NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Firma rotrans bus oszust !!!,
Posty: 2
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 23:35  
Cytuj
Witam ponownie niestety przewoznik DROZD FIRMA ROTRANS mnie oczywiscie zablokowal, chce wyjsc z tego w bialych rekawiczkach bo jak i gdzie kogo okrad ,winny mi jest przyczepe i pieniadze za motocykl ktory sprzedal w polsce.Slyszalem ze alkocholika robi ze mie i mu grorze, wstydz sie dosc ze co tydzien dawalem mu zarobic niemale pieniadze to na sam koniec mie okrad i z tego co wiem to wielu innych ludzi. Ma sprawe karna w polsce ale sie ukrywa a tu prosze dalej sie oglasza, 4 miesiace mie zwodzil ze odda bo niemial za co zyc a tu prosze samochody w itali kupowal.Na ludzkiej krzywdzie sie niedorobisz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 23:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 23:38  
Cytuj
Chodzi mi dokładnie o firmę rotrans bus Dawida drozda !!! Ze Stalowej Woli jeździ na trasie polska włochy przewozi paczki ludzi itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 00:50  
Cytuj
W sensie zabrał ładunek i po drodze go opierd***** ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 05:25  
Cytuj
Tja i zgłosiłeś sprawę na policję oczywiście i masz dowody czy kolejny raz osczerstwa przy piątku od byłej??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 22:06  
Cytuj
Tak się składa, że jestem skłonny uwierzyć w każde słowo Piotr-ss. Pan Dawid pożycza pieniądze na prawo i lewo, nie oddaje i wypiera się w żywe oczy. To wredny kłamca i oszust. Niestety sam pożyczyłem mu pieniądze. Nigdy nie zobaczyłem kasy z powrotem. Wiem, że byłem głupi, bo pożyczałem na gębę. Ale ostrzegam innych. Od tego człowieka lepiej się trzymać z daleka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 23:50  
Cytuj
kolego icet 18 - tzw umowa na gębę jest jak najbardziej wiążąca prawnie i to że nie spisałeś umowy nie stawia Cię w beznadziejnej sytuacji - masz wszelkie prawa do egzekucji na drodze prawnej delikwenta - a dłużnik jest zobowiązany do uregulowania zobowiązań - wal do sądu i nie zastanawiaj się - prawo jest po Twojej stronie - idż do kancelarii - i skonsultuj się - wez pełnomocnika i zwindykuj ku..sa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
kolego icet 18 - tzw umowa na gębę jest jak najbardziej wiążąca prawnie i to że nie spisałeś umowy nie stawia Cię w beznadziejnej sytuacji - masz wszelkie prawa do egzekucji na drodze prawnej delikwenta - a dłużnik jest zobowiązany do uregulowania zobowiązań - wal do sądu i nie zastanawiaj się - prawo jest po Twojej stronie - idż do kancelarii - i skonsultuj się - wez pełnomocnika i zwindykuj ku..sa...
Taaaa, a jak tamten się wszystkiego wyprze, to jak mu udowodni ? Jeszcze na naciągacza wyjdzie jak tamten będzie cwany .

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
masz wszelkie prawa do egzekucji na drodze prawnej delikwenta - a dłużnik jest zobowiązany do uregulowania zobowiązań - wal do sądu i nie zastanawiaj się - prawo jest po Twojej stronie - idż do kancelarii - i skonsultuj się - wez pełnomocnika i zwindykuj ku..sa...


Oczywiście prawo ma i jest szansa,że będzie po jego stronie. Czy odzyska pieniądze,czy dłużnik zostanie ukarany - to już jest całkowicie inny temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 13:13  
Cytuj
Od 2003 roku delikwent wspomniany wyżej jest mi winien do tej pory 8000zł, oczywiście na gębę. Do chwili obecnej nie udało mi się odzyskać należności. Kiedy nie spotkam "kolegi" mówi, że nie ma i zwodzi tym, że jak zarobi to odda.sciana
Ojciec tak samo postępował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Od 2003 roku delikwent wspomniany wyżej jest mi winien do tej pory 8000zł, oczywiście na gębę. Do chwili obecnej nie udało mi się odzyskać należności. Kiedy nie spotkam "kolegi" mówi, że nie ma i zwodzi tym, że jak zarobi to odda.sciana
Ojciec tak samo postępował.
Skoro ojciec taki był i ON taki jest,to jak można takiemu pożyczać pieniądze?Z twojego wpisu wynika,że wiedziałeś jaki jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 14:03  
Cytuj
Może i prawdę mówisz, ale w tym okresie zbiegła się śmierć ojca i wykrycie choroby u matki Ś.P. Wziął pod hu.a i mam swoje dobre serce. Chciałem pomóc a wyszło guw.o.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
byQ
byQ
byQ
Posty: 21
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 14:44  
Cytuj
Potwierdzam. Przestrzegam przed tym człowiekiem. Złodziej i oszust.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »