NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 162 163 164 165 166 167 168 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2018r. 06:44  
Cytuj
CYTAT (Obywatel D.C.)



"Członkowie partii Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego próbowali zarejestrować listę wyborczą z podpisami zmarłych osób. Na listach, które partia Kornela Morawieckiego Wolni i Solidarni chciała przedłożyć komisji wyborczej, znalazło się co najmniej kilkanaście nazwisk osób nieżyjących. Ponadto komisja zakwestionowała 198 z 200 nazwisk znajdujących się na listach."(za tvn24, rp.pl)

WiS (przybudówka PiS do łapania frajerów z byłej Endecji) - jak podają znawcy tematu - użyła starych list. Zrobili sobie szablon - uniwersalny na każde wybory, tylko nie ogarnęli tematu bo założyli, że wszyscy koledzy Kornela są nieśmiertelni. Ten człowiek tj. ojciec premiera powinien mieć wytoczony proces przez rodziny zmarłych. Już dziś się tłumaczy, że to jakaś agentura za tym stała. Jasne - bo tratwa na sznurku Kaczyńskiego może sporo namieszać w wyborach i trzeba agentów nasłać umiech

Ale to nie koniec ciekawostek z WiS. Okazało się, że Akta Fafluna zaginęły w prokuraturze. Śledztwo Superwizjer: "Ważny tom z aktami śledztwa dotyczącego posła Adama Andruszkiewicza zaginął w Prokuraturze Regionalnej w Białymstoku. Przez dziewięć miesięcy kierownictwo Prokuratury Regionalnej nie poinformowało o tym władz Prokuratury Krajowej, nie wszczęło śledztwa ani nawet postępowań dyscyplinarnych."[...]
"Chodzi o wybory samorządowe na Podlasiu w 2014 roku. Śledztwo od dłuższego czasu koncentruje się na badaniu odpowiedzialności posła Adama Andruszkiewicza, który wtedy kierował Młodzieżą Wszechpolską. W sprawie podejrzany jest już jeden z najbliższych współpracowników Andruszkiewicza."

Jak widać Faflun i Kornel to piękny duet! Specjaliści od podpisów.

Spójrzcie na chronologię zdarzeń:
- 10-11 miesięcy temu Faflun z Podlasia opuszcza Endecję/K15 i ucieka do WiS
- 9 miesięcy temu giną akta w prokuraturze, która przecież podlega Z. Ziobro i P. Jaki (PiS)

Przypadek?

Moja teoria jest następująca - Andruszkiewicz przechodząc pod skrzydła Morawieckiego seniora ratował swoją d...ę! A teraz szczeka pod PiS i podlizuje się Morawieckiemu bo MUSI utrzymać immunitet i dostać się na jakieś listy związane z obozem władzy albo dostać się do jakiejś spółki czy ministerstwa.
Jakby sprzeciwił się PiS to przecież akta sprawy mogą się znaleźć w każdej chwili...

Jest XXI wiek a III RP ma system obiegu dokumentów jak ze średniowiecza.

1/ Zbieranie podpisów powinno być JAWNE i online w systemie zbudowanym o technologię blockchain.

2/ Akta spraw powinny być elektronicznie dostępne w każdym momencie dla wymiaru sprawiedliwości, również w systemie opartym na blockchain.

Ale ten analogowy system jest dobry dla drobnych krętaczy i karierowiczów pokroju Fafluna i dla starych peerelowskich kombinatorów pokroju Kornela.

PiS nie jest ŻADNĄ ZMIANĄ - oni jednych sku...nów podmienili na swoich sku...nów.


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2018r. 06:44  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2018r. 08:09  
Cytuj
mam do ciebie pytanie Andrzejku , jako że jesteś szefem lokalnych stuktur to pewnie wiesz kiedy bedą nowe koszulki ?
Ja już przelew dostałem ale Paweł jeszcze nie , muwi że dzwonił do ciebie ale nie miałeś czasu mu powiedzieć to sie ja pytam bo jemu kasa jest potrzebna. a i jeszcze jedno pytanie kiedy nastepna ustawka z protestami? To nara, i pozdrawiam naszym hasłem KONSTYTUCJA KONSTYTUCJA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2018r. 12:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 00:27  
Cytuj
Idąc tokiem rozumowania niektórych to facet na stanowisku kierownika powinien mieć brodę, a kobieta na kasie powinna być brunetką uśmiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 06:44  
Cytuj
niemieckie stereotypy demokracji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 09:06  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Idąc tokiem rozumowania niektórych to facet na stanowisku kierownika powinien mieć brodę, a kobieta na kasie powinna być brunetką uśmiech

Idąc Twoim tokiem rozumowania sadząc po Twoim awatarze to jesteś mordercą. Dziwne skojarzenia macie Wy księża. Ukazują Wasze mocno zawężone poglądy na życie według wyuczonych stereotypów w seminariach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Idąc tokiem rozumowania niektórych to facet na stanowisku kierownika powinien mieć brodę, a kobieta na kasie powinna być brunetką uśmiech


No to dowaliłeś Madzi. A ona miała taki sprytny już zaplanowany temat. umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 13:20  
Cytuj
Feniks, czy Ty masz jakąś obsesję na punkcie księży?
Jak otwierasz lodówkę, to też widzisz księdza?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 14:26  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Feniks, czy Ty masz jakąś obsesję na punkcie księży?

Nie nie mam obsesji na punkcie księży. Ty jesteś księdzem wiele razy to udowodniłeś a ja przytoczyłem tylko Twój punkt widzenia.
Ciekawe kiedy szanowny ksiądz odpowie mi na pytanie zadane wielokrotnie w innym temacie
CYTAT (rsta)
Jak otwierasz lodówkę, to też widzisz księdza?

Nie bardziej obawiam się w lodówce Nadbereżnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 18:43  
Cytuj
Jeżeli ja jestem księdzem, to Ty jesteś wielbłądem..
Ale skoro nie potrafisz tego zrozumieć to pisz dalej i bądź wielbłądem.

Mi tam Nadbereżny z lodówki nie wyskakuje umiech


Ostatnio Schetyna skompromitował się obrażając PiS i ich zwolenników.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli ja jestem księdzem, to Ty jesteś wielbłądem..
Ale skoro nie potrafisz tego zrozumieć to pisz dalej i bądź wielbłądem.

Mi tam Nadbereżny z lodówki nie wyskakuje umiech


Ostatnio Schetyna skompromitował się obrażając PiS i ich zwolenników.


Schetyna, kompromituje się mówiąc cokolwiek.

PiS desygnując Mateusza Dyzmę Morawieckiego vel. miska ryżu sam się kompromituje

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 19:25  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Jeżeli ja jestem księdzem, to Ty jesteś wielbłądem..

Co ja mam wspólnego z wielbłądem bo to, że jesteś księdzem udowadniasz swoimi wypowiedziami w prawie każdym swoim poście.
CYTAT (rsta)
Ale skoro nie potrafisz tego zrozumieć to pisz dalej i bądź wielbłądem.

Niestety nie potrafię zrozumieć dlaczego kojarzę się księdzu z wielbłądem. Nie jestem garbaty ani nawet nigdy nie nawiązałem w swoim poście do tego zwierzęcia i dlatego proszę szanownego księdza aby mi to wytłumaczył.
CYTAT (rsta)
Mi tam Nadbereżny z lodówki nie wyskakuje umiech

Mi też na całe szczęście nie ale wszędzie go pełno. jak to mówią,,," na każdym słupie nazwisko głupie."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 08:39  
Cytuj
Bawaria po wyborach, centrolewica Merkel najgorszy wynik od 60 lat. Pakuj sie.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 10:12  
Cytuj
Ciągle aktualne...

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 10:16  
Cytuj
po lewej stronie strony pojawiła się Sonda: na kogo zagłosujecie w wyborach prezydenckich umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 07:03  
Cytuj
konstytucja konstytucja Andrzej naszym forumowym wodzem i przewodnikiem wszystkim fanuw opozycji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 07:11  
Cytuj
Brakuje w sondzie odpowiedzi. Żaden z powyższych.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 07:23  
Cytuj
Kultura języka tu.... kultura języka tam....

"Niedzielna debata z udziałem kandydatów na stanowisko burmistrza Giżycka z pewnością na długo zapadnie w pamięć mieszkańców tego miasta. Wszystko za sprawą niezwykle wulgarnej kandydatki do rady miasta Haliny Sarul, która kandydata z ramienia PiS Pawła Andruszkiewicza nazwała "śmieciem" i "sku***synem". Mieszkańcy Giżycka mówią wprost, że są zażenowani."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 07:40  
Cytuj
powiec im andrzej to co nam muwiłeś pod sondem o morawieckim to im uszy opadnom komstytucja konstytucja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 16:02  
Cytuj
A wybory coraz bliżej .. umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 16:30  
Cytuj
Następne dopiero za 5 lat. Permanentne bezrobocie to droga do lumpenproletariatu, nauczał Bronisław. Trzeba wziąć kredyt i zmienić pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 21:47  
Cytuj
Miejmy nadzieje, że te wybory również wygrają ci co nie powinni,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 10:07  
Cytuj
Na wesoło umiech

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Na wesoło umiech

Obrazek




hehe i takie własnie oszołomy głosowali na Patologie Obywatelską

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 12:40  
Cytuj
Słyszałam, że na PiS głosują w większości osoby z niskim wykształceniem i mieszkańcy wsi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 162 163 164 165 166 167 168 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »