NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Co sądzicie o nowym lokalu "chyba to tu ",
Posty: 6
Dołączył: 16 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 21:37  
Cytuj
Jeszcze nie byłam i jestem ciekawa jak tam jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 21:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 21:43  
Cytuj
Jako wlasciciel chyba powinienes wiedziec?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 21:48  
Cytuj
Nie, nie jestem włascicielka do twojej wiadomosci mądralo ! jestem ciekawa co to za lokal bo slyszaalam o nim a nie miala okazji sie wybrac !Wiec daruj sobie ten swoj komentarz ktory nie byl wcale na miejscu -.-

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 22:27  
Cytuj
To się wybierz a nie głupio pytasz.
Pytania w stylu "jeszcze tam nie była/em i jestem ciekaw/a jak jest" są na tym forum domeną właściceli lokali, którym żal na reklamę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 22:29  
Cytuj
Tak sobie myślę gdzie właściciele różnych miejsc byli jak rozumy dawali...
W biznesie potrzeba cierpliwości, podejścia, wyczucia - robię to nie od wczoraj.
A tu jeden z drugim baran rejestruje się i kilka minut później pyta o swój lokal żeby zrobić szumu.

Rada od pewnie młodszego ale bardziej doświadczonego przedsiębiorcy.
Załóż konto, napisz ze trzy odpowiedzi w różnych tematach i za kilka dni/tygodni zapytaj co myślimy o Twoim pomyśle.
Myśleć ludzie bo będzie trzeba wracać na obczyznę odrabiać długi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 22:34  
Cytuj
napisalabym banda i...... ale nie moge haha naprawde nie jestem wlascicielka jestescie wszyscy smieszni haahah i nie chce rad od nikogo a napewno od takich ..... jak wy haha



krety*i po to jest forum chyba -.- ale do kogo ja mowie ahaha co mam beke z was to se nie wyobrazacie hahah jak tacy ludzie jak wy sa przedsiebiorcami to pozdro dla was haha serio nie moge przestac sie smiac hahaha czy wy siebei slyszycie zamiast napisac dwa zdania o lokalu to wy lamentujecie hit jakis haha



A i jeszcze jedno haha inne tematy mnie nie interesuja to sie nie udzielam xD mam ciekawsze rzeczy do roboty xD a ze bylam ciekawa czegos nowego co sie utworzylo w stalowej woli to po prostu napisalam ale naprawde teraz wiem ludzie z jaka inteligencja wyrazaja sie na forum ale nie wazne szkoda gadac ahhh..



Moderowano przez: aulka
Nabijanie sobie postów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 22:50  
Cytuj
Chyba ten temat idzie w złym kierunku ...zapewne i reklamy nie przyniesie temu przybytkowi nie wiem ... zacznij edytować/zmieniać wiadomości ...
ps. Proszę na przyszłość nie poprawiać zmian wprowadzonych przez moderatora

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 23:12  
Cytuj
"uderz w stół..." - synoptyk jak byś miał/miała pojęcie o forum to wiedział/a byś ile tematów jest i było już o lokalach gastronomicznych tego miasta. Tak się pisze gdy chce się uwagę zwrócić na jeden.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 23:51  
Cytuj
Dobra wy wiecie najlepiej -.- ale uwierzcie nie ma ci ani troche racji w tym co piszecie bo scianascianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »