NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Łyżwy dla Błądka Antoniego,
Posty: 2
Dołączył: 11 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 07:09  
Cytuj
Poseł Weber razem z Lucjuszem Nadbereżnym zakupili dla eks posła Błądka pare łyżew ze składek pisowców na otarcie łez. Niestety poseł nie ma gdzie pojeździ bo z hucznego otwarcia lodowiska nici kilkaset tysięcy złotych wyrzuconych w błoto mimo nadzoru Lucjusza. Były poseł co najwyżej może pojeździć gołą dupą po niecheblowanej desce i uważać aby mu jakaś drzazga w dupe nie weszła, Lucjusz tak się nie traktuje byłych posłó " przyjaciół".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 07:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 08:11  
Cytuj
Jakże piękne i prawdziwe słowa kolego. W zasadzie to nie ma różnicy który by się do koryta dostał - bo i tak żaden z nich nic dla nas nie zrobi. Ja mam tylko nadzieję że kariera posła Webera zakończy się równie szybko jak się zaczęła ponieważ nie jest to osoba warta jakiegokolwiek stanowiska państwowego czy urzędowego.
Może kiedyś Ci Panowie zrozumieją że działanie w czynie społecznym to nie tylko pokazywanie facjaty do kamer i aparatów przy każdej możliwej sytuacji. Uczą się od swoich starszych kolegów z Wiejskiej w jaki sposób tłumem najłatwiej manipulować. Ja bym dał im wszystkim taczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »