NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
«« « ... 191 192 193 194
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2019r. 21:19  

Obrazek
symbioza hejtu i zdurnienia

Maria Peszek agituje, dzięki podróżom po świecie widzi, jakim ciemnogrodem jest dziś Polska. "Mam wrażenie, że przez ten czas, który spędziłam w podróży po krajach opanowanych przez czerwonoskóre elity, ciemność w Polsce zgęstniała. potluczony

Obrazek

hahahaha nie byłaś 'Greto' Peszek jeszcze nigdzie bo nie widziałaś jak bardzo normalni ludzie mają dosyć psychopatów rewolucjonistów jak wy ok

https://www.youtube.com/watch?v=9P1UXYS6Bmg
Normalni Londyńczycy rozprawili się z Rebeliantami Wyginięcia (Zielone bojówki Sorosa) którzy zablokowali elektryczny pociąg sciana

Raport z londyńskiego centrum.
https://www.youtube.com/watch?v=R4ouNvCNe-0

Doskonały raport i wywiad z jednym z liderów w Australii który dronem blokował latanie samolotów na lotnisku :-)
https://www.youtube.com/watch?v=jopKNAgMzPc

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Paź 2019r. 21:19  

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Paź 2019r. 13:59  
@cdn..

I oto cdn.., "symbioza hejtu i zdurnienia" powraca w wielkim stylu.

Zaczyna od stworzenia WŁASNEGO cytatu Peszek.

Brawo cdn.. . Bardzo kreatywnie.

Następnie standardowe doje...e się do Grety.

Bo?

Pytanie do mirusia, cdn.. i art2eco?

Na czym polega wasz problem z tym dzieciakiem
?

Następnie cdn.. wrzuca filmik z londyńskiego metra.

I co tam widzimy?

Według cdn.. widzimy tam NORMALNYCH LONDYŃCZYKÓW, którzy rozprawiają się z Rebeliantami Wyginięcia.

Kim są ci NORMALNI LONDYŃCZYCY?

Tym co cdn.. lubi najbardziej. Wielokulturowa mieszanka białych i czarnych.

Czy cdn.. pisze o nich NORMALNI LONDYŃCZYCY, bo przeszedł wewnętrzną przemianę i pokochał multi-kulti?

Wątpię.

Myślę, że po prostu jest tępy, dostał zlecenie napisania czegoś o Rebeliantach Wyginięcia i wysmarował bezmyślnego posta.

Londyn A.D. 2019 i jakiś normalny, czarny Londyńczyk, zapewne inżynier, ośmiela się ściągnąć białego z dachu pociągu.

Brawo cdn..

@M.M.

Nie chcę, żeby pytania umknęły Ci w natłoku informacji w tym temacie.

"Powiedz mi M.M., w którym momencie się zorientowałeś, że Banaś to, jak to malowniczo ująłeś "chwast"?

PRZED czy PO wyborach?

ZANIM został MINISTREM FINANSÓW W RZĄDZIE PIS czy już PO?

ZANIM został PREZESEM NIK Z NADANIA PIS czy już PO?"

Kopiując teraz cytat zauważyłem niewybaczalny błąd.

Z jakiegoś powodu, zamiast:

"w którym momencie się zorientowałeś, że Banaś to, jak to malowniczo ująłeś "chwast"?"

napisałem:

"w którym momencie się zorientowałeś, że M.M. to, jak to malowniczo ująłeś "chwast"?"

W wersji z błędem pytanie nie ma najmniejszego sensu i oczywiście nie było moją intencją obrażanie M.M.

Dlatego bardzo przepraszam M.M. za ten błąd.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Paź 2019r. 17:44  
masz problem z psychopatami z greenpeace i Gretą Peszek, how dare you zdegustowany

Obrazek

Jedrek, twoja synteza przytłaczała i przytłacza Ciemnogród placze

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Paź 2019r. 19:24  
Moze sie pospieszylem z ocena Banasia, bo jeszcze zarzutow nie ma.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Paź 2019r. 20:04  
@M.M.

"Moze sie pospieszylem z ocena Banasia, bo jeszcze zarzutow nie ma."

Fakt.

Bardziej zastanawiające jest, że bodajże od lutego albo i wcześniej CBA sprawdza oświadczenie majątkowe Banasia, a koleś i tak zostaje ministrem finansów, a potem prezesem NIK.

Powiedz mi M.M., czy koleś, który zataja informacje w oświadczeniu majątkowym to dobry kandydat na ministra finansów, a potem prezesa Najwyższej Izby Kontroli?

Standard PIS?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Paź 2019r. 21:19  
30 sierpnia br.Banaś został wybrany przez PiS-uarów na stanowisko szefa NIK.good
"sPiSkowcy mówili o nim,ze jest"krystalicznie czysty'.Jak łza.placze
Teraz"jarosławcy" odcinają się od niego.
Joaś Brudziński powiedział,że "pan Prezes NIK pracuje już sam na swój wizerunek i nie jest członkiem PiS".:szok:

Ale...
"Pancerny Marian"przechodzi do ofensywy.boks

Banaś,po ujawnieniu afery,udał się na urlop.Przed odejściem zdymisjonował swoich trzech następców.Na ich miejsce,niezgodnie z prawem wyznaczył tylko jednego,swojego/swoją...sciana
Jest to dobra znajoma siostrzenicy prezesa Jarosława Jego Impertynencji Impotencji ect.Kaczyńskiego.jezyk
Niezależnie co się działo,jego protegowana miała dostęp do wszystkich informacji.cool girl
Mogła Banasiowi wszystko to przekazać.W czwartek wrócił on z urlopu.
Afera wybuchła na 2 tygodnie przed wyborami.Po przejściu na urlop PiS-uary stwierdzali wówczas,że jest to "dowód jego szlachetności(czy jakoś tak),tzn. najwyższych standardów moralnych:zaklopotany
Banaś ,były szef służb skarbowych, wiele wie o interesach spółek powiązanych z PiS.chytry
Jako szef NIK może zlecić kontrole np.TVPiS Jacusia Kurskiego,Polskiej Fundacji Narodowej(o tym później),ile pieniędzy poszło dla łojca Tadeusza Rydzyka itp.umiech
Aby Banasia odwołać ze stanowiska,potrzeba bezwzględnej większości w Sejmie,a tej PiS-uary nie mają.neutralny
Czy opozycji opłacać będzie się poprzeć taki wniosek.
Może jednak poczekają,aż urażony Banaś "rozdoopcy" Jarosława i jego włazidupóf?zdegustowany

Nie każdy musi mnie lubić,bo nie każdy ma dobry gust.
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 21 Paź 2019r. 21:57  
CYTAT
Nie czekajmy, aż "rozdoopcy" nam szkoły Biedroń i jego włazidupóf.

Rozkręciłeś się jusek niesamowicie, ale szefa NIK wybiera Senat wiec bez pomocy PO nie są w stanie wybrać. Ale będą musieli gdyby CBA postawiła zarzuty.

PS.
Nie prześpijmy 25 października żeby się obudzić w tęczowych skarpetkach zarumieniony znajomość swoich praw to pierwszy krok a lobby LGBTQP+ aktywnie lobbuje https://telewizjarepublika.pl/niezle-quotjajaquot-w-pe-na-wniosek-lewakow-odbyla-sie-debata-o-edukacji-seksualnej-w-polsce,86489.html

http://www.chronmydzieci.info

Tęczowy Piątek to akcja zainicjowana przez NGO Kampanię przeciwko Homofobii promująca hasła LGBT. W tym celu KPH udostępnia szereg materiałów i instruuje nauczycieli, w jaki sposób prowadzić „lekcje równości”. Upomina, żeby w rozmowach z uczniami nauczyciele „nie zakładali powszechnej heteroseksualności” – zamiast „Książę Wiliam był obiektem westchnień nastolatek” mają mówić „Książę Wiliam był obiektem westchnień nastolatek i nastolatków”.

W ubiegłym roku udział w akcji według organizatorów miało wziąć udział ok. 200 szkół z całej Polski. W wielu z nich rodzice nie mieli pojęcia, że ich dzieci zobaczą na szkolnych korytarzach gazetki ścienne przedstawiające obsceniczne fotografie lub hasła dowodzące, że homoseksualistami byli np. Maria Konopnicka czy Arystoteles.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 22 Paź 2019r. 08:26  
Chrońmy Internet przed fałszywymi wpisami i sianiem durnoty. Apeluję do moderacji o zbanowanie użytkownika art2deco, ponieważ kłamie i manipuluje faktami.

Prywatna wiadomość 

«« « ... 191 192 193 194

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »