NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Bezpieczeństwo na drodze..., wypadek na drodze
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 14:04  
Cytuj
Dla czego ludziska ścinacie zakręty. .. wjeżdżamy pod koła na łukkach w lewą stronę. .. i to dotyczy wszystkich... małych. .. dużych i motocykle... wytłumaczenie mi dla czego... jedziesz przez las.. zakręt w prawo a tam bmw Ścina bo myśli że to zabawa... czym się kieruje kierowca jak wykonuje taki manewr...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 14:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 16:41  
Cytuj
dokladnie , tez bym chciala sie dowiedziec co tacy ludzie maja w glowie? ostatnio mnie wyprzedzal gosc terenowym jakims nissanem przed zakretem i oczywiscie z pelna predkoscia bo kto by tam myslal ze nic nie widac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 18:32  
Cytuj
Generalnie nie ma nic złego w ścinaniu zakrętów. Pod warunkiem dobrej widoczności.Po co ścina się zakręt. Trzeba zrozumieć co to podsterowność, nadsterowność pojazdu, siła odśrodkowa w zakręcie i dostosowanie prędkości jazdy. W ścinaniu nie ma większej krzywdy, tylko trzeba mieć trochę oleju w głowie. Druga sprawa to przepisy ruchu drogowego, czyli ścinanie zakrętu na linii ciągłej która świadczy często o nie dostatecznej widoczności w zakręcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 18:50  
Cytuj
@TRICK
CYTAT
Dla czego ludziska ścinacie zakręty. .. wjeżdżamy pod koła na łukkach w lewą stronę. .. i to dotyczy wszystkich... małych. .. dużych i motocykle... wytłumaczenie mi dla czego... jedziesz przez las.. zakręt w prawo a tam bmw Ścina bo myśli że to zabawa... czym się kieruje kierowca jak wykonuje taki manewr...

A dlaczego nie szanujesz języka ojczystego, dlaczego go kaleczysz?
Wytłumacz mi dlaczego?
Czym się kierujesz bełkocząc "po polskiemu"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »