NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyprawka dla noworodka - gdzie najtaniej ?, wyprawka dla noworodka - gdzie kupic ?
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 19:41  
Cytuj
Witam, chciałam się dowiedzieć gdzie kupowaliście wyprawkę dla noworodka ? Czy możecie polecić jakiś konkretny sklep w Stalowej gdzie można zaopatrzyć maluszka za nieduże pieniądze ? Może ktoś z Was porównywał ceny w różnych sklepach ? A może znacie jakiś fajny sklep internetowy ?

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 19:41  
Cytuj

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 20:48  
Cytuj
Polecam zagladnac do sklepu Smerfus .Maja dobre ceny i promocje przy dużych zakupach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:29  
Cytuj
Witaj, po pierwsze gratulacje ;)
Ja polecam osobiście użytkownika na allegro arus. Kupowałam tam łóżeczko, pościel, rożek i ręczniki kąpielowe. A później na prezent dwukrotnie pościel. Jakość super. Po za tym są dwie fajne grupy gdzie można wyhaczyć 'perełki' dla maluszków. Pierwsza to 'Rzeczy dla dzieci i niemowląt rzeszów" a druga to 'DLA DZIECI - kupie/sprzedam/oddam STALOWA WOLA' oczywiście na facebooku. Pozdrawiam!

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 22:12  
Cytuj
Bardzo dziękuję umiech

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 23:42  
Cytuj
Nie polecam sklepu smerfuś - kupiłam tam łóżeczko z całym wyposażeniem i nie jestem zadowolona ani z ceny łóżeczka ani z jakości. Najtaniej znajdziesz na allegro, mają super zestawy w rozsądnej cenie. Polecam też sklep Mieszko w Rzeszowie - duży wybór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 23:55  
Cytuj
W Stalowej sa 3 sklepy z rzeczami dla dzieci
1) Smerfuś - mały sklep, duzy wybór, ale nie możesz spokojnie obejrzeć to ekspedientka patrzy na Ciebie non stop, zebys kupila tam jak najwięcej i najszybciej i wyszla ze sklepu
2) Milcia - również, jest duuuzo rzeczy, sprzedawczyni wciska obys wziela, a jak powiesz ze sie musisz zastanowić to spuszcza glowe w dół i sie krzywi.
3) Sklep na Okulickiego, ceny sa przeróżne rzeczy, ale wyboru nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 10:34  
Cytuj
Dzieki za podsumowanie, wlasnie o taki komentarz mi chodzilo umiech znam te sklepy i mialam nadzieje ze ktos je przetestowal i moze jakis polecic. Wychodzi na to ze jednak najwygodniej i najtaniej jest zamowic wszystko na allegro tylko ze tam tez oczopląsu mozna dostac umiech

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »