NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 85 86 87 88 89 90 91 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 19:31  
Cytuj
CYTAT (Mirek777)
Taaaaaa

"A świstak siedzi i zawija w sreberka..."

Dokładnie. Oprócz ciebie i innym podobnym tobie. A wszyscy zbierają i pomagają i dobrze się bawią umiech



CYTAT (Mirek777)
Wyjątkowo nachalni i natarczywi wolontariusze w tym roku.

Nachalne i natarczywe to są podatki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 19:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:05  
Cytuj
Ja się bawię świetnie podróbko.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:46  
Cytuj
Trochę wstyd że musimy zbierać pieniądze na całym świecie jesteśmy jedynym krajem w UE który tak bardzo potrzebuje pomocy w tym celu bo sami nie damy sobie rady szkoda że Polska nie jest tak silna jak inne kraje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:51  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Ja się bawię świetnie podróbko.ok


Nazywając dzieci i młodzież z puszkami nachalnymi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 06:59  
Cytuj
Mirek, owoce Twojej agitacji i Tobie podobnym fanatykom objawiły się w gdańsku. Do tego prowadzi sianie nienawiści drodzy katolicy, my dobrzy oni źli..... kochaj bliźniego swego....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 07:26  
Cytuj
Nocny: Mówienie prawdy nazywasz sianiem nienawiści?:szok:
Teraz czytam, że ktoś zaatakował Adamowicza. To skandaliczne, to godne najwyższego potępienia barbarzyństwo. Nie ma na taki czyn żadnego usprawiedliwienia. Oczywiście media głównego ścieku oskarżą PiS. zaklopotany

Podróbko - stwierdzam fakty. Polowanie na tych, co nie mają naklejonych serduszek, zastępowanie drogi.... "A Państwo podzielą się z orkiestrą swoim sercem?", "A Państwo zagrają dla orkiestry?"

Kochani nieświadomi wolontariusze. W Waszym wieku bardzo popierałem wosp, dlatego rozumiem Wasz entuzjazm. Ta akcja przez lata została tak rozreklamowana, że jak ktoś chce wrzucić to sam do was podejdzie.

Zaczepiając ludzi, którzy mają prawo nie chcieć w tym uczestniczyć, wykazujecie się co najmniej brakiem kultury...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Zaczepiając ludzi, którzy mają prawo nie chcieć w tym uczestniczyć, wykazujecie się co najmniej brakiem kultury...

Zgadzam się. Mnie np. ostatnio w mieszkaniu naszło dwóch gnoi nagabując nachalnie, czy przyjmę księdza. Nosz kuźwa, gdybym chciał pogadać z klechą, to bym sam się po niego zgłosił. Za takie napadanie mnie we własnym domu powinni pójść do więzienia, razem z tym całym księdzem. Zgadzasz się ze mną, że potraktowano mnie okrutnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 07:57  
Cytuj
To straszne. Dla satanisty to musiał być szok.potluczony


Obrazek

Jaki jest stosunek owsiaka do wiary? Jest wierzący? W co wierzy?ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
Mirek, owoce Twojej agitacji i Tobie podobnym fanatykom objawiły się w gdańsku. Do tego prowadzi sianie nienawiści drodzy katolicy, my dobrzy oni źli..... kochaj bliźniego swego....


Facet krzyczał ze to kosa za kryminał z reki PO, na miejscu zdarzenia, no i siedział wariat. Światełko do Nieba, Święta, serducho, pomoc bliźnim itp. No i czytamy zabrać Rydzykowi dać Owsiakowi, nie korzystać ze sprzętu, nie wspomnę o wypowiedziach w Sejmie itd. To widać na kazdym portalu, co roku ta sama miłosna, to brzmi równie artystycznie jak Janda i Olbrychski, zamiast Świątecznie. Nie narzekaj i nie mieszaj pojęć Nocny. WOŚP to akcja znacznie głębsza. Może Caritas będzie zbierać pod GW? Dlaczego nie, no bo nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 08:15  
Cytuj
Dla Nocnego najwyraźniej każdy, kto chce prawdy i mówi o niewygodnych sprawach jest fanatykiem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Dla Nocnego najwyraźniej każdy, kto chce prawdy i mówi o niewygodnych sprawach jest fanatykiem.


Mireczku, jesteś fanatycznym przeciwnikiem WOŚP. W tym roku zacząłeś ten temat.

A co do działania pro bono. Szanujesz Ojca Rydzyka? Rydzyk ma tak wiernych zwolenników, że nawet od bezdomnych dostaje samochody umiech


cdn.., słyszałeś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:21  
Cytuj
Na Mirka w temacie WOŚP szkoda słów.

Pisz Mirek z szacunku do języka polskiego nazwiska wielką literą.

Jesteś wielkim obrońcą chorych płodów a szczycisz się nie wspomożeniem akcji dla już narodzonych.

Opisujesz tu negatywnie grzeczne zwroty wolontariuszy.

Jakby każdy był taki to by nie zebrali nic i nie pomogliby i lepiej by przez to nie było.

PS. i nie interesuj się czyjąś wiarą bo tu już na poziomie przyblokowych plotkar.

Może twarzą w twarz do rodzica dziecka któremu pomogła fundacja powiedz że nie powinno się dawać bo jest dps to co u góry napisałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
Na Mirka w temacie WOŚP szkoda słów.

A jednak piszesz zaklopotany

CYTAT
Pisz Mirek z szacunku do języka polskiego nazwiska wielką literą.

- Z braku szacunku do pewnych osób CELOWO piszę ich nazwiska z małej litery.

CYTAT
Jesteś wielkim obrońcą chorych płodów a szczycisz się nie wspomożeniem akcji dla już narodzonych.

Tak. Jestem też zwolennikiem prawdy i przeciwnikiem gloryfikowania człowieka, który znalazł sposób na życie w luksusie, demoralizuje młodych ludzi, ma Złote Melony, Mrówki Całe, popiera eutanazję itp.
Z Twoich, moich i każdego człowieka podatków jest finansowana służba zdrowia, która ma obowiązek nas leczyć i ratować nasze życie.


CYTAT
Opisujesz tu negatywnie grzeczne zwroty wolontariuszy.
Jakby każdy był taki to by nie zebrali nic i nie pomogliby i lepiej by przez to nie było.

Każdy może być jaki chce, byleby nie krzywdził drugiego człowieka. "Róbta co chceta" sięga nieco dalej. Jestem zwolennikiem świadomych decyzji a nie ulegania społecznym nagonkom, przymusom. Dziś jest bardzo trudno odważnie robić dobre uczynki. O wiele łatwiej jest wrzucić do puszki i myśleć, że zrobiło się dobry uczynek. Z działalności owsiaka oprócz dobra wypływa zło.

CYTAT
PS. i nie interesuj się czyjąś wiarą bo tu już na poziomie przyblokowych plotkar.

Jeśli ktoś wspiera Gender i LGBT, popiera eutanazję, jeśli wolontariusze zbierają głownie przed kościołami licząc na dobre serca na co dzień opluwanych katolików, to chcę wiedzieć w co on wierzy.

CYTAT
Może twarzą w twarz do rodzica dziecka któremu pomogła fundacja powiedz że nie powinno się dawać bo jest dps to co u góry napisałeś.



- Nie wspieram dobra pomieszanego ze złem
- Nie cierpię być nagabywany
- Rozmawiam o takich sprawach również twarzą w twarz. Nie mam z tym problemu.
Szpitale mają obowiązek zapewnić sprzęt do leczenia. Po to płacimy podatki i składki zdrowotne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:43  
Cytuj
[cytat]Nocny: Mówienie prawdy nazywasz sianiem nienawiści?:szok:
Teraz czytam, że ktoś zaatakował Adamowicza. To skandaliczne, to godne najwyższego potępienia barbarzyństwo. Nie ma na taki czyn żadnego usprawiedliwienia. Oczywiście media głównego ścieku oskarżą PiS. zaklopotany

….cytat]

"Kto wiatr sieje, zbiera burzę". To Kaczyński podzielił tak społeczeństwo, że bez obstawy boi się z domu wyjść. Karma do niego powróci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:56  
Cytuj
Mirek, napisz rzeczowo kilka słów o LUX VERITATIS

twój fragment wycięty z kontekstu

" Tak. Jestem też zwolennikiem prawdy i przeciwnikiem gloryfikowania człowieka, który znalazł sposób na życie w luksusie, "

Miałeś choć trochę na myśli ojca dyrektora dobrodzieja?

A fanatykiem jesteś - wszyscy to wiedzą - tylko .... Ktoś Inny będzie cię osądzał, jak każdego z nas...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:57  
Cytuj
Mirku kiedy byłeś w szpitalu ostatnio? Takim jak w Stalowej Woli czy Nisku? Ogólnie takim powiatowym? Czy widziałeś wyposażenie sal przebywających ludzi chorych na oddziałach czyli łóżka, szafki, stołki. Przecież tyle pieniędzy naszych idzie na składki zdrowotne itp.? Więc jeśli takie jest nasze państwo dobre i bogate (z naszych pieniędzy) to niech zrobi zakaz Owsiakowi aby nie zbierał na te szpitale tylko niech państwo kupuje z nsszych pieniędzy i sprawa załatwiona. Ciekawe co by państwo kupiło? przecież tych naszych pieniędzy mimo że ich dużo to ich nie ma...
PS. Caritas też wspieram.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na Mirka w temacie WOŚP szkoda słów.

A jednak piszesz zaklopotany

CYTAT
Pisz Mirek z szacunku do języka polskiego nazwiska wielką literą.

- Z braku szacunku do pewnych osób CELOWO piszę ich nazwiska z małej litery.

CYTAT
Jesteś wielkim obrońcą chorych płodów a szczycisz się nie wspomożeniem akcji dla już narodzonych.

Tak. Jestem też zwolennikiem prawdy i przeciwnikiem gloryfikowania człowieka, który znalazł sposób na życie w luksusie, demoralizuje młodych ludzi, ma Złote Melony, Mrówki Całe, popiera eutanazję itp.
Z Twoich, moich i każdego człowieka podatków jest finansowana służba zdrowia, która ma obowiązek nas leczyć i ratować nasze życie.


CYTAT
Opisujesz tu negatywnie grzeczne zwroty wolontariuszy.
Jakby każdy był taki to by nie zebrali nic i nie pomogliby i lepiej by przez to nie było.

Każdy może być jaki chce, byleby nie krzywdził drugiego człowieka. "Róbta co chceta" sięga nieco dalej. Jestem zwolennikiem świadomych decyzji a nie ulegania społecznym nagonkom, przymusom. Dziś jest bardzo trudno odważnie robić dobre uczynki. O wiele łatwiej jest wrzucić do puszki i myśleć, że zrobiło się dobry uczynek. Z działalności owsiaka oprócz dobra wypływa zło.

CYTAT
PS. i nie interesuj się czyjąś wiarą bo tu już na poziomie przyblokowych plotkar.

Jeśli ktoś wspiera Gender i LGBT, popiera eutanazję, jeśli wolontariusze zbierają głownie przed kościołami licząc na dobre serca na co dzień opluwanych katolików, to chcę wiedzieć w co on wierzy.

CYTAT
Może twarzą w twarz do rodzica dziecka któremu pomogła fundacja powiedz że nie powinno się dawać bo jest dps to co u góry napisałeś.



- Nie wspieram dobra pomieszanego ze złem
- Nie cierpię być nagabywany
- Rozmawiam o takich sprawach również twarzą w twarz. Nie mam z tym problemu.
Szpitale mają obowiązek zapewnić sprzęt do leczenia. Po to płacimy podatki i składki zdrowotne.


Ale w tych szpitalach jednak sporo brakuje.
Rodzice też powinni zapewnić dzieciom dostatnie życie a sam pisałeś tu na forum, jak to było u ciebie i że chciałbyś wtedy 500+
Zło masz tak samo z rąk duchownych a ich wspierasz
Popatrz na zdjęcia wolontariuszy to czyjeś dzieci a ty ich obrażasz że opluwają katolików. Okropny jesteś każdy ci to tu pisze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 10:21  
Cytuj
mirek popiera tylko to co popiera partia PiS. Gdyby prezes poparł Owsiaka i wystąpił na finale, mirek latałby po mieście z puszką.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 10:35  
Cytuj
CYTAT

"Kto wiatr sieje, zbiera burzę". To Kaczyński podzielił tak społeczeństwo, że bez obstawy boi się z domu wyjść. Karma do niego powróci.


mario300 - Sięgam pamięcią do politycznych wydarzeń dalej niż ty.

Pamiętam doskonale jak tuskowi opadła maska z twarzy po przegranych w 2005 roku wyborach, jak chciał być premierem choć nie wygrał, pamiętam zmasowane seanse nienawiści trwające miesiącami nadawane przez media głównego ścieku.

Pamiętam przemysł pogardy wobec Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - również po jego śmierci.

Pamiętam niesioła, palikota, kutza, komorowskiego, tuska, arabskiego, nowaka, kopacz, sikorskiego itp....pamiętam jak sączyli jad i dzielili Polaków.

kryśka60 - wspieram i bronię tych dobrych. Złych potępiam. Pedofilia jest zbrodnią.
Szpitale to studnia bez dna - nie ma kraju, który rozwiązałby ten problem bez krzywdy pacjentów.
Popatrz na zdjęcia w Przystanków Woodstock - to też czyjeś dzieci.
Skoro jestem okropny, to najwyraźniej prawda jest okropna. Popatrz w co dałaś się wmanipulować - jak ktoś krytykuje wosp i owsiaka to jest okropny? zaklopotany

Rydzyka nie popieram i nie lubię, uważam, że z samochodami od bezdomnych to był przekręt. Szanuję TRWAM za w miarę rzetelne dziennikarstwo w latach 2007-2015.

Rock - o tym dyskusja tu już była dawno temu. Nie zamierzam się powtarzać, więcej niż to konieczne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 10:47  
Cytuj
CYTAT


"Kto wiatr sieje, zbiera burzę". To Kaczyński podzielił tak społeczeństwo, że bez obstawy boi się z domu wyjść. Karma do niego powróci.



Widzisz co chcesz widzieć. Dzisiejsza sytuacja to efekt "walki" dwóch stron.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
To straszne. Dla satanisty to musiał być szok.potluczony

Widzisz, ja tak samo kpię z Twojego bólu dupy, jak to jesteś atakowany przez dzieci z kartonowymi pudełkami. Jak sobie z tym nie radzisz, to trzeba ten dzień przeczekać w domu, bo problem jaki poruszyłeś jest naprawdę bardzo poważny. Taki w sam raz na Twoim poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 10:52  
Cytuj
Ty tylko ciągniesz w dół dyskusję do swojego poziomu intelektualnego.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
krytykuje wosp i owsiaka to jest okropny?


Jeszcze do tego manipulejsz bo krytykujesz wolontariuszy
CYTAT (Mirek777)
wolontariusze zbierają głownie przed kościołami licząc na dobre serca na co dzień opluwanych katolików


Ja musiałam ich szukać spacerując- byli to młode chłopaki na pewno nie plujące na katolików. Aby się zatrzymali trzeba było wyciągnąć do nich rękę nie zastawiali mi drogi.
Mnie WOŚP pomógł. Pan Owsiak mnie nie interesuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Ty tylko ciągniesz w dół dyskusję do swojego poziomu intelektualnego.potluczony

Nazwiska Kaczyńskiego i Rydzyka piszesz wielką literą, a Tuska i Owsiaka małą. To wyraz Twojej pogardy czy głupoty?
Ta dyskusja trwa od 5 stycznia 2016 roku i pierd... w kółko to samo tj. wylewacie swoje żale i frustracje. Głupszej dysputy na niższym poziomie już nie będzie. Wypłacz się, wrócisz tu za rok, pieprzyć znowu to samo czego się raz nauczyłeś.

CYTAT
Wyjątkowo nachalni i natarczywi wolontariusze w tym roku.
Nowe wytyczne?

To się nazywa entuzjazm i zaangażowanie. Dla Ciebie pewnie obce. Kościół - taca - spanie - praca i tak do zaj...nia. Jak pisałeś, sam kiedyś popierałeś WOŚP, zanim stałeś się zdziadziałym, upierdliwym, durnym malkontentem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 85 86 87 88 89 90 91 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »