NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam lekarza proktologa,
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 21:37  
Cytuj
Witam, czy w Stalowej ewentualnie w Sandomierzu, Tarnobrzegu przyjmują prywatnie proktolodzy? Bo w Rzeszowie to na pewno. Jeśli u nas nie ma to kogo polecacie w Rzeszowie? Ewentualnie jaki inny lekarz zaintereseuje się hemoroidami?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 21:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 01:55  
Cytuj
Są to żylaki więc na początek możesz się zgłosić do chirurga, najlepiej naczyniowego. Przyjmują w stw spece w tej dziedzinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 1 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 07:55  
Cytuj
nestea w stw to partacze i chirurg prywatnie bierze 150 zł a na nfz sie czeka pare miesiecy polecam Rzeszów byłam u dr Małka wytlumaczy wszystko jak trzeba i badanie nie bolesne ani nic wiecej strachu przed niz to wszystko warte nie ryzykuj tutaj bo ci cos spieprza jeszcze slyszalam jeszcze ze w sandomierzu sa dobrzy po korczynskim jakis lekarz ze sandomierza poprawial pacjentowi bo spieprzyl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
nestea w stw to partacze i chirurg prywatnie bierze 150 zł a na nfz sie czeka pare miesiecy polecam Rzeszów byłam u dr Małka wytlumaczy wszystko jak trzeba i badanie nie bolesne ani nic wiecej strachu przed niz to wszystko warte nie ryzykuj tutaj bo ci cos spieprza jeszcze slyszalam jeszcze ze w sandomierzu sa dobrzy po korczynskim jakis lekarz ze sandomierza poprawial pacjentowi bo spieprzyl


Chyba źle trafiłaś, wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jesli chirurg naczyniowy to może dr Korniak? Teściowa jest zadowolona z operacji żylaków na nodze. Doktor ten przyjmuje kolo Biesiadowo, Statoila itd. Oddział chirurgii naczyniowej jest w stalowowolskim szpitalu i tam też można go spotkać ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 20:20  
Cytuj
Ja jeżdże do dr Skowronskiego w Kielcach Artimed, ul. Paderewskiego 4b. Można iść do niego do poradni chirugicznej lub proktologicznej (należy zabrać odpowiednie skierownie od lekarza rodzinnego) tel. do rejestracji 41 367 17 00. Jak cos pisz na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 19:44  
Cytuj
Witam, potrzebuje numer tel. do chirurga naczyniowego dra Korniaka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie, bo widziałam na forum z przed kilku lat, że u Goli. Czy coś się zmieniło? Czy dr Korniak zajmuje się też hemoroidami, czy głównie żylakami nóg itp. Czy od hemoroidów jest proktolog?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 20:39  
Cytuj
Od hemoroidów jest lekarz proktolog. W Stalowej takiego niestety nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 13:38  
Cytuj
Jeśli chcesz trafić na dobrego fachowca to polecam doktora Wiktora(takie nazwisko)przyjmuje w Rzeszowie na przeciwko Szpitala Wojewódzkiego nr.2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2018r. 11:54  
Cytuj
Czy coś się zmieniło i można już leczyć się w stw? W moim przypadku potrzebuję już zabiegu, bo cierpię od 15 lat, a objawy są bardzo nasilone. W Rzeszowie dr Małek jest za drogi dla mnie, a dr Wiktor to nie wiem gdzie go teraz znaleźć :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2018r. 22:02  
Cytuj
Tak jak poprzednio wspomniano, Witold Wiktor w Rzeszowie.

https://www.znany(...)/rzeszow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 16:26  
Cytuj
Doktor Piotrowski w Stalowej Woli z tego co wiem zajmował się proktologia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2021r. 18:44  
Cytuj
Witam wszystkich odnowie temat,może ktoś był ostatnio u proktologa?jakie ceny kogo można polecić?a ze stalowej dr. Piotrowski ktoś był i ma jakieś namiary?z góry dziękujeok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2021r. 21:18  
Cytuj
Ja jeżdże do dr Skowronskiego w Kielcach Artimed, ul. Paderewskiego 4b. Można iść do niego do poradni chirugicznej lub proktologicznej (należy zabrać odpowiednie skierownie od lekarza rodzinnego) tel. do rejestracji 41 367 17 00.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »