NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 14:43  
Cytuj

@ rsta

Ja np. mentalnie czuję się raczej Niemcem niż Polakiem.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 14:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 15:47  
Cytuj
CYTAT

Ja nie wrzucę. Oszczędzam.



Najwięcej oszczędza kto unika księdza

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 16:01  
Cytuj

@ reńka

Trafna uwaga, w moim przypadku umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 18:01  
Cytuj
CYTAT

Ja nie wrzucę. Oszczędzam.



Skoro piszesz Nacht ze oszczędzasz to znaczy że masz jakieś dochody umiech Więc podziel się nimi, a zobaczysz że dobro wróci do Ciebie z podwójną siłą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 18:48  
Cytuj
CYTAT („Bob12”)
Wpierw był celebrytą, później zorganizował orkiestrę.


Kolejność nie ma znaczenia, dla ciebie może być i jest towarem wykreowanym przez media. I żadnych pojęć nie mylę. Na pajacowanie nigdy nie brakuje mu energii. Mi osobiście się nie podoba to jego pajacowanie. Stąd moja reakcja...:cwaniak:

CYTAT („Bob12”)
Najgorsze to to polactwo, jak błotem i pomyjami takiego albo innego obrzuci, to ma aż lepszy dzień.


Piszesz o sobie jak rozumiem.

CYTAT („rsta”)
a Ty to nie Polak?


Bob12, mentalnie czuję się mongołem. Nacht, mentalnie czuję się raczej Niemcem niż Polakiem. Wychodzi na to, że tu na tym forum, same świry się wyrażenie zakotwiczyły.

CYTAT („Lisa”)
Więc podziel się nimi, a zobaczysz że dobro wróci do Ciebie z podwójną siłą


W jakiej formie wróci to dobro??? Najprawdopodobniej w ostentacyjnym świeceniem czerwonym serduszkiem przyklejonym na czole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 19:05  
Cytuj
Reiker.eu, chodzi mi o to ze jeżeli masz coś czego brakuje np. twojemu przyjacielowi i jeśli się z nim podzielisz to Bóg sprawi tak ze jeśli Ty będziesz w potrzebie to dobro które kiedyś wyraziłeś wobec przyjaciela wróci do Ciebie. umiech

Coś w tym stylu - Ty teraz mi, a ja kiedyś tobie, reasumując, trzeba wzajemnie się wspierać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 19:10  
Cytuj
Nie widziałam zbiórek na manifestacjach KOD i w czasie protestów opozycji w Sejmie. Co może być powodem takiego zachowania Owsiaka, jako wspierający obalenie rządu mógłby liczyć na milionowe dotacje od Sorosa dla uczestników protestów. To wykluczanie filantropa demokracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 587
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 19:15  
Cytuj
Dzięki temu pajacowaniu udaje się w jeden dzień zebrać taką kwotę której inne fundację w rok nie zdołają zebrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 19:37  
Cytuj
stalowemiasto nie wprowadzaj ludzi w błąd, orkiestra zbiera pieniądze przez cały rok, a ten jeden dzień to jest takie posumowanie tej zbiórki tak zwany finał. Caritas corocznie zbiera większe pieniądze od WOŚP i nie robi z tego rozgłosu medialnego.

Jest takie stare ludowe przysłowie - " Ta krowa co dużo ryczy, mało mleka daje " umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 20:04  
Cytuj
Lisa ten cały Caritas zbiera czy dostaje od gmin? Koszty Caritas i WOŚP tez porównywałaś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 20:26  
Cytuj
CYTAT („Lisa”)
Ty teraz mi, a ja kiedyś tobie, reasumując, trzeba wzajemnie się wspierać umiech


Pożyjemy – zobaczymy, jak to u ciebie z tym wsparciem jest.Pozdrawiam

CYTAT („stalowemiasto”)
Dzięki temu pajacowaniu udaje się w jeden dzień zebrać taką kwotę której inne fundację w rok nie zdołają zebrać.


Tak naprawdę nie jest to żaden argument, Zastanawiałeś się, dlaczego do twojej kieszeni wchodzi Jurek Owsiak z WOŚPem, z takim upodobaniem. Bo jesteś zwykłą, owieczką do golenia z wypranym mózgiem przez media, co dobitnie widać po Twoim wpisie.:cwaniak:

CYTAT („Ja_Kaczynski”)
ten cały Caritas zbiera czy dostaje od gmin? Koszty Caritas i WOŚP tez porównywałaś?


Tylko tego brakowało, żeby Jurek Owsiak i WOŚP, uzyskał monopol na niesienia pomocy potrzebującym. Niewątpliwie od takiego sukcesu zgłupieliby do reszty. Nie dajmy się prowokować osobnikowi, który świruje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 20:37  
Cytuj

@ Lisa

Tak, jasne. Mnie życiowe doświadczenie uczy, że dobro należy kumulować, a nie się nim dzielić. Gdybym myślał inaczej, to nie przeżyłbym nawet tych 30 lat.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 20:50  
Cytuj
CYTAT („Nacht”)
Mnie życiowe doświadczenie uczy,


Tomaszu, ty nic nie wiesz o życiu, bo niby skąd i brak ci doświadczenia życiowego. Jesteś poprostu dorosłym pasożytem, żyjącym na garnuszku rodziców, nie wstyd ci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT („Nacht”)
Mnie życiowe doświadczenie uczy,


Tomaszu, ty nic nie wiesz o życiu, bo niby skąd i brak ci doświadczenia życiowego. Jesteś poprostu dorosłym pasożytem, żyjącym na garnuszku rodziców, nie wstyd ci.


Skąd Wy jesteście tacy pewni że Nacht nie pracuje? Przecież może kłamać i dla samej zabawy ilu ludzi podpuści i ilu mu odpisze wytykając brak pracy. Może to wszystko pisać bedąc w pracy ze smartfona.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 21:22  
Cytuj

@ reńka

Właśnie. Skąd oni mogą wiedzieć ?

P.S. Piszę z laptopa umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 21:26  
Cytuj
CYTAT („reńka395”)
Skąd Wy jesteście tacy pewni że Nacht nie pracuje?


Nie pracuje, i nie poszukuje pracy. Fakty te powinny Ci wystarczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT („Bob12”)
Wpierw był celebrytą, później zorganizował orkiestrę.


Kolejność nie ma znaczenia, dla ciebie może być i jest towarem wykreowanym przez media. I żadnych pojęć nie mylę. Na pajacowanie nigdy nie brakuje mu energii. Mi osobiście się nie podoba to jego pajacowanie. Stąd moja reakcja...:cwaniak:

CYTAT („Bob12”)
Najgorsze to to polactwo, jak błotem i pomyjami takiego albo innego obrzuci, to ma aż lepszy dzień.


Piszesz o sobie jak rozumiem.

CYTAT („rsta”)
a Ty to nie Polak?


Bob12, mentalnie czuję się mongołem. Nacht, mentalnie czuję się raczej Niemcem niż Polakiem. Wychodzi na to, że tu na tym forum, same świry się wyrażenie zakotwiczyły.


Na każdym forum tego typu trole, potrafią właśnie leczyć swoje frustracje.
A wystarczy sprawdzić co to jest "FILANTROP" i czym się różni Polak od słowa "polactwo". Ale wiedza boli.
Jeżeli pajac się nie podoba, to go nie oglądaj, nie nakręcisz się, łatwiej zaśniesz sciana

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 21:38  
Cytuj
CYTAT („Bob12”)
Ale wiedza boli.


Nagły przyrost twojej wiedzy jest dosyć niezwykły, nie uważasz? W sam raz do dyskusji z moim ulubionym forumowiczem, Tomaszem :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
Nie widziałam zbiórek na manifestacjach KOD i w czasie protestów opozycji w Sejmie. Co może być powodem takiego zachowania Owsiaka, jako wspierający obalenie rządu mógłby liczyć na milionowe dotacje od Sorosa dla uczestników protestów. To wykluczanie filantropa demokracji.



Szkoda, że ty to piszesz.... Oglądam WOŚP od początku istnienia i...... dziwię się ludziom, że nie potrafia docenić tego, co Orkiestra zrobiła dla słuzby zdrowia w tym kraju..... Po prostu jest mi przykro, że żyje w takim CHORYM KRAJU!!! Co mi zostaje??? Na złość klechom i pisowi, DAM WIĘCEJ OWSIAKOWI!!!! good

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 22:57  
Cytuj
delta, przecież nikt Ci nie zabrania
mamy demokrację umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Gru 2016r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
delta, przecież nikt Ci nie zabrania
mamy demokrację umiech


OK.... Tylko po co ta nagonka???? Nikt w tym kraju nie zrobił więcej dla społeczeństwa!!! Boli was, że to nie WY!!! Zazdrość???? Zawiść!!! Nienawiść!!! To przecież takie "POLSKIE".... Nasze najlepsze cechy narodowe.... Zastanawiam sie, czy wy to wysysacie z mlekiem matki?!?!? W latach 80-tych było czuć tą jedność w narodzie..... Teraz???? Chyba tylko KAPO z gestapo w Polakach siedzi.... Przykre strasznie.....

Pozdrawiam, chociaż nie wiem, czy warto.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2016r. 00:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
delta, przecież nikt Ci nie zabrania
mamy demokrację umiech


OK.... Tylko po co ta nagonka???? Nikt w tym kraju nie zrobił więcej dla społeczeństwa!!! Boli was, że to nie WY!!! Zazdrość???? Zawiść!!! Nienawiść!!! To przecież takie "POLSKIE".... Nasze najlepsze cechy narodowe.... Zastanawiam sie, czy wy to wysysacie z mlekiem matki?!?!? W latach 80-tych było czuć tą jedność w narodzie..... Teraz???? Chyba tylko KAPO z gestapo w Polakach siedzi.... Przykre strasznie.....

Pozdrawiam, chociaż nie wiem, czy warto.....


Ludzie tak się zachowują chyba z głodu.
Sytuacje z życia z kolejek w sklepach:
20 deko proszę
23 może być?
Nie nie trzeba

3 deko komuś za dużo
Jeden lub półtora plasterka nie kupi więcej

Sytuacja z pracy:
Składamy się na pizze
Większość nie lubi pizzy

Kontrahent postawił kilka pizz do podziału na załogę- uszy się aż trzęsły tak jadły bo za darmo

Przykładów można wymieniać setki
Większość ponura smutna złośliwa cieszy się tylko z ludzkiego nieszczęścia

Komuś się powiedzie uda miejsce pracy
nosa zadziera normalnie nad-człowiek wyźszy model

Kościół, partie polityczne im tylko zależy aby dzielić ludność bo tylko wtedy
mogą wyciągnąć od swoich zwolenników pieniądze

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2016r. 03:06  
Cytuj
To prywatna sprawa komu dajesz. Nacht wyciąga z szafy ile należy dawać za sakramenty teraz za sakrament Owsiaka.

Czy to czemuś sluzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11668
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2016r. 08:35  
Cytuj
Złote melony i mrówki w różnych ułamkowych pozach trzeba wspierać. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2016r. 08:44  
Cytuj
Nastąpił błąd prze logowania lub wybory już wkrótce ok (niepotrzebne skreślić uśmiech)

Niech pisowcy skomlą jak w zeszłym roku ... To ma jak zwykle skutek odwrotny ok W tym roku kolejnym plusem jest to że TVPiS nie zarobi na tej akcji !! oglądalność spadnie na zbity ryj ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »