NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 72
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 13:14  
Cytuj
Kto kontroluje Caritas? Państwo nie ma żadnego prawa do wtykania nosa w interesy i rozliczenia. Caritas kontroluje się sam pod nadzorem właściwego terytorialnie księdza biskupa. Rozpatrzmy to na takim przykładzie: Caritas zbiera pieniądze np. na pomoc dla rodzin ofiar tragedii w kopalni Halemba. Datki płyną od osób fizycznych (ludności) i prawnych (różnych firm, np. TVP). Zostają one zgromadzone na koncie bankowym, a później przekazywane potrzebującym. Teoretycznie... bowiem nikt ani z darczyńców, ani z obdarowanych, ani wreszcie z jakiejkolwiek kontroli skarbowej nie wie (nie ma prawa wiedzieć!), ile pieniędzy zebrano, a ile rozdano.
O ile w ogóle rozdano...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 13:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 13:36  
Cytuj
@ Andrzejek

Piszesz o złodzieju z WOŚP. Zgłosiłaś to przynajmniej do sztabu by więcej nie dawali temu złodziejowi puszki?

Dowiedziałam się o tym juz kilka tygodni po Finale - "kolega" od razu nie chwalił się swoimi osiągnięciami. No i to było jak jeszcze chodziłam do liceum, ładnych parę lat temu umiech

No i pytanie czy w Caritas nie ma złodziei? Masz tu 100% pewność?


Masz rację - nie wiem tego.

Może nie ma takiego dylematu tam, gdzie ofiarowana pomoc trafia w 100% do potrzebującego. Jednemu to przeszkadza,a drugiemu nie.

To też jest ważne. Nie byłoby problemu, gdyby Owsiak powiedział:
- słuchajcie, zbieram kasę, organizuję ten cały bajzel, żeby to miało ręce i nogi, chcę za to tyle i tyle. OK.
A spróbujcie sprawdzić dochody, wydatki itp spółki "Złoty Melon" - (Sama nazwa to jak plucie ludziom w twarze... )
Wziął się za to bloger o nicku Matka Kurka, jeśli Was temat interesuje, to wystarczy poszukać w sieci.
Jest już prawomocny wyrok sądu w tej sprawie.

Od dziś nikt nie musi się obawiać pisania i mówienia wprost, że Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak przez ponad 20 lat doili fundacje WOŚP i wkładali do własnej kieszeni miliony złotych, co zresztą czynią do dziś. Jeśli ktoś ma ochotę porównać metody działania fundacji WOŚP do metod stosowanych w sektach, też nie ma się czego obawiać, jest to dozwolona ocena takich niegodnych zachowań jak: „podpisz, że nie będziesz korzystał ze sprzętu WOŚP”. Absolutnie bezpiecznym jest stwierdzenie, że „Złoty Melon” to firma słup, która służy do wypłacania wielomilionowych kwot podmiotom, których właścicielami są bliscy Jerzego Owsiaka bądź on sam, pozostaje do pełnej dyspozycji. I to jest mój pond dwuletni wkład, dar dla społeczeństwa, które przez lata było przez Owsiaka i przedstawicieli WOŚP zastraszane medialnie, „prawnie” i szantażowane emocjonalnie.

http://kontr(...)je_5_tys

Dobra, kto chce, to sobie poczyta, a kto nie to nie.
Akcja sama w sobie jest jak najbardziej szczytna, ale postawa Owsiaka jest haniebna. Tyle.

Pozdrawiam kochani, ważne że macie dobre serca i chcecie się dzielić tym co macie z potrzebującymi. To wspaniałe! ok

aha, na Woodstocku NIESTETY byłam . Lubie ten rodzaj muzyki i bywałam na różnych koncertach i powiem Wam, że takiego syfu nigdzie nie widziałam... no ale co kto lubi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 14:21  
Cytuj
cinnamon_girl -chyba nie ma zadnej innej fundacji pod taka kontrola jak jest WOŚP !!!Kobieto widze ze jestes z tych co to za wszystko winia Tuska ,mozdzek wyprany przez kieckowych złodziei ktorzy od wiekow zyja na koszt ogłupiałego ludu.
Bedac na studiach mialem praktyki w skarbowce w Wawie,a potem staż w 2006 roku z urzednikami z US Mokotow przewalalem "tony" akt ,rachunkow,przetargow i umów z 2005 roku -Owsiak wyszedł na ZERO !!! nie znalezli zadnego haka,zadnej niescislosci czegokolwiek do czego mogliby sie przyczepic.Wiec nie pier......paniusiu na publicznym forum glupot ktorych naczytasz sie w katolickich pismach.Jakbys miala chociaz troche oleju w glowinie wiedzialabys ze WOŚP jest pod taka lupa i kontrola jak zadna inna fundacja w Posce.gdyby Owsiak wyprowadzal miliony o ktorych piszesz juz dawni siedzialby w kiciu !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 14:35  
Cytuj
Jeśli Owsiak jest złodziejem to kiedyś go tam zamkną, a jeżeli to tylko zwykłe pomówienia to ogłosimy z czasem ze jest świętym. Czas pokaże, pożyjemy zobaczymy, kto chce niech daje, a kto nie to nie. Proste jak budowa cepa, więc nad czym tu się rozczulać. Ja osobiście mu kasy nie daje ( bo taka moja wola ) więc nie dyskutuje , za moje się nie bawi.
Proponuje wszystkim przeciwnikom Owsiaka aby nie wrzucali do puszek i na temat WOŚ się nie wypowiadali. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 14:44  
Cytuj
@ Mariusz
Dzięki za głos rozsądku - szkoda, że takich jak Ty jest tak niewielu.

Zwróć uwagę na jedno - ja nie twierdzę, że ktos tu musi się ze mną zgadzac, ale NIKOGO NIE WYZYWAM, piszę konkretnie, kulturalnie, z szacunkiem. Zobacz jak na mnie naskoczono... To jest właśnie ich MERYTORYCZNA DYSKUSJA. Jak ktoś ma odmienne zdanie to huzia na Józia! Taka poprawność polityczna rodem z KODu. Jak Kali ukraść krowę, to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowę, to ZŁO !
Szkoda gadac...

Swoją droga ciekawe, czy ktoś rozliczy Komorowskiego, jest pewnie tak samo kryształowy jak Owsiak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
@ Mariusz
Dzięki za głos rozsądku - szkoda, że takich jak Ty jest tak niewielu.

Zwróć uwagę na jedno - ja nie twierdzę, że ktos tu musi się ze mną zgadzac, ale NIKOGO NIE WYZYWAM, piszę konkretnie, kulturalnie, z szacunkiem. Zobacz jak na mnie naskoczono... To jest właśnie ich MERYTORYCZNA DYSKUSJA. Jak ktoś ma odmienne zdanie to huzia na Józia! Taka poprawność polityczna rodem z KODu. Jak Kali ukraść krowę, to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowę, to ZŁO !
Szkoda gadac...

Swoją droga ciekawe, czy ktoś rozliczy Komorowskiego, jest pewnie tak samo kryształowy jak Owsiak.


no popatrz znalazłas równego sobie,Komorowskiego moze rozlicza jak znajdzie sie spis "inwentarza" z willi prezydenckich w Klarysewie i Promniku na zakonczenie rzadow Lecha Kaczynskiego ! w Klarysewie Jarosław K rezydowal jak Lech byl prezydentem jak pisal program PIS na lata 2010-2014.
Poprawnosc polityczna rodem z KOD? lepsza taka jak rodem z sekty PIS.
Widzisz jak to po twojej wypowiedzi widac kto ty i co ty ! a nawet czuc- PISiara i jak wiekszosc z tej sekty jest przeciwko Owsiakowi wiec koncze dyskusje bo nie ma z kim.Nie popierasz nie pisz ,nie komentuj,wrzuc na tace coby plebanie rosły w siłe,ksieza wypasione bryki kupowali i koloratki od Diora.Taka twoja wola wiec po co te komenty i szkalowanie,nikt Owsiaka nie skazal zadnych zarzutow nie ma wiec jest czysty i nie ma sprawy.Ty sie traczej martw kto rozliczy Kaczora za ta rozpierduche w kraju.Nie oczekuje odpowiedzi,a nawet nie jest wskazana bo ty znasz jedna sluszna odpowiedz jak pani pawlowicz.Białe jest czarne i czarne jest białe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:14  
Cytuj
"Owsiak wyszedł na ZERO" do kwadratu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:15  
Cytuj
Czemu Ty zawsze wszystko z polityką mieszać musisz ? Do tego są inne tematy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:15  
Cytuj
@ Hrabiaea
Nie popierasz nie pisz ,nie komentuj

Przeczytaj temat - "WOŚP - wrzucicie do puszki?"
Nie ty jesteś tu od udzielania mi głosu.
Nie popierasz, nie pisz, nie komentuj - oczywiście, to tylko twoja prawda jest najtwojsza i jedyna słuszna i prawdziwa.
Hehe, rozbawiłeś mnie do łez.
Masz rację - "Kończ waść, wstydu oszczędź."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Kobieto widze ze jestes z tych co to za wszystko winia Tuska ,mozdzek wyprany przez kieckowych złodziei ktorzy od wiekow zyja na koszt ogłupiałego ludu.
.Wiec nie pier......paniusiu na publicznym forum glupot ktorych naczytasz sie w katolickich pismach.Jakbys miala chociaz troche oleju w glowinie wiedzialabys ze WOŚP jest pod taka lupa i kontrola jak zadna inna fundacja w Posce.gdyby Owsiak wyprowadzal miliony o ktorych piszesz juz dawni siedzialby w kiciu !


CYTAT
Widzisz jak to po twojej wypowiedzi widac kto ty i co ty ! a nawet czuc- PISiara i jak wiekszosc z tej sekty jest przeciwko Owsiakowi wiec koncze dyskusje bo nie ma z kim.Nie popierasz nie pisz ,nie komentuj,wrzuc na tace coby plebanie rosły w siłe,ksieza wypasione bryki kupowali i koloratki od Diora.




"Polskie Piekiełko" ? tylko strony plucia się nie zgadzają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:31  
Cytuj
hrabia ma racje !!! a z polityka sami zaczeliscie i mariusz i cynamon myslicie ze nikt nie czyta miedzy wierszami waszych Pisowskich aluzji.Mam wrazenie ze piszecie z jednego kompa,po co komentujecie cos co was niedotyczy?
Chcesz szacunku? - szanuj
chcesz akceptacji? - akceptuj
Chcesz wsparcia? -wspieraj
chcesz miłosci? - kochaj
ZACZNIJ OD SAMEGO SIEBIE umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:35  
Cytuj
Lepiej zaliczac sie do niektorych niz do wszystkich good
i tego sie trzymam,czytajac wasze wypociny dochodze do wniosku ze Polak to wredna istota sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 15:41  
Cytuj
wega zawsze powtarzała to palikotowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 20:44  
Cytuj
CYTAT (Dalibor)


A ja Ci już stosownie odpowiedziałem.


Stosownie? Bez sensu była ta odpowiedź. Oczywiście to moja prywatna opinia i mogę się mylić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 21:33  
Cytuj
Zdecydowanie TAK. Jak zawsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 07:38  
Cytuj
ok
CYTAT
CYTAT
Do puszki i na złość partii jedynej słusznej z chęcią więcej niż zwykle


ok good
ja też!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 07:41  
Cytuj
ja jestem zdecydowanie na NIE !!!

To, że zbiera na dobry cel, to OK, ale z drugiej strony ile osób jest demoralizowanych na Woodstoku ... ???
Ta demoralizacja to mi się nie podoba!

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 08:38  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 08:50  
Cytuj
jeżeli to jest prawda to tego też nie pochwalam,
ale są też inni duchowni, którzy żyją bardzo ubogo.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 09:07  
Cytuj
Tadek żyje sobie jak pączek za pieniążki z moherowych emerytur.
Babki słuchają radyjka i oddają swoje ostatnie czasami grosze dla wielebnego. A wielebny wozi się audicami i bebech ma już taki że za chwile do tej audicy się nie zmieści.
ok

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 10:09  
Cytuj
Obrazek

CYTAT
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ok. 92 proc. zebranych środków przeznacza na bezpośrednią pomoc charytatywną; koszty administracyjne to jedynie ok. 8 proc. Te dane mówią o wyjątkowo dużej skuteczności Fundacji - ogłosił rzecznik ministerstwa.


Uwaga z każdej złotówki 8 groszy nie idzie na pomoc ! wydawał z głową swoje pieniądze ... Taki PiSowski żarcik ... Jak można nie łączyć WOŚP z polityką skoro te same nicki krytykują Owsiaka co popierają PiS nie wiem WOŚP gra ponad 20 lat ...zmieniały się władze a on robi swoje ...kto zakazuje pomocy podległym służba mundurowym ? Więc sorry ale nie róbcie sobie jaj na pogrzebie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 10:58  
Cytuj
Odnośnie ostatniego zdjęcia:
Rozróżniajmy nabijanie się od faktów!
Naprawdę znacie jego myśli ??? umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 13:02  
Cytuj
He he a w tvn-ie ujadały sabaki że ojciec dyrektor maibachem jezdzi i helikopterem lata a tu tylko audi.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 13:03  
Cytuj
Licytujta kołtuny peowskie.

http://chary(...)i2661161

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 13:28  
Cytuj
Po pierwsze:
WOŚP gra ponad 20 lat ...zmieniały się władze a on robi swoje .

Władza tylko przez dwa lata nie była po stronie lewicy bądź centrolewicy.

Po drugie:
Widziałeś tego Maybacha i te helikoptery, czy tak tylko pleciesz co w TV usłyszałeś ?

Po trzecie: Jeśli chcecie tak na to patrzeć, to ok, obaj i o.Rydzyk i Owsiak jeżdżą autami za pieniądze z DOBROWOLNYCH DATKÓW, ALE pieniądze dane na RM nikogo nie demoralizują, nie wciągają w nałogi, nie kończą się niechcianymi ciążami i nikt tam nie zapija się na śmierć, nikogo tam nie mordują. Tak, tak - na przystanku zabito chłopaka i sprawę zamieciono pod dywan.

żródło:
5 zgonów na „Przystanku Woodstock”. Owsiak milczy, a instruktor PP drwi: „Taka afera”!

http://kontr(...)ka_afera

https://www.youtu(...)RmiIDqY0

I nie mieszamy tutaj żadnej polityki, nikt z krytykujących WOŚP o polityce nie wspomniał. Przeczytajcie cały wątek, zanim przypiszecie komuś nieprawdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »