NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 190 191 192 193 194 195 196 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 06:57  
Cytuj
Obrazek

A owsiak?
Nie zapominajmy o owsiaku - przecież to był pewniak do Nobla.

Ale spoczko - za rok owsiak, a potem tusk...potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 06:57  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 12:48  
Cytuj
@mirek777

A ty nadal masz problem z dziećmi?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2019r. 12:02  
Cytuj
Według Głównego Urzędu Statystycznego, ceny produktów i usług w lipcu 2019 r. były o 2,9 proc. wyższe niż rok wcześniej, a ceny samej żywności skoczyły o 7,3 proc. Jest gorzej niż w 2018 roku - wtedy, w stosunku do 2017 żywność zdrożała o 2,7 proc. - wyliczają eksperci Funduszu Hipotecznego DOM.

Rosną nie tylko ceny produktów, ale również usług. W górę poszły m.in. koszty wywozu śmieci, usługi transportowe, leczenie w prywatnych klinikach, czy ceny wycieczek. Tymczasem wg ZUS przeciętne miesięczne świadczenie emerytalno-rentowe w pierwszym półroczu 2019 roku wynosiło 2236,84 zł brutto. Jak polscy emeryci, którzy dysponują jednymi z najniższych emerytur w Europie, radzą sobie ze wzrostem cen?

Aby uświadomić sobie skalę zjawiska, trzeba sięgnąć po konkretne przykłady. Według badań portalu dlahandlu.pl za kilogram schabu w lipcu 2019 r. płaciliśmy o 17 proc. więcej niż rok wcześniej.

Ziemniaki kosztują dwa razy więcej niż przed rokiem, a biała kapusta podrożała pięciokrotnie. Podskoczyła nawet cena cebuli - kupujemy ją za cenę trzykrotnie wyższą niż rok temu. Nie inaczej jest w przypadku owoców sezonowych - malin, czereśni, czy wiśni. Pieczywo podrożało prawie o 10 proc.

Nie tylko żywność drożeje. W górę poszły również ceny usług i to o wiele szybciej, niż wynosi ogólny wskaźnik inflacji (tj. 2,9 proc.). Z danych GUS wynika, że wywóz śmieci jest przeciętne o 27 proc. droższy niż rok temu. Zagraniczne wycieczki zdrożały o 10 proc., usługi transportowe o 6 proc.

Za wizytę u fryzjera zapłacimy o 5 proc. więcej niż w 2018 r. Podobnie z wizytami u prywatnych lekarzy - musimy za nie zapłacić ok. 6 proc. więcej, niż gdybyśmy odwiedzili ich gabinety w roku ubiegłym. Jedną z grup społecznych, która najbardziej odczuwa wzrost cen są emeryci.
zdegustowany
- Z najświeższych badań, które we wrześniu tego roku przeprowadziła firma Inquir

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2019r. 12:18  
Cytuj
Kancelaria Sejmu opublikowała oświadczenie majątkowe Jarosława Kaczyńskiego za 2017 roku. Z dokumentu wynika, że prezes PiS otrzymał łącznie 77 323,77 zł, co oznacza, że miesięcznie dostał ponad 6,5 tys. zł emerytury. :szok:

Kaczyński osiągnął wiek emerytalny w 2014 roku, jednak świadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaczął pobierać dopiero w połowie 2016 roku.
W oświadczeniu majątkowym pojawiła się informacja, że prezes PiS Jego Ekscelencja Impotencja Władca Dwóch Wież , jest właścicielem 1/3 domu o powierzchni 150 metrów kwadratowych wartego w sumie ok. 1,5 mln zł. Kaczyński nie ma żadnych udziałów w spółkach handlowych.chytry

W Sejmie jako poseł zarobił z tytułu uposażenia 118 tys. zł oraz ponad 30 tys. zł z parlamentarnych diet. Jarosław nadal ma do spłacenia kredyt zaciągnięty w SKOK-u w wysokości 127 tys. zł. Od ubiegłego roku Kaczyński spłacił zaledwie 8 tys. zł.co
W takim tempie to nawet odsetek nie spłaca.mlotek
Oszczędności ma 63.tys.zł.Tyle co Alik(tzn.kot) napłakał.ok
Nie pobiera żadnego wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Fundacji Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego. ok

Jego podwyżki nie dotyczą.jezyk

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2019r. 17:02  
Cytuj
No co wy, proponujecie zmuszanie producentów do obniżania cen produktów i usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2019r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

"Co pisałeś o biednych dzieciach i zmywakach gdy zajumali FOZZ, OFE, VAT itp itd?"

Tutaj masz o FOZZ:


"W ostatnich tygodniach media, podporządkowane Prawu i Sprawiedliwości przypominają aferę FOZZ, którą nasz ojciec Anatol Lawina badał, będąc dyrektorem Zespołu Analiz Systemowych w Najwyższej Izbie Kontroli. Przy tej okazji politycy PiS manipulują opinią publiczną, przywołując tylko fragmentarycznie ustalenia naszego ojca, nie wspominając o tym, że za jednych z wielu beneficjentów FOZZ wymieniał on braci Kaczyńskich i ich ugrupowanie polityczne.


Sami rozumita PZPr co za gapy z tych Totalnych! Mając takiego pewniaka, morderczego haka nie donieśli do TSUE, ONZ, Sorosa, Green.piss, Amnesty International i Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych lub chociażby kapituły Nobla sciana a biegali z głupotami nadzwyczajnej kasty.


PS.
Nie wiem czy macie jeszcze Internety bo były obiektywne obawy wśród świadomych inaczej umiech Dajcie znak, ping, ping, ping, ja mam tylko przez zhakowany modem no i narobiłam trochę słoików na czarną godzinę ok

Obrazek
Maja trzymaj się z 1/2 serca, to tylko 4 lata TVN-u, Greta niech będzie z Tobą!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 00:12  
Cytuj
@art2deco

Płacą ci za wklejanie durnot. Wiesz dlaczego?

Dlatego, że dzisiejszą politykę uprawia się "newsami" i grą na emocjach.

Dlatego ty i miruś wklejacie tyle g...a każdego dnia.


I dlatego fakt, że kozy zdechły na wyspie na Wiśle jest dużo istotniejszy to, że ileś tam lat temu pobili kolesia, który badał aferę FOZZ i twierdził, że partia Kaczyńskiego czerpała z tego korzyści.

A jeśli już chcesz wklejać fragmentu listu otwartego rodziny zmarłego Anatola Lawiny, to ten jest dużo ciekawszy:

"Nasz ojciec zmarł 16 września 2006 roku w wyniku komplikacji zdrowotnych po kolejnym pobiciu przez nieznanych sprawców. W tym czasie Lech Kaczyński był prezydentem Polski, a premierem był Jarosław Kaczyński. Śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa na Żoliborzu, a Prokuratorem Generalnym był Zbigniew Ziobro. Umorzyła sprawę, uznając pobicie za czyn przypadkowego kryminalisty wbrew przedstawionym oczywistym faktom. Wcześniej ojciec otrzymywał liczne pogróżki, w tym telefoniczne od anonimowych osób, żądających, by przestał zajmować się aferą FOZZ.

W 2003 roku nasz ojciec Anatol Lawina składał prokuratorowi przez kilkadziesiąt godzin zeznania w sprawie afery FOZZ. Przed sądem, którego przewodniczącym był powiązany ze Zbigniewem Ziobrą Andrzej Kryże, zeznawał, że pieniądze FOZZ zasilały między innymi Porozumienie Centrum – ówczesną partię braci Kaczyńskich. Zeznania te nie zostały przez sędziego uwzględnione.
"


P.S. Mam wrażenie, że pomimo nowego postu, temat nie wskakuje na górę listy.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 15:51  
Cytuj
Mówicie ze już 4 dopadł nieznany sprawca? Jaroszewicza, Papałę, Leppera i Petelickiego. Węsz a natrafisz na trop a trop doprowadzi cie do kryjówki.

https://st2.depositphotos.com/8306284/11619/v/950/depositphotos_116194644-stock-illustration-animals-footprints-cat-paw-dog.jpg


jusek, tutaj tez o tym piszą:
https://telewizjarepublika.pl/oto-dowod-na-to-jak-politycy-po-i-nowoczesnej-oklamywali-polakow-w-czasie-kampanii-ws-drozyzny,86260.html


PS.
Macie Internet?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 09:37  
Cytuj
@art2deco

Ja mam węszyć czy Ziobro jest od tego?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 22:41  
Cytuj
Ale ty masz talent w tropieniu takich rzeczy ze głowa innych boli nie wiem Masz klasowy nos!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 23:20  
Cytuj
@art2deco

Ja Anatola Lawiny nie znałem. Jego rodzina - tak.

"Nasz ojciec zmarł 16 września 2006 roku w wyniku komplikacji zdrowotnych po kolejnym pobiciu przez nieznanych sprawców. W tym czasie Lech Kaczyński był prezydentem Polski, a premierem był Jarosław Kaczyński. Śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa na Żoliborzu, a Prokuratorem Generalnym był Zbigniew Ziobro. Umorzyła sprawę, uznając pobicie za czyn przypadkowego kryminalisty wbrew przedstawionym oczywistym faktom. Wcześniej ojciec otrzymywał liczne pogróżki, w tym telefoniczne od anonimowych osób, żądających, by przestał zajmować się aferą FOZZ.

W 2003 roku nasz ojciec Anatol Lawina składał prokuratorowi przez kilkadziesiąt godzin zeznania w sprawie afery FOZZ. Przed sądem, którego przewodniczącym był powiązany ze Zbigniewem Ziobrą Andrzej Kryże, zeznawał, że pieniądze FOZZ zasilały między innymi Porozumienie Centrum – ówczesną partię braci Kaczyńskich. Zeznania te nie zostały przez sędziego uwzględnione."

Ja nie węszę. Pytałaś o FOZZ to ci odpowiedziałem.



Wkleiłaś link z Republiki o tym jak to PO okłamywało w sprawie drożyzny.

I o tym jak to wszystko jest ok.

PIS zaczynał z inflacją na poziomie -0,9% (czyli ceny malały), w sierpniu inflacja wynosiła 2,9% i dla Republiki jest to powód do dumy.

"W kwietniu tego roku MFW zapowiadał, że inflacja w naszym kraju będzie stopniowo przyspieszała, ale nie zdoła dobić do poziomu 2,5 proc. do 2024 r. (jest to cel inflacyjny Narodowego Banku Polskiego).

Niestety, październikowa prognoza jest drastycznie inna. Według MFW, już w przyszłym roku Polska ma osiągnąć 3,5 proc. i dopiero w 2024 r. sytuacja ma się poprawić."

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 03:12  
Cytuj
CYTAT

@artZa2deko
Po pierwsze.Nie mam dostępu do internetu.zdegustowany
Ale mam dostęp do komputera,a on ma konszachty z netem.ok
Nie wiem jak działa internet,ale wiem jak się obsługuje komputer.chytry
Niech"on"się martwi jak to zrobić.jezyk

Facet, jak widzę, to Ty masz problem.zaklopotany

Powołujesz się na niszowa telewizję,która ogląda promil widzów.
Ale ma poparcie obecnej dyktatury.Sakiewicz ma się dobrze,w przeciwieństwie do jego pracowników.
W rankingu stacji informacyjnych opublikowanym na łamach portalu wirtualnemedia.pl 'Telewizja Republika zwiększa grono widzów. Jej udział w rynku wynosi już... 0,13 proc.:szok:
Rośnie w siłę.3m sie
Badanie przeprowadzono we wrześniu, czyli przed wejściem Telewizji Republika na platformę nc+.good
"Gazeta Polska"też cienko"sika".
Gdyby nie reklamy firm Skarbu Państwa które rosną lawinowo,dawno by zdechła.potluczony

Gdy pracownicy zwracają na to uwagę Tomaszowi Sakiewiczowi, publicyście, wydawcy „Gazety Polskiej”, który w Republice jest wiceprezesem, są przez niego ignorowani. – Traktuje nas w niezwykle arogancki sposób – opisują rozmówczynie „Gazety Wyborczej”, która opisała sytuację w stacji.

Jak pisze GW, pracownicy, do których udało im się dotrzeć, nie dostali pensji od kilku miesięcy. Jednomiesięczna zwłoka jest normą.umiech

Wydawcą "Gazety Polskiej Codziennie" jest spółka Forum S.A. Szefem wydawnictwa jest Grzegorz Tomaszewski - prywatnie to kuzyn Jarosława Kaczyńskiego. Z kolei przewodniczącym rady nadzorczej jest Ryszard Czarnecki - polityk PiS, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.
Redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz, który jednak nie ma monopolu na politykę finansową Forum. W środowisku "GPC", w gabinetach Forum' toczy się walka o to, kto będzie miał wpływ na zarządzanie spółką i jej finanse.boks

PS.@artZa2deko
Ja w swoim wpisie powoływałem się na dane z Głównego Urzędu Statystycznego.
Łatwo to sprawdzić, oraz badania,jakie we wrześniu tego roku przeprowadziła firma "Inquir".
W przeciwieństwie do Ciebie podaję źródło informacji.Ty ,jak już pisałem,dane bierzesz"z powietrza",czyli z ...własnej głowy.mlotek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 06:54  
Cytuj
Słucham wypowiedzi polityków PiS i widać że zgadzają się z opozycją w sprawie Banasia. Zapominają tylko że to głosami PiS został szefem NIK. Zapominają że to oni bronili tego wyboru. Teraz chyba liczą że wyborcy zapomną. Użyteczni pomogą ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 10:28  
Cytuj
"Uchwałą "potępiającą akty nienawiści antykatolickiej" posłowie zajmowali się w środę. "Za" głosowała m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska. Teraz tłumaczy, że się pomyliła. "

Obrazek

Obłuda w pełnej krasie.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Słucham wypowiedzi polityków PiS i widać że zgadzają się z opozycją w sprawie Banasia. Zapominają tylko że to głosami PiS został szefem NIK. Zapominają że to oni bronili tego wyboru. Teraz chyba liczą że wyborcy zapomną. Użyteczni pomogą ;-)


Własnie to jest zaleta PIS-u, że chwasty się wyrywa. A tymczasem KO wystawia w wyborach osoby z zarzutami prokuratorskimi,bo antypis i tak na nich zagłusuje, gdzie tu rozsądek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Własnie to jest zaleta PIS-u,
że szumowiny nawet na najwyższych szczeblach. Reakcja jest dopiero wtedy kiedy gówno wypłynie do opinii publicznej i wybronić się nie sposób.


Jak myślicie czy Jarosław K. jako patriota bił Niemca w kask? Czy nadal bije czy już nie? Bo podobno lubi koty. ;-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 15:31  
Cytuj
@M.M.

Wydrukuj sobie to połączenie cytatów Twojego i Progresa i powieś sobie nad łóżkiem.

"Własnie to jest zaleta PIS-u, że szumowiny nawet na najwyższych szczeblach. Reakcja jest dopiero wtedy kiedy gówno wypłynie do opinii publicznej i wybronić się nie sposób."




Powiedz mi M.M., w którym momencie się zorientowałeś, że M.M. to, jak to malowniczo ująłeś "chwast"?

PRZED czy PO wyborach?

ZANIM został MINISTREM FINANSÓW W RZĄDZIE PIS czy już PO?

ZANIM został PREZESEM NIK Z NADANIA PIS czy już PO?



P.S.

Widzisz M.M. - dla Ciebie Banaś to chwast, a dla takiego Stanisława Karczewskiego z PIS, marszałka Senatu, Banaś jest człowiekiem:

"kryształowym, niezwykle uczciwym, bardzo solidnym, twardym politykiem".

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

@artZa2deko
Po pierwsze.Nie mam dostępu do internetu.zdegustowany

Powołujesz się na niszowa telewizję,która ogląda promil widzów.
Ale ma poparcie obecnej dyktatury.



Jusek, jesteś dla mnie autorytetem w Gusłach i mieszaniu konopi wódka, GUS zostaw w spokoju dla mistrza Andrzejka.

PS.
Monitoruje dla Centrum Środkowoeuropejskiego Uniwersytetu Ksenofobii i Dyskryminacji Rozumu ilu ludziom dyktatura zabrała Internety. Soros szasta kasą jak oszalały bo Narodowcy dostali się do Sejmu :-)

PSX.
"Umorzyła sprawę, uznając pobicie za czyn przypadkowego kryminalisty wbrew przedstawionym oczywistym faktom. Wcześniej ojciec otrzymywał liczne pogróżki, w tym telefoniczne od anonimowych osób" - fakty po faktach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 18:19  
Cytuj
@art2deco

" "Umorzyła sprawę, uznając pobicie za czyn przypadkowego kryminalisty wbrew przedstawionym oczywistym faktom. Wcześniej ojciec otrzymywał liczne pogróżki, w tym telefoniczne od anonimowych osób" - fakty po faktach?"

Co ci się tutaj nie zgadza?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 18:36  
Cytuj
Skazanie anonimowego sprawcy na podstawie oczywistych faktów umiech

Fakty po faktach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 18:56  
Cytuj
@art2deco

Lawina dostawał anonimowe pogróżki, "w tym telefoniczne od anonimowych osób, żądających, by przestał zajmować się aferą FOZZ."

Został pobity co najmniej 3-krotnie.

Za każdym razem przez nieznanych sprawców.


"Jedną ze spraw, mimo udowodnionych przez adwokata błędów prokuratury, i tak umorzono."

"- Pamiętaj, Kaczyńscy są najbardziej niebezpiecznymi ludźmi w tym kraju - miał powiedzieć Anatol Lawina do swojej córki Jagny. "

"Powiedział mi kiedyś, że po tym, jak złożył zeznania w sądzie, do jego pokoju w Sejmie, gdzie wówczas pracował, wszedł jakiś poseł i krzyczał: chyba zwariowałeś, przecież cię zabiją - wspomina córka Lawiny. Jej ojciec w 2003 r. zeznał pod przysięgą, że w aferę FOZZ byli zamieszani politycy prawicy. Miał stwierdzić, że korzyści z malwersacji czerpali m.in. bracia Kaczyńscy i ich ugrupowanie polityczne - Porozumienie Centrum."



"Śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa na Żoliborzu, a Prokuratorem Generalnym był Zbigniew Ziobro. Umorzyła sprawę, uznając pobicie za czyn przypadkowego kryminalisty wbrew przedstawionym oczywistym faktom."


art2deco napisała: "Skazanie anonimowego sprawcy na podstawie oczywistych faktów umiech

Fakty po faktach."


art2deco - geniuszu intelektu. Nie było żadnego skazania. Sprawca był anonimowy, a prokuratura Zbigniewa Ziobry umorzyła sprawę. Doszli do wniosku, że musiał to być jakiś przypadkowy, anonimowy kryminalista. O do dzisiaj nieustalonej tożsamości.

W sumie się nie dziwię.

Czy komuś z Was wydaje się, że Lawina mógł zginąć z ręki kogoś innego niż przypadkowy kryminalista?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 20:24  
Cytuj
Grubo smiech2 nie zrozumiał jeszcze.

Kowal zawinił, a Cygana powiesili umiech


PS.
Jaką uczelnie próbowałeś ukończyć korespondencyjnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2019r. 05:42  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]

Jusek, jesteś dla mnie autorytetem w Gusłach i mieszaniu konopi wódka, GUS zostaw w spokoju dla mistrza Andrzejka.

PS.
Monitoruje dla Centrum Środkowoeuropejskiego Uniwersytetu Ksenofobii i Dyskryminacji Rozumu ilu ludziom dyktatura zabrała Internety. Soros szasta kasą jak oszalały bo Narodowcy dostali się do Sejmu :-)

P

Dzięki,ale nie chcę być dla Ciebie autorytetem.neutralny
Psujesz mi opinię tym stwierdzeniem.sciana
Idol naszej Eminencji Impotencji Jarosława Władcy Dwóch Wież Kaczyńskiego,prezydent Erdogan,był na sudiach stypendystą...fundacji Sorosa.zdegustowany
Przykre,ale taka jest prawda...jezyk

https://natem(...)arzadowe

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2019r. 05:42  
Cytuj
Czy rodzice 16-latki,dalej będą mogli pobierać świadczenie 500plus na córkę i czy ona będzie mogła pobierać 500plus, jeśli urodzi dziecko księdzu Tymoteuszowi Sz. synowi byłej premier Beaty Szydło?chytry
https://demot(...)czesniej

Sam krzyczał w Sejmie-"precz z komuną".sciana
Esbecki prokurator wyleciał na tzw.zbity pysk.potluczony
https://demot(...)sejmowej

Nie będzie też jakże ładnej posłanki Ani Sobeckiejzaklopotany
https://kujaw(...)2019-ann

Nie będzie tej Ani,ani posłanki Pawłowicz.mlotek

Nareszcie!good

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2019r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Słucham wypowiedzi polityków PiS i widać że zgadzają się z opozycją w sprawie Banasia. Zapominają tylko że to głosami PiS został szefem NIK. Zapominają że to oni bronili tego wyboru. Teraz chyba liczą że wyborcy zapomną. Użyteczni pomogą ;-)


Własnie to jest zaleta PIS-u, że chwasty się wyrywa. A tymczasem KO wystawia w wyborach osoby z zarzutami prokuratorskimi,bo antypis i tak na nich zagłusuje, gdzie tu rozsądek?



To kto wybrał Banasia skoro PiS wyrywa chwasty? Użyteczni już działają.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 190 191 192 193 194 195 196 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »