NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 75 76 77 78 79 80 81 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:33  
Cytuj
co tu dużo mówić, Pan Jerzy Owsiak to przedsiębiorczy i cwany człowiek, który gra szantażem emocjonalnym na rodakach jak i również wykorzystuje w pełnym sensie wolontariuszy,którzy robią to za darmo. znalazł sobie dobre źródło utrzymania,na które ja się po prostu nie piszę. a co do osób wspierających Wośp, każdy jest wolnym człowiekiem i robi co ze chce ze swoimi pieniędźmi i nic mi do tego.

natomiast chciałbym wrzucić link dla porównania:
http://www.natio(...)a-szkole

każdy rozumie charytatywność po swojemu, jeden poświęca swoje oszczędności i swoją karierę a drugi oszczędności innych przy tym jeszcze dobrze na tym wychodząc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
Kiedy podasz nam statystykę zbiórki ze sztabu? Zestawienie ostatnich 5 lat wpływów ze zbiórki na ulicy i z instytucji byłoby interesujące? Może jakiś wolontariusz pomoże w jasnej sprawie? Wszystko jest przecież transparentne.


No bo jest i nie ma problemu ze znalezieniem tej informacji na stronach WOSP.

Antylewak Owsiak to człowiek, który swoją pracą odniósł sukces. Pomaga dzieciom i osobom starszym. Przekonał do swojej akcji wiele milionów Polaków w Polsce i na świecie. Takie zero jak Kurka, który zresztą przegrał proces z Owsiakiem i zapłacił 10 tysięcy grzywny + 9 tysięcy kosztów nie jest w stanie w żaden sposób sie z nim równać. Szkoda czasy na zajmowaniem sie tym zerem i odpowiadanie na hejt jemu podobnych.
Antylewak Te twoje pytania są po prostu głupie. Przepraszam ale te głupoty, które powielasz za tym zerem i co sam dokładasz jest zwyczajnie głupie. Dlaczego siedzi w ciepełku? Ja nie widziałem by siedział i nadzorował. Jest twarzą tej akcji i ciężko pracuje. Ile zarabiają jego dzieci? Żona? No ile? Kto za to płaci? No kto za to płaci skoro jest zbierana dana kwota a wydatki są na tym samym poziomie. Zrób coś ze swoim życiem. Mniej żółci a więcej zorientowania na bliźniego. Świat będzie piękniejszy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:45  
Cytuj
CYTAT


Owsiak kieruje jedną z najefektywniejszych fundacji w PL czy to się wam hejterzy podoba czy nie.

Rachunkowość nie jest taka skomplikowana, wystarczy poświęcić chwilę swojego czasu i przeanalizować sobie ogólnodostępne materiały finansowe zamiast czytać te bzdury na pseudo-portalach.



Szef WOŚP przecież tu zagląda. Niech poda chlubne dane historyczne które skrzętnie odnotowują za każdym razem - dane o ilości pieniędzy zebranych na ulicy ale również przekazanych przez firmy w postaci gotówki i darmowej usługi odliczanej od podatku. Nigdy nie udało mi się znaleźć takiej informacji.
Czy to jest "indecent proposal" Andrzejku? W Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kiedy podasz nam statystykę zbiórki ze sztabu? Zestawienie ostatnich 5 lat wpływów ze zbiórki na ulicy i z instytucji byłoby interesujące? Może jakiś wolontariusz pomoże w jasnej sprawie? Wszystko jest przecież transparentne.


No bo jest i nie ma problemu ze znalezieniem tej informacji na stronach WOSP.

Antylewak Owsiak to człowiek, który swoją pracą odniósł sukces. Pomaga dzieciom i osobom starszym. Przekonał do swojej akcji wiele milionów Polaków w Polsce i na świecie. Takie zero jak Kurka, który zresztą przegrał proces z Owsiakiem i zapłacił 10 tysięcy grzywny + 9 tysięcy kosztów nie jest w stanie w żaden sposób sie z nim równać. Szkoda czasy na zajmowaniem sie tym zerem i odpowiadanie na hejt jemu podobnych.
Antylewak Te twoje pytania są po prostu głupie. Przepraszam ale te głupoty, które powielasz za tym zerem i co sam dokładasz jest zwyczajnie głupie. Dlaczego siedzi w ciepełku? Ja nie widziałem by siedział i nadzorował. Jest twarzą tej akcji i ciężko pracuje. Ile zarabiają jego dzieci? Żona? No ile? Kto za to płaci? No kto za to płaci skoro jest zbierana dana kwota a wydatki są na tym samym poziomie. Zrób coś ze swoim życiem. Mniej żółci a więcej zorientowania na bliźniego. Świat będzie piękniejszy.
. Cieżko pracuje. Po tym przestałem czytać ze śmiechu...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:58  
Cytuj
Pogrążasz się Andrzejku uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Cieżko pracuje. Po tym przestałem czytać ze śmiechu...


No jak się czegoś nie zna to pozostaje śmiech.

art2deco szukajcie a znajdziecie. Zawsze możesz zwrócić się z pismem do WOSP.

M70 raczej poniżam odpowiadając na te głupoty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 7 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 21:52  
Cytuj
Ja wrzuciłem pare zł jak co roku, nie zbiednieje a może to komuś pomóc ale tak sie zastanawiam jakby ten czas antenowy w TV, który się poświęca na WOŚP zamienić na reklamy i pieniądze z nich przeznaczyć na zakup sprzętu medycznego czy nie wyszedłby lepszy wynik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Ja wrzuciłem pare zł jak co roku, nie zbiednieje a może to komuś pomóc ale tak sie zastanawiam jakby ten czas antenowy w TV, który się poświęca na WOŚP zamienić na reklamy i pieniądze z nich przeznaczyć na zakup sprzętu medycznego czy nie wyszedłby lepszy wynik.


A kto by oglądał te reklamy przez cały czas? Słaby interes umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 22:09  
Cytuj
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 22:17  
Cytuj
To chyba fejki umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
Obrazek
Andzin, a teraz mi powiedz czy ten sprzęt zakupiony przez WOŚP SAM LECZY? Czy potrzebny do tego państwowy szpital i lekarze? Jurek sam leczy tym sprzętem?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 22:30  
Cytuj
[cytat] Owsiak zarabia 160 000, a ile jego zona, córka i reszta ekipy Melona i Mrówki? Dlaczego mózg siedzi w ciepełku, a nie zbiera jak dzieci na mrozie? [cytat]

Jak nie dajesz , to co Cię to obchodzi? Może zacznij rozliczać Rydzyka z datków!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 23:05  
Cytuj
placzeplacze NIE WOLNO KRYTYKOWAĆ WOŚP - NIE BO NIE placze polityczny twór, medialny chłam do tego pożerający masę kosztów, które mogły by być lepiej spożytkowane. Do tego kłamliwe cele, bo przecież nikt nie mówi pani daj pani do puszki bo zbieramy trochę dla Jurka, trochę dla żony Jurka trochę na imprezę dla brudasów i trochę na sprzęt dla NFZ bo w NFZ brakuje. Nikt nie zapyta czemu w NFZ brakuje? Dlaczego władza w postaci Jurka przychodzi z ręką po podatek? na państwowe szpitale? Do tego wykorzystuje perfidnie małe dzieci do żebrania... szkoda strzępić ryja, sekta wie lepiej bo poczuła że zrobiła coś wspaniałego, zostańcie w tym śnie i śnijcie dalej

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 23:06  
Cytuj
Ojciec Rydzyk miał droge przez meke przez te lata gdy Pan Owsiak miał jak u Pana Boga za piecem u liberałów. Krajowa Rada publicznie dworowała z Polaków na komisji w Sejmie. Ale dał rade Radzie i pozostanie po nim dobra szkoła.

To były czasy demokracji orwellowskiej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
placzeplacze NIE WOLNO KRYTYKOWAĆ WOŚP - NIE BO NIE placze polityczny twór, medialny chłam do tego pożerający masę kosztów, które mogły by być lepiej spożytkowane. Do tego kłamliwe cele, bo przecież nikt nie mówi pani daj pani do puszki bo zbieramy trochę dla Jurka, trochę dla żony Jurka trochę na imprezę dla brudasów i trochę na sprzęt dla NFZ bo w NFZ brakuje. Nikt nie zapyta czemu w NFZ brakuje? Dlaczego władza w postaci Jurka przychodzi z ręką po podatek? na państwowe szpitale? Do tego wykorzystuje perfidnie małe dzieci do żebrania... szkoda strzępić ryja, sekta wie lepiej bo poczuła że zrobiła coś wspaniałego, zostańcie w tym śnie i śnijcie dalej
. Brawo, brawo, brawo!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 06:12  
Cytuj
Zanosi się na kolejny rekord umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
Zanosi się na kolejny rekord umiech


Rekord pieniędzy zebranych, a jaki jest rekord udzielonej pomocy?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 07:23  
Cytuj
Dobry rok dla Owsiaka.potluczony

Zaraz się krzyk rozlegnie. good

Oczywiście. Dla szpitali też coś skapnie. Musi. Bo inaczej cała machina by runęła. ok

CYTAT
placzeplacze NIE WOLNO KRYTYKOWAĆ WOŚP - NIE BO NIE placze polityczny twór, medialny chłam do tego pożerający masę kosztów, które mogły by być lepiej spożytkowane. Do tego kłamliwe cele, bo przecież nikt nie mówi pani daj pani do puszki bo zbieramy trochę dla Jurka, trochę dla żony Jurka trochę na imprezę dla brudasów i trochę na sprzęt dla NFZ bo w NFZ brakuje. Nikt nie zapyta czemu w NFZ brakuje? Dlaczego władza w postaci Jurka przychodzi z ręką po podatek? na państwowe szpitale? Do tego wykorzystuje perfidnie małe dzieci do żebrania... szkoda strzępić ryja, sekta wie lepiej bo poczuła że zrobiła coś wspaniałego, zostańcie w tym śnie i śnijcie dalej


Doszło do tego, że każdy kto pyta o niewygodne fakty i mówi o nich, to frustrat, hejter i niegodziwiec.

Taki był przekaz mediów głównego ścieku od kilku dni.
Świecki "święty" Owsiak....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 07:30  
Cytuj
Ale się pieni "lepszy sort ,ludzkie pany".Widok bezcenny.Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 07:32  
Cytuj
Nikt nikomu nie zabrania robić interesów,pod warunkiem, że są uczciwe.Tymczasem J.O. najwyraźniej do kategorii uczciwych biznesmenów się nie zalicza.Szkoda,bo inicjatywa była naprawdę świetna, ale niestety ,,zapach" pieniędzy, wielu odebrał rozum i pozbawił empatii.
W ostatnich latach mieliśmy okazję obserwować,jak ikona WOŚP niszczy dzieło swojego życia, mieszając się do POlityki,oraz wspierając takie imprezy,jak ,, Czarny Marsz".
Jak to się ma do ratowania życia?
Osobiście wyrażam zaniepokojenie, że następna zbiórka będzie na ,,darmowe" zabiegi aborcji, w zaprzyjaźnionej z rodziną J.O. klinice, gdzieś ( może )w Holandii, bądź na ,, karnety" eutanazyjne...
Róbta co chceta, ale nie dajta się naciągać!
Swoje dochody, możecie przeznaczyć na pomoc naprawdę potrzebującym, nawet indywidualnie i anonimowo podjąć współpracę z placówkami, które chcecie wesprzeć!Bez wspierania naciągaczy różnej maści...
Oszust zawsze będzie oszustem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 07:38  
Cytuj
Rogerst lubisz patrzeć w lustro i podziwiać własną pianę?

zaklopotanyzaklopotany

M70 - może należy zadać pytanie, czy Owsiak nie kupuje też sprzętu do wykonywania zabiegów aborcji? Chciałbym jasnego komunikatu w tej sprawie z jego strony. Skoro popiera zabijanie nienarodzonych dzieci....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 07:48  
Cytuj
okokMireczku twoja zajadła bezsilność w tej sprawie mnie podbudowuje.Az mi się lepiej zrobiło jak widzę jak się wijesz ze złości ( z natury nie jest mi milo jak komuś się "krzywda" dzieje)ok.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:06  
Cytuj
Ale macie problem, czy ktoś przy skroni trzyma wam broń i każe wrzucić do puszki? Każdy może to zrobić dobrowolnie, nie podoba się to nie wrzucajcie.
Byłem w tym tygodniu w szpitalu i co widzę? Na łóżkach naklejki wosp, na maszynie do ktg naklejki wosp. Gdzie nie zerkniesz to naklejki wosp, gdyby nie te akcje to sale świeciły by pustkami, co z tego jak byli by lekarze jakby nie było czym leczyć.
Szkoda że Ci co szczekają podczas wizyty w szpitalu korzystają z tego sprzętu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
okokMireczku twoja zajadła bezsilność w tej sprawie mnie podbudowuje.Az mi się lepiej zrobiło jak widzę jak się wijesz ze złości ( z natury nie jest mi milo jak komuś się "krzywda" dzieje)ok.


Mylisz wyrażanie swojej opinii i bronienie jej, z tym co sam odczuwasz w różnych kwestiach.
No cóż. Mierzysz swoją miarą. potluczony

kierwcabusa - gdyby nie te akcje, sprzęt musiałoby kupić Ministerstwo Zdrowia.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:11  
Cytuj
kierowcaBusa, jaką masz gwarancję, że tam gdzie są serduszka naklejone zostało to kupione przez WOŚP?

Ja spotkałem naklejone serduszko WOŚP na szafce w firmie której pracuję, a nie ma to nic wspólnego z leczeniem ...

A wczoraj spotkałem przyklejone serduszko na ścianie budynku szkoły i hali sportowej. Też od WOŚP ... ?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 75 76 77 78 79 80 81 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »