NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 161 162 163 164 165 166 167 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
Pytałam o tych Ukraińców bo Andrzejek jest gorącym zwolennikiem obniżania kosztów pracy i budowy supermarketów jako oznaki rozwoju gospodarczego. Podobno podatków nie płacą, to może i dlatego.


Art manipulatorko. Jak nie rozumiesz co chce przekazać to zapytaj.

Jestem za obniżeniem podatków a nie zmniejszaniem pensji. Z tymi supermarketami to może jakiś cytat by nie wyjść na kłamcę?

Podobno, może zajmiesz się ty co wiesz na pewno? Co z tymi kopalniami? Kto zamyka? Kto miał otwierać?

Madzia bądź raz, jeden jedyny i napisz prawdę. Nie głupio ci tak kłamać i manipulować faktami? Naprawdę tak niewiele warta jesteś, że jedyne na co cię stać to pisanie kłamstw za pieniądze? Poszłabyś do jakiejś uczciwej pracy.

cdn.. zmiana warty? Nick Art się zbyt skompromitował?

Mowa była o kopalniach. Napisz kto zamyka, kto miał otwierać. Dlaczego tak lawinowo rośnie import badziewia z Rosji. Napisz kto obiecał embargo na Ruski węgiel? Potrafisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 07:04  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 15:44  
Cytuj
Uspokój się Andrzejku, chyba już znasz wyniki wyborów. Kandydat lewicy na prezydenta Poznania rozdawał w internecie bilety na film :szok: ten film.
A u nas też dobra akcja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 16:40  
Cytuj
Art2deco jak zawsze z sensem.

To może odpowiedź na moje pytanie? JK też się poświęcił dla Ojczyzny brakiem prawka- tak samo jak zaniedbanym podwórkiem i nie wyremontowanym balkonem?

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 17:03  
Cytuj
PiS nie jest idealny.
Tylko kogo tu wybrać, żeby KODowcy z PONu nie dostali się do władzy ...?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Uspokój się Andrzejku, chyba już znasz wyniki wyborów. Kandydat lewicy na prezydenta Poznania rozdawał w internecie bilety na film :szok: ten film.
A u nas też dobra akcja?


Spoko, ja jestem demokratą i zawsze czekam na wynik.

CW czym problem z tymi biletami??? Ze swoich daje. Szok, że na Caritas nie dał? U nas była jakaś akcja? A gdzie dla ciebie jest u nas?


CYTAT (rsta)

PiS nie jest idealny.
Tylko kogo tu wybrać, żeby KODowcy z PONu nie dostali się do władzy ...?


Uczciwych ludzi, którzy nie mają w szeregach komunistów i sami nie skompromitowali się taśmami prawdy. Jest takich wielu ale kacykowie partyjni w postaci Kaczora i Schetyny takich nigdy nie dopuszczą. Dlatego te dwie partie powinni Polacy na kopach za miedzę wywalić.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 18:18  
Cytuj
Postęp i demokracja w tym wypadku idą ręka w rękę, skonstatuje.

Ja nawet nie czekam na to ze dostane bilet od komitetu sodomitów i rebeliantów, już byłam zaproszona (wasza korzyść umiech ) to znam i nie muszę zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 06:55  
Cytuj
CYTAT
Postęp i demokracja w tym wypadku idą ręka w rękę, skonstatuje.

Ja nawet nie czekam na to ze dostane bilet od komitetu sodomitów i rebeliantów, już byłam zaproszona (wasza korzyść umiech ) to znam i nie muszę zarumieniony


I co to ma wspólnego z tematem? Pływasz rybko i kompromitujesz się na maksa.


Może wrócimy do tematu kopalń? I konkretnie porozmawiamy. Bez propagandy bez bajdurzenia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 09:08  
Cytuj
A co ci się Andrzejku nie podoba w temacie kopalń? Może to że górnicy za swoją ciężką pracę w końcu dostają wynagrodzenie + regulaminowe dodatki?
Albo to że nie muszą wychodzić na ulicę żeby zatroskana o praworządność władza strzelała do nich z broni gładkolufowej? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
A co ci się Andrzejku nie podoba w temacie kopalń? Może to że górnicy za swoją ciężką pracę w końcu dostają wynagrodzenie + regulaminowe dodatki?
Albo to że nie muszą wychodzić na ulicę żeby zatroskana o praworządność władza strzelała do nich z broni gładkolufowej? umiech


Widzisz Edzio. Nie znasz tematu ale już masz teorię. Rozmowa była z Madzią więc dowiedz się jak wyglądała rozmowa. O czym była mowa i wtedy konkretnie włącz się do rozmowy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 10:59  
Cytuj
Wybacz Andrzejku ale jak już ci kiedyś pisałem bywam na tym forum hobbystycznie. W przeciwieństwie do "zawodowców" nie mam czasu na codzienne przekazywanie partyjnych instrukcji do wiadomości publicznej. umiech.

I tych bezpartyjnych też rzecz jasna! iuśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Wybacz Andrzejku ale jak już ci kiedyś pisałem bywam na tym forum hobbystycznie. W przeciwieństwie do "zawodowców" nie mam czasu na codzienne przekazywanie partyjnych instrukcji do wiadomości publicznej. umiech.

I tych bezpartyjnych też rzecz jasna! iuśmiech



To się powstrzymaj czasem z obroną art jak ona nie potrafi odpowiedziec na proste pytania.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Wybacz Andrzejku ale jak już ci kiedyś pisałem bywam na tym forum hobbystycznie. W przeciwieństwie do "zawodowców" nie mam czasu na codzienne przekazywanie partyjnych instrukcji do wiadomości publicznej. umiech.

I tych bezpartyjnych też rzecz jasna! iuśmiech



Edzio miałeś przerwę bo ci matka neta cofnęła za oceny. Nie przypisuj sobie tego czego nie ma, a wyobraźnia to nie real. Pisz w temacie. Nie śmieć. Chcesz pogadać o kopalniach to sie przeloguj umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 19:18  
Cytuj
Andrzejku jak tu z tobą merytorycznie wymieniać opinie gdy sam wrzucasz temat bez porządnego referatu o zagadnieniu dla czytelników. Pytałam tyle razy i nigdy nie potrafiłeś sprecyzować ile kopalń zamknięto i co zrobiono z górnikami ( chyba nie strzelano, to byłby totalny klops ). A może obniżymy podatki kopalniom, co myślisz?

Paweł wystraszył się taśm, mówi o ściganiu duchów które nie bały się podsłuchiwać najważniejszych ludzi u władzy w państwie. Takie duchy to mogą każdego podsłuchać.

Tymczasem,,,
Prokuratura Generalna Ukrainy wszczęła śledztwo przeciwko Ludmile Kozłowskiej, szefowej kontrowersyjnej Fundacji Otwarty Dialog. Teraz o kolejnym śledztwie - tym razem SBU w Użhorodzie, przeciwko tejże kobiecie - pisze portal onet.pl.

Wśród stawianych zarzutów znajduje się próba naruszenia integralności Ukrainy i zdrada stanu.

oj, czekamy na Kramka.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 06:58  
Cytuj
Madziu ja nie będę pisał referatów. Opieram sie na wypowiedzi Beaty Szydło. Znasz taką? Mówiła o tym że Ona i jej rząd będą otwierali kopalnie zamykane przez PO/PSL.
Górnikom rząd PO/PSL zagwarantował przeniesienia do innych kopalń, wysokie odprawy, płatne urlopy i wcześniejsze emerytury. Nie muszą protestować.

Ponawiam pytanie ile kopalni otworzył rząd PiS? Ile w tym czasie zamknął?

Może kolejny temat?

Stocznie ile otworzył? Ile okrętów powstało? Czy powstał ten hucznie zapowiadany? Chyba nie zapomniałaś o budowaniu potęgi w przemyśle stoczniowym?

No ale to nie tak ciekawe jak Soros umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 07:31  
Cytuj
Obrazek

zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 07:37  
Cytuj
Konstytucja Konstytucja KONSTYTUCjA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 10:32  
Cytuj
CYTAT


Edzio miałeś przerwę bo ci matka neta cofnęła za oceny. Nie przypisuj sobie tego czego nie ma, a wyobraźnia to nie real. Pisz w temacie. Nie śmieć. Chcesz pogadać o kopalniach to sie przeloguj umiech


No właśnie Andrzejku , mama mi udostępniła w końcu dostęp do internetu. I w związku z tym ponawiam pytanie: co ci się konkretnie nie podoba w temacie kopalni/górnictwa?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
Konstytucja Konstytucja KONSTYTUCjA


Co tam Erni zawiesiłeś się? Pomaga reset systemu. Wyłącz TVN na dwa tygodnie i powinno być lepiej...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 10:40  
Cytuj
CYTAT (rsta)
PiS nie jest idealny.
Tylko kogo tu wybrać, żeby KODowcy z PONu nie dostali się do władzy ...?

Jak to kogo księży mają łby do interesu lepsze nawet od Żydów. Prowadzą dobrze prosperujące interesy wystarczy spojrzeć na przepych i bogactwa w ich siedzibach czyli kosciele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 11:24  
Cytuj
Feniks, czy Ty masz obsesję na punkcie księży?
To nie ten temat..

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 12:30  
Cytuj
Feniks nabija sobie posty - albo ma obsesję.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Edzio miałeś przerwę bo ci matka neta cofnęła za oceny. Nie przypisuj sobie tego czego nie ma, a wyobraźnia to nie real. Pisz w temacie. Nie śmieć. Chcesz pogadać o kopalniach to sie przeloguj umiech


No właśnie Andrzejku , mama mi udostępniła w końcu dostęp do internetu. I w związku z tym ponawiam pytanie: co ci się konkretnie nie podoba w temacie kopalni/górnictwa?umiech


Edzio a po czym wywnioskowałeś, że coś mi się nie podoba?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 19:41  
Cytuj
To fajnie Andrzejku skoro ci się wszystko podoba. umiech
Obyś za dwa tygodnie miał równie dobry humor. I wszyscy bezpartyjni wolnościowcy również...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 20:24  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Feniks, czy Ty masz obsesję na punkcie księży?
To nie ten temat..

Nie mam obsesji tylko odpowiedziałem szanownemu księdzu. Ci nie idealni ci źli tamci niedobrzy a przecież Wy księża jesteście najbardziej godni zaufania, może się mylę ale chyba nie, Potraficie wszystkich krytykować i zarządzać sporymi majątkami to i może na posłów byście się nadawali. Macie też bardzo ważną cechę polityczną,,,obiecujecie cały czas a politycy tylko przed wyborami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
To fajnie Andrzejku skoro ci się wszystko podoba. umiech
Obyś za dwa tygodnie miał równie dobry humor. I wszyscy bezpartyjni wolnościowcy również...uśmiech


Oby Bundeswera na pancerowerach nie wjechała bronic interesu, tfu demokracji. Będą się skarżyć w PE za brak wygranej na 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 161 162 163 164 165 166 167 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »