko tematów zastępczych aby ludziom mydlić oczy a nic nie robią. Od czas objecia urzedu przez miłosciwie nam panującego Lucjusza żaden większy podmiot gospodarczy nie otworzył swoich skrzydeł,żadnych inwestycji miejskich poza kurtynami wodnymi i tymczasowym lodowiskiem po którym zostanie tylko miejska kuweta dla zaspokojenia niezbednych potrzeb mieszkańców wszakże sracze to najważniejsza rzecz w mieście co Lucek eksponował podczas meetingów z mieszkańcami a teraz zawiązał jeszcze jakieś śmiechu warte grono rady starszych, gdzie radni Majgier i Paszkiewicz śą najstarsi. ja się pytam kto zapłaci za wynajem sal w magistaracie aby to szanowne grono mogło podyskutować o dupie marynie, a radni Paszkiewicz i Majgier powinni się zdecydować do którego kółka adoracyjnego się zapisać po jak pod jedną dupą zmieścić dwa fotele, koń by się usmiał. jak tak dalej pójdzie w Stalowej Woli nie będzie juz nic i niczego jak grzmiał kandydat na prezydenta Białegostoku pierwowzór Lucka KOKONOWICZ.
Nasz kochany prezydent stalówki ze swojego urzędu uczynił tube propagandową i śmieje się w twarz z wszystkich mieszkańców że ich zrobił w konia. Zaczął urzedowanie od krytyki poprzednika a sam nic nie robi. Niewypał z lodowiskiem, ciekaw jestem kto pokryje gigantyczne koszty wypożyczenia i eksploatacji oczywiście my , a przeciez to żadna inwestycja. W miescie nie ma żadnych inwestycji, na nic nie ma pieniedzy nic się nie dzieje, stołki w spółkach miejskich poobstawiał swoimi. Nie ma żadnej wizji miasta na rozwój, zaden nowy podmiot nie uruchomił działalności a totalna klapą zakończy się fuzja zakładu komunalnego z inkubatorem technologicznym i mksem. Tylko w miejskiej tv mozna zobaczyć jego uśmieszek i dostrzec że ma nas mieszkańców daleko w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 14:47  
Cytuj
TYLKO BARTEK BEDNARCZYK!

Młody, niezamieszany w żadne układy, chce mieszkać w Stalowej to i będzie dbał o mieszkańców i miasto!
GŁOSUJEMY!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 22:33  
Cytuj
Mały kłamczuch z Platformy

Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 22:50  
Cytuj
W takim razie, skoro odpadł młody farbowany z Platformy, został ostatni młody do wyboru. Co najważniejsze, bezpartyjny.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Mały kłamczuch z Platformy

Obrazek
Obrazek




Brawo za rozkodowanie szKODnika

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 23:12  
Cytuj
spojrz dokladnie na to co on wkleił zobacz date w kalendarzu i przeczytaj tekst okpaint jak uj , te wybory byly tak jak jest opisane tylko pytanie ile lat temusciana ?cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 23:16  
Cytuj
...robert fila obecny starosta stalowowolski ,dariusz przytuła pełniący we władzach miasta funkcję wiceprzewodniczącego rady itd..., manipulujecie jak wasz szef i po przememłaniu kłamstwa robicie z tego prawde , nieprzystoi lepszemu sortowisciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 23:21  
Cytuj
Wiktor jacy "wy" jesteście mali ...

panie ministrancie zwolnić wszystkich i nowe konta !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 00:14  
Cytuj
Ciekawe rzeczy dowiecie się o Bartku, jeśli powiążecie ze sobą informacje z jego konta na YouTube good

Jeśli jest wybór między partyjniakiem z PiS i partyjniakiem z PO, warto postawić na niezależnego kandydata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 04:31  
Cytuj
Panie Darku zagłosuję na pana, zawiodłem się na PiSie, prowadzę działalność gospodarczą w Stalowej Woli. Dlaczego media nie piszą, że PiS podniósł nam podatek. Rząd PiSowski robi to samo. A ten Bednarczyk to sługus Szlęzaka, nie po to pozbyliśmy się tego gbura, żeby teraz z tylnego siedzenia mieszał, Szlęzak się zagubił, a każdy kto się z nim wiąże to tylko traci.

Polecam stronę internetową Pana Przytuły, właściwy człowiek i właściwa opozycja, bo nadbereżny boi się opozycji.

w w w . d a r i u s z p r z y t u l a . p l

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Osiedla Fabrycznego i Stalowej Woli,

https://www.youtu(...)U-c1XcH0

Zwracam się z prośbą o poparcie mojej kandydatury w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej, które odbędą się już 7 lutego 2016 roku. Na Osiedlu Fabrycznym wychowałem się, tu codziennie spędzałem czas wraz z rodzicami, tu też mieszka moja rodzina w bloku Hutnicza 9. Znam problemy nie tylko Osiedla Fabrycznego, ale całego Miasta. Posiadam doświadczenie samorządowe i wiem, jak działać dla mieszkańców.

Do pracy na radnego nie idę na plecach prezydenta czy byłego prezydenta, nie idę z układami starymi i nowymi idę jako niezależny człowiek, mieszkaniec Stalowej Woli i chcę pracować dla Państwa społecznie oddając dietę tym, którzy potrzebują pomocy i tej pomocy udzielają innym. Proszę Państwa o głos.

A to co chcę wspierać i dążyć aby na Osiedlu panowało piękno i bezpieczeństwo, mój program dla osiedla:

- Praca społeczna w Radzie Miejskiej, połowa diety przekazywana na cele społeczne organizacji pożytku publicznego, druga połowa na akcje społeczne bezpieczeństwa ruchu drogowego i wsparcie dla seniorów,

- Organizacja lekcji bezpieczeństwa ruchu drogowego w przedszkolu i w szkole na Osiedlu Fabrycznym,

- Modernizacja Ogródka Jordanowskiego i zbudowanie miasteczka ruchu drogowego,

- Poprawa warunków przyblokowych na ulicy Hutnicza, Popiełuszki i Ofiar Katynia,

- Budowa przejścia przez tory bez schodów, ułatwiającego przejście osobą starszym na targowisko,

- Poprawa warunków mieszkalnych w blokach socjalnych,

- Monitoring na terenie osiedla,

- Budowa parkingów przyblokowych: Hutnicza 10, Popiełuszki 37, 39, a także przy ulicy Dmowskiego 7.

- Wymiana oświetlenia na oszczędne typu LED lub energii odnawialnej,

- Postawienie pakietów i koszy dla psów w tym wybiegu i dla czworonogów,

- Organizacja z diety radnego DNI OSIEDLA FABRYCZNEGO – jako najstarszej i historycznej dzielnicy miasta,

- Modernizacja BŁONI NADSAŃSKICH jako miejsce rekreacji dla mieszkańców wszystkich osiedli,

- Otwarcie Punktu Obsługi Klienta Urzędu Miasta w galerii handlowej wzorem dużych miast: Rzeszów, Tarnów, Wrocław ( możliwość składania wniosków, pism, rejestracji itp.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 04:35  
Cytuj
niezła manipulacja Bednarczyka, dlaczego nie napisałeś że te informacje pochodzą z 2014 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 10:52  
Cytuj
Dla mnie sprawa jest oczywista. Pan Przytuła (PO, teraz KOD), pan Augustyński (PiS) już byli radnymi, mieli szansę się wykazać, a teraz pora na nowe otwarcie i czas dla pana BEDNARCZYKA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
niezła manipulacja Bednarczyka, dlaczego nie napisałeś że te informacje pochodzą z 2014 roku.


Ale co niby Bednarczyk zmanipulował?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:00  
Cytuj
Kukizy ze Stalowej to jedna wielka amatorka.
Kandydat Bednarczyk popierany przez Kukiz'15 jednak nie jest popierany przez tą formację. Bednarczyk cały czas KŁAMAŁ!!!

Samozwańcza szefowa Kukizów w STW a jednocześnie przewodnicząca NSZZ Solidarność M. Kardasińska, udzieliła swojego poparcia, bez zgody P. Kukiza!!!

Nie dajmy się nabrać tym hochsztaplerom!!!


Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:09  
Cytuj
Możecie wybrać kogo chcecie. Bez poparcia większości w radzie jedna osoba nic nie zdziała. Ale co to za kandydat który w swoim programie mówi tylko o swoim osiedlu. Widocznie myśli tylko o własnej kieszeni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:11  
Cytuj
Kolejny dowód niezrównoważenia psychicznego B. Bednarczyka - "... Wyjaśnię jedną sprawę, myślę że kluczową. Uzyskałem poparcie od p. Szlęzaka który działa teraz w psl. Nienawidzę psl, gorzej niż platformy. Zielony to niedojrzały czerwony..."
Obrazek
To znaczy, że Bednarczyka popiera "niedojrzały czerwony" - czy tym "czerwonym" jest nos A. Szlęzaka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:11  
Cytuj
CYTAT (burak_wow )
Kukizy ze Stalowej to jedna wielka amatorka.
Kandydat Bednarczyk popierany przez Kukiz'15 jednak nie jest popierany przez tą formację. Bednarczyk cały czas KŁAMAŁ!!!

Samozwańcza szefowa Kukizów w STW a jednocześnie przewodnicząca NSZZ Solidarność M. Kardasińska, udzieliła swojego poparcia, bez zgody P. Kukiza!!!

Nie dajmy się nabrać tym hochsztaplerom!!!


Obrazek

Obrazek



A dlaczego Pani Kardasińska miała pytać Pawła Kukiza czy może poprzeć kandydata?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (burak_wow )
Kukizy ze Stalowej to jedna wielka amatorka.
Kandydat Bednarczyk popierany przez Kukiz'15 jednak nie jest popierany przez tą formację. Bednarczyk cały czas KŁAMAŁ!!!

Samozwańcza szefowa Kukizów w STW a jednocześnie przewodnicząca NSZZ Solidarność M. Kardasińska, udzieliła swojego poparcia, bez zgody P. Kukiza!!!

Nie dajmy się nabrać tym hochsztaplerom!!!


Obrazek

Obrazek



A dlaczego Pani Kardasińska miała pytać Pawła Kukiza czy może poprzeć kandydata?


A oto dlaczego:

Obrazek

Będąc pełnomocnikiem struktur lokalnych, powinna mieć zgodę na takie porozumienie z "góry". To nie jest prywatny folwark Kardasińskiej i Bednarczyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:17  
Cytuj
Nie głosuję na bednarczyka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:20  
Cytuj
Pytanie do Kardasińsiej:

Jakie było zdanie P. Kukiza na w kwestii tworzenia koalicji z tak lubianym przez Niego PSL-em? Czy wogóle wiedział co wy wyprawiacie w Stalowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:51  
Cytuj
Bitwa dwóchw"pajaców" i jednego cichego.
Pierwszy bezpartyjny który jest wszędzie gdzie PO
Odda nawet swoją dietę ale zatrudni więcej urzędników nawet w galeriach.
Drugi bezpartyjny powie nawet ze czarne jest białe żeby chronić kogoś
Kto go popiera, nawet jeżeli jest z partii której nienawidzi. Przy tym ubliży każdemu ze swoich rywali.
Trzeci cichy nikogo nie wyzywa może po prostu zdarzył dojrzeć, albo nie potrafi obsługiwać Facebooka ?
Ciężki wybór żaden się nie wykazał, żaden nie zasluguje na miano radnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 20:12  
Cytuj
Wydaje mi się, że KUKIZ'15 to nie PiS by pytać o każdą decyzje warszawkę, a jako pełnomocnik mogła podjąć decyzję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 20:14  
Cytuj
Bartłomiej przystojny a Darek to taka wiewiórka w tej czapie KODowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »