NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 89 90 91 92 93 »
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 18:45  
Cytuj
Skoro "jąkanie" to ułomność, to czym jest homoseksualizm? Wychodzi na to że również ułomnością. Więc może trzeba to leczyć? Jurek się wyleczył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
WOŚP został ohydnie wykorzystany do celów politycznych przez opozycje totalną. Lewica tańczy na grobie Adamowicza wstrętnie upolityczniając jego tragiczną śmierć, a Owsiak im wesoło przyklaskuje.
"RÓBTA CO CHCETA", więc robią. neutralny


Owsiak udziela się politycznie od wielu lat. Pochodzenie zobowiązuje. Moim zdaniem on ma duży negatywny wkład w dzieleniu nas - Polaków.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
Już to kiedyś pisałem, ale Andrzejek w ferworze lewackiego opętania widocznie zapomniał.
Brzydzę się komunistami, lewakami, pseudo wolnościowcami, pracownikami firm lichwiarskich, z tym elementem anty Polskim nie prowadzę żadnego dialogu. smiech2


Czyli jesteś kolejnym walczącym filozofem na placu boju swojej klawiatury rozgrywasz wojny i musisz dzielić. Dzielić. Kto z lewa kto z prawa. I tak aż starczy Ci sił a ponoć miałeś być wyluzowany. Ja się nie brzydze ani prawicą ani lewicą. Powodzenia w brzydzeniu.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 19:52  
Cytuj
Podział zaczął się od obrzydzania ciemnogrodu, katoli, bydła itp z powodów lustracyjnych a więc to oczywisty podział na oprawców, beneficjentów i ich ofiary. Nieważne w jakie serduszko to ubierzesz, tkwi w tym wszystkim w czym jest widoczny "ten" podział.
Ale nienaturalna jest proporcja oprawców i ofiar. Pożyteczni się dołączyli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Podział zaczął się od obrzydzania ciemnogrodu, katoli, bydła itp z powodów lustracyjnych a więc to oczywisty podział na oprawców, beneficjentów i ich ofiary. Nieważne w jakie serduszko to ubierzesz, tkwi w tym wszystkim w czym jest widoczny "ten" podział.
Ale nienaturalna jest proporcja oprawców i ofiar. Pożyteczni się dołączyli.



Pani art2deco sama należysz do pożytecznych.
Nawet tu na forum zobacz sobie jakim jadem nienawiścią zieją ci co ich bronisz.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 23:57  
Cytuj
Nie sugeruj intencji ponad to co napisałam Agnieszko. Podziały nie są przypadkowe i bezcelowe, sama pamiętasz jaki hejt został wylany na wszystkich spoza liberalnego skrzydła. Książkę można napisać (juz napisane) jak cały proces przemian przebiegał i jak oczerniani byli ludzie.

Co tu bronić gdy znane fakty. Jeżeli broniłam kogoś kto niestosownie się wysławia to przepraszam, umknęło mojej uwadze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 17:31  
Cytuj
PO jedynie winne podziałowi. PiS nie ma żadnego udziału. Ja rozumiem, że można mieć wyborców za idiotów. PR'owcy partyjni różne historie wtłaczają masom do głów. Mimo wszystko nadal mnie dziwi, że tak oficjalnie użyteczni piszą takie głupoty na różnej maści forach.

PiS/PO jedno zło.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 18:09  
Cytuj
Andrzeju czy przeczytałeś z tylu tysięcy postów art2deco i cdn że PiS zrobił coś nie tak?

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 18:27  
Cytuj
Nigdy, czasem Art narzeka na Prezydenta. TVP czasem też dostaje nakaz powiedzieć coś nieprzychylnego o Prezydencie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 19:45  
Cytuj
Nie wciągaj Agnieszki do swojego akwarium, napisałam wyraźnie i fakty potwierdzają dlaczego jest podział i dlaczego się cyklicznie zmienia. cool girl Akonto to możemy razem pożytecznie ponarzekać z dzikami nad losem korników w zimie Andrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
Nigdy, czasem Art narzeka na Prezydenta. TVP czasem też dostaje nakaz powiedzieć coś nieprzychylnego o Prezydencie umiech


Na Prezydenta też widziałam kilka razy. Ale to jak piszesz w TVP teź było czyli internet ma swoich "Kurskich"

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2019r. 09:54  
Cytuj
Jest przekaz dnia i Art ma zadanie do wykonania umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2019r. 12:26  
Cytuj
No. Jurek wrócił na tron, w sprawie firmy ochroniarskiej nie ma sobie nic do zarzucenia.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2019r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
No. Jurek wrócił na tron, w sprawie firmy ochroniarskiej nie ma sobie nic do zarzucenia.ok



A co powinien sobie zarzucać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 16 Lis 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 08:09  
Cytuj
Nie od dziś wiadomo kim jest Owsiak.Gdy ktoś przez tyle lat przyzwyczai się do koryta, ciężko jest od niego odejść. "Owsiak kupił sprzęt medyczny", ha ha ha! Za swoje kupił good Piotr Wielgucki wyjaśnia tę wykreowaną postać, najlepszy biznes robi się na ludzkiej krzywdzie i niewiedzy.Nie wspominam już o "zaginionych" fakturach.Ludzie, dajcie mi milion złotych, obiecuję oddać połowę na szpitale ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 13:07  
Cytuj
2016 - 73 mln
2017 - 106 mln
2018 - 126 mln


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 17:42  
Cytuj
"Są sytuacje bezpośredniego zagrożenia życia, można przekazać, pracuje tam 3 osoby a koszty to mniej niż 10% (4% sam PayPal). Obecny wynik zbiorek opiewa już na 68 mln złotych. "Giełda" działa więc lepiej niż genialnie. SiePomaga pośredniczy w zbiórce większych kwot niż rocznie zbiera taki gigant jak fundacja TVN Nie jesteś sam."

https://www.siepomaga.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 18:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 13:16  
Cytuj
"Łącznie 131 przestępstw zarejestrowała gorzowska policja, która czuwała nad bezpieczeństwem uczestników odbywającego się w weekend w Kostrzynie nad Odrą festiwalu Pol'and'Rock. Funkcjonariusze przeprowadzili łącznie ponad 540 interwencji, a zatrzymanych zostało 105 osób. W trakcie trwania festiwalu dwie osoby zmarły. "

"Najpoważniejsze wydarzenia dotyczyły dwóch zgonów. W czwartek policjanci otrzymali sygnał od służb organizatora o tym, że na terenie festiwalu znaleziono ciało mężczyzny; był to 35-latek bez stałego miejsca zamieszkania. W piątek po południu natomiast pogotowie przetransportowało do szpitala w Kostrzynie 54-latka bez funkcji życiowych; mimo akcji ratunkowej mężczyzna zmarł. W obu przypadkach przyczynę śmierci ustali sekcja zwłok. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Podczas festiwalu doszło też do napaści na policjanta zabezpieczającego festiwal. 36-latek zaatakował funkcjonariusza, który kierował ruchem na ul. Gorzowskiej. Napastnik został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów. Policjant ma uszkodzony bark. Mężczyzna był pod działaniem narkotyków. W niedzielę sąd aresztował go na miesiąc"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 19:10  
Cytuj
Obywatelsko neutralnego Owsiaka poniosło na Westerplatte, matecznik szczodrze dawał ok ale dzisiaj wymaga "dawać głosu".

Miłość, przyjaźń, muzyka i Jerzy Owsiak naucza na ASPP:
Obrazek
K...a, od...dolcie się od Westerplatte! niech zniknie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 21:33  
Cytuj
130 interwencji na 700-800 tysięcy osób czyli kilkanaście miast Stalowa Wola. Ludzie różnokulturowi, pełen przedział wiekowy, brawo.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 22:05  
Cytuj
Czyli można powiedzieć, że było bardzo spokojnie. Takie typowe kopiuj wklej, bez żadnego komentarza, żadnej refleksji, w sumie można by się zastanawiać po co taka wklejka. A może warto pójść za ciosem i wspomnieć, że wśród tych przestępstw jest stłuczka samochodowa, 3 nielegalne latanki dronami, zrobienie fotki komuś na golasa etc. W tym jest też 1 czynna napaść na policjanta. To takie coś, co podczas pierwszego lepszego meczu patriotyczna i katolicka młodzież uskutecznia kilkadziesiąt razy umiech Te statystyki tu wklejone to zapewne ukłon wobec uczestników festiwalu, którzy pokazali, że można spędzać czas kulturalnie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2019r. 08:16  
Cytuj
Po to, żeby ograniczyć ilość jadu wylewanego przez fanatycznych zwolenników owsiaka.

Suche fakty. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 16 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 13:08  
Cytuj
ja nie wspieram WOŚP. Owsiak totalnie zawiódł moje zaufanie a swoim zachowaniem nie sprawia, że odzyskuję w niego wiarę. Pewnie mnie teraz wszyscy zjedzą na tym forum ale trudno. Takie mam zdanie i go nie zmienię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
ja nie wspieram WOŚP. Owsiak totalnie zawiódł moje zaufanie a swoim zachowaniem nie sprawia, że odzyskuję w niego wiarę. Pewnie mnie teraz wszyscy zjedzą na tym forum ale trudno. Takie mam zdanie i go nie zmienię.


Witam

OK to Twoje zdanie. A ja zawsze wspierałem i nie zamierzam przestać umiech umiech umiech


https://www.youtu(...)j0aXwNHM

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 89 90 91 92 93 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »