NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Przejście na pasach dla pieszych,
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 18:34  
Cytuj
To samo tyczy sie pieszych. Wlazisz kuna na przejście to zobacz jak daleko jest samochód i okresl czy zdąży wychamowac a nie wchodzisz jak ta święta krowa prosto pod samochód i jeszcze masz pretensje... mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 18:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 19:03  
Cytuj
do pieszych , korzystających z przejścia dla pieszych / tzw. pasy / - uważajcie na nadjeżdżający radiowóz m-ki " Alfa Romeo " - nie zatrzymuje się przed przejściem pomimo że piesi oczekują aby jakiś pojazd zatrzymal się aby mogli przejść

Bogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 20:08  
Cytuj
MadziaiMarcin mlotek zainwestuj w słownik j.polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
feltd tak tak zapewne każdy włazi pod koła mlotek(co za kraj, co za ludzie). Jakby kierowcy jeździli tak jak w innych krajach byłaby mniejsza ilość wypadków. Ale głupiemu nie przegada, nie będę zniżać się do Twojego poziomu (zbyt niskiego).


znalazła się yntelygentna, tutułu tematu po polsku nie potrafisz napisac normalnie, to sie faktycznie wyprowadz i edukuj w niemcach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 22:33  
Cytuj
Nadia22 masz rację w tym co piszesz.W tym mieście zeby przejść przez przejście dla pieszych graniczy z cudem.Sama nieraz stoje z dzieckiem dobrą dluzsza chwile az laskawie ktoś się zatrzyma.Albo śmignie mi taki *ymbał przed nosem jak juz jestem na środku ulicy.Takich sytuacji widze codziennie,juz nie mówiac o starszych ludziach.Ludzie zacznijcie myśleć o innych a nie tylko o swoich d*****!!!

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 16:58  
Cytuj
feltd mam ukończone studia w odpowiednim kierunku. Dziękuję bardzo za uwagę. Temat zamknięty dla Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 17:04  
Cytuj
Dokładnie neka1 i jak tu się dziwić, że jest tyle wypadków. Za kółkiem cwaniak przeżyje a pieszy nie zawsze! Ale większość to ma gdzieś jakby odpowiednie kary wprowadzili byłoby inaczej ale takim cwaniakom życzę wyjechać do innego kraju, tam by się nauczyli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 17:19  
Cytuj
Problem nie dotyczy znajomości czy nieznajomości przepisów. Tu cały problem tkwi w biedzie umysłowej jaką prezentuje np. użytkownik feltd. Nie wiedzieć czemu w Polsce posiadanie 10 letniego złomu z wyciętym dpf jest równoznaczne ze zdobyciem tytułu króla szos. Tak naprawdę ten temat to kwestia tylko i wyłącznie kultury użytkowników dróg. Sam jako kierowca mam nadzieję, że przepisy o obowiązkowym zatrzymaniu się przed pasami na wzór krajów zachodnich wejdzie i odpowiednia ilość osób potraci prawa jazdy.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 17:24  
Cytuj
Nadio.

Piszesz:

CYTAT
Druga sytuacja - przechodzę przez pasy i jestem dosłownie na środku ulicy a obok dosłownie przede mną przejeżdza samochód jakby nigdy nic.



A za chwilę:

CYTAT
feltd tak tak zapewne każdy włazi pod koła


No Ty pod koła jak widać włazisz smiech2 Więc stąd tyle wypadków. Dopóki pieszy nie zrozumie, że nie ma szans z samochodem - dopóty będą wypadki.

Przepisy nic nie zmienią. Widzisz samochód, nie masz pewności czy zdążysz przed nim To nie właź pod koła! Bo jak Cie zdejmie zderzaczkiem i położy na szybce to żaden przepis w Twojej obronie nie stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 18:16  
Cytuj
czortunio weszlam na pasy jak nic nie jechało, miałam zielone światło! a że nagle ktoś mi wyjeżdza z prędkością światła to co moja wina byłaby czy kierowcy?! darujcie sobie takie komentarze bo to nie jest nic mądrego co piszecie. Piszecie co niektórzy puste bezmyślne zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
mam ukończone studia w odpowiednim kierunku.

Jak widać ukończenie studiów nie chroni przed debilizmem.
Naprawdę nie widzisz jakie koszmarne byki sadzisz?
Naprawdę nie widzisz co napisałaś w tytule?
PS.
I nie pisz jaką uczelnię skończyłaś, bo wstyd będzie temu, kto dał ci dyplom.zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 18:54  
Cytuj
"debilizmem" do kogo to było skierowane? do mnie?
Ukończyłam Kolegium Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPiA, pracuje w zawodzie od roku. A Ty? Oprócz tych durnych komentarzy masz coś do przedstawienia?
Założyłam ten temat bo widzę wielki problem.
Dziękuję za komentarze te pożyteczne.
Temat uważam za zamknięty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 19:34  
Cytuj
Stalowa jest mala a samochody maja numery rejestracyjne, sa inne cywilizowane sposoby żeby nauczyć co niektorych kierowcow kultury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
"debilizmem" do kogo to było skierowane? do mnie?
Ukończyłam Kolegium Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPiA, pracuje w zawodzie od roku. A Ty? Oprócz tych durnych komentarzy masz coś do przedstawienia?
Założyłam ten temat bo widzę wielki problem.
Dziękuję za komentarze te pożyteczne.
Temat uważam za zamknięty.


Myslisz ze wystawiony papierek nauczył cie rozumu ? Z tego co widze to niebardzo. No ale pewnie mamusia jest dumna ze córcia ukonczyla super uczelnie i pracuje juz cały rok w zawodzie. Brawo. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 20:59  
Cytuj
Wystarczy zachować się na drodze tak jak byśmy chcieli, żeby w danej sytuacji ktos zachowal się wobec nas☺. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 22:28  
Cytuj
Wystarczy myśleć co się robi i patrzeć co się dzieje dookoła, a nie gdzie taki jeden czy jedzie rowerem po chodniku i nagle bach! Prosto pod maskę wjeżdża a jak mu zatrąbić to wywija rękami jakby nagle go opętało

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Wystarczy zachować się na drodze tak jak byśmy chcieli, żeby w danej sytuacji ktos zachowal się wobec nas☺. good


Ja niechcę by ktokolwiek się mi zatrzymywał, zwalniał. Bo to jest niebezpieczne. Z samochodem nie wygram. Takie jest prawo dżungli. Jemu się ustępuje. A idąc jezdnią obserwuje jak śmiertelnego wroga, który może zabić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 06:51  
Cytuj
Nie chcesz tez przestrzegac przepisów, a interpretujesz je w sposób tobie wygodny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 10:19  
Cytuj
Masz rozum ? Wydaje mi się, że nie ... Przepis będzie decydował kiedy mam przejść ? Przepisowi powierzę swoje życie ? Ja nie. A Ty - proszę bardzo. Wchodź pod koła, bo ktoś na papierze napisał, że możesz potluczony Powodzenia. Ciekaw jestem ile jeszcze postów zdążyć napisać ... Twoje dni są mocno policzone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 10:33  
Cytuj
Wqrwiona Nadia wystosowała roszczeniowy post, w którym obraża osoby do których się zwraca. Co drugi wpis zamyka temat bo nie ma tu równie inteligentnej osoby co ona, ale jednak ciągle wraca w celu zniżenia sie do poziomu rozmówców. Na szczęście niebawem zabiera swój dyplom, prawo jazdy i roczne doświadczenie w zawodzie i wyjeżdża za granice uświetniać swoją osoba inny kraj. Szerokiej drogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 11:08  
Cytuj
Tyle razy już ten wątek był poruszany :


Pierszenstwo pierszenstwem i przypomniam wszystkim o strzalkazasadzie ograniczonego zaufania do dotyczy wszystkich urzytkowników,:pieszych cyklistów i zmotoryzowanychwykrzyknik.
wchodzac na pasy rozejrzyj się(w lewo , prawo ,lewo tak jak uczyli w szkole) i nie wymuszaj hamowania od kierowcy bo ty masz pierszenstwo (bo masz obowiazek sie rozejrzec czy nic nie jedzie zanim wejdziesz na pasy), czasmi wystarczy uniesc reke do gory i kierowcy najczesciej sie sami zatrzymuja.

1strzalkanie brakuje u nas osob ktore wchodza lub wjerzdaja rowerem na przejscie bez rozejrzenia sie a pozniej tragedia
2 strzalkaczęsto te potracenia maja miejsce rano lub wieczorem , gdy widocznosc jest ograniczona
3 strzalkapomysl 2 razy zanim cos zrobisz, nie zawsze wypadek jest z twojej winy ale zachowujac umiar i rozwage ograniczasz mozliwosc przydazenia sie go tobie scianawaznechytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
"debilizmem" do kogo to było skierowane? do mnie?
Ukończyłam Kolegium Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPiA, pracuje w zawodzie od roku. A Ty? Oprócz tych durnych komentarzy masz coś do przedstawienia?
Założyłam ten temat bo widzę wielki problem.
Dziękuję za komentarze te pożyteczne.
Temat uważam za zamknięty.


Słońce ty moje gorące ukończyłaś moją Alma Matter(wsaiz/wspia 2002/07)na tym samym kierunku i profilu i szkoda że żadnych wniosków nie wyniosłaś z tego poza roszczeniowymisciana i zaniżasz poziom swoich komentarzy do tych które cie obrażają zamiast być ponad to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 11:49  
Cytuj
Właśnie koło hali kogoś zdjęło. Może to nasz cyklista - respektował ustawowe pierwszeństwo potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
MadziaiMarcin mlotek zainwestuj w słownik j.polskiego.


Czepiasz się jak rzep psiego ogona. Jak Cię tak moje 'wychamowac' razi to się nie patrz. Wybacz pisałam z telefonu szybko i jakoś tak samo wyszło chytry Po wpisach w tym temacie, że jesteś z rodzaju tych 'jestem najpiękniejszą i najmadrzejsza'.
Wracając do tematu... Kulturalny kierowca wie, że ma się zatrzymać, jeśli ktoś czeka na przejściu. Oczywiście o ile ten czekający nie wchodzi mu pod maskę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 13:10  
Cytuj
Czortunio widze ze nie znasz przepisow ruchu drogowego, akurat w tym konkretnym przypadku kierowca ma laskawie nie rozjechac znajdujacego sie juz na pasach pieszego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »