NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowowolska debata,
Posty: 9
Dołączył: 8 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:12  
Cytuj
Słyszał ktos o tej dennej stalowowolskiej debacie na ktorej bylo 30 osob w bibliotece?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:27  
Cytuj
Była denna bo było 30 osób? Czy może z innego powodu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:40  
Cytuj
jak było tyle osob to widocznie byla denna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:49  
Cytuj
Mozna osadzić samemu

chyba nie sądzisz, że będziemy przy okazji linka, który wklejasz reklamować jakiś nowy wymysł podobny do RST24.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:59  
Cytuj
Była denna bo nikt nie posmarował takim portalom jak sm, czy SpAm.SpAm@SpAm, aby zrobiły reklamę. Dodatkowo pan Lucjusz specjalnie udostępnił salę od 20-30, aby jego kompan Weber nie skompromitował się podczas zadawania pytań przez widownię, bo sala była wolna cały dzień, a organizatorzy chcieli ją wynająć od 18. Co do debaty, najgorzej zaprezentowali się Weber i Butryn, troszkę lepiej Burak i Kida, a wygrał pan Andrzej Szlęzak co mu głosów i tak nie przysporzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 08:57  
Cytuj
Weber pokazał że nie ma czego szukać w sejmie. Tragedia. Butrynowa nie lepiej.. generalnie Szlęzak pokazał poziom, a po nim długo, długo nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 10:20  
Cytuj
Po tej debacie upewniłem się że trzeba głosować na silnego, zdecydowanego człowieka a nie na partie , człowieka który jest w stanie coś zrobić dla naszego miasta i regionu, okazało się że taką osobą jest Pan Andrzej Szlęzak.
Pozytywne wrażenie na mnie zrobił Pan Burak i Kida,za cztery lata to Oni powinni być numerem 1 w stalowowolskiej polityce.
Jak na razie to Pan Szlęzak jest numer 1i nikt tego nie może zmienić.good

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 10:26  
Cytuj
Trzeba przyznać że ma chłop iskrę która sprawiła że był tyle lat prezydentem. Jak patrzę na osiągnięcia następcy i jego wiernego drucha boje się o to miasto. Rozdawnictwem nic się nie zdziała. Ale nic to, szkoda że Andrzej nie jest jedynką na liście bo nie chcę by Bury dostał mój głos

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 16:17  
Cytuj
właśnie oglądnąłem debatę. weber kompletne dno.sciana ogólniki, zero konkretów. mówił o pierdołach, jakby grał na czas ,byle do gongu. panie weber powiedz jak to zrobisz konkretnie a nie,że trzeba zrobić. bo my to wiemy.mlotek
odnośnie Butrynowej liczyłem na lepszy występ, a Szlęzak wymiatał wszystkich. widać, że ma pojęcie o co chodzi i ma konkrety. z całej uczestniczącej grupki najlepszy.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 16:21  
Cytuj
PSL? Tak osobiście uważasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 22:18  
Cytuj
Dobrze, że w mieście dzieje się coś ciekawego, ale takie debaty nie mają sensu. Politycy głoszą hasła pod publikę i nie przedstawią pełnego programu swoich partii. Oglądam debatę TVN24 sprzed kilku dni. Pełne 2 godziny wyjęte z kalendarza na słuchanie audycji reklamowych schowanych pod maską wypowiedzi kandydatów. Moje oceny:

Korwin | 5 | najlepiej przygotowany uczestnik, dużo konkretów
Petru | 5 | zna się na ekonomii i można kłócić się najwyżej o poglądy
Kukiz | 4 | poniosły go emocje, ale przynajmniej wzrosły mu notowania
Piechociński | 3+ | całkiem dobrze wypadł, ale poglądy bez przekonania
Zandberg | 3+ | dużo konkretów, gada z przekonaniem, ale pod koniec lał wodę
Szydło | 3 | koncert życzeń
Kopacz | 3 | koncert życzeń
Nowacka | 2 | manipulowała faktami, pomimo przywódczej osobowości przedstawiła mało pomysłów

Jeśli chodzi o stalowowolską debatę, oceny są następujące:

Szlęzak | 4 | dużo konstruktywnych wypowiedzi, ale czasami gubił się
Kida | 3 | za dużo lania wody, liczyłem na merytoryczne wypowiedzi
Burak | 3 | w większości powtarzał program JKM, czasami bez przekonania
Weber | 2+ | powtarzał obiecanki PiS, od siebie dodał o imigrantach i HSW
Butryn | 2+ | powtarzała obiecanki PO, plus za interesy miasta i HSW
Zych | 1 | nie podjęła walki
Florek | 1 | nie podjął walki

Oceny mocno subiektywne i mogą być niesprawiedliwe, dlatego niech każdy sam obejrzy debatę. Jest na YouTube.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kandydatach:

1. Czytajcie programy partii politycznych i kandydatów niezależnych
2. Obserwujcie poczynania ich polityków i wodzów
3. Czytajcie blogi polityków

Program JKM znam od dawna. Kiedyś czytałem jego bloga i znam poglądy. Czas nadrobić zaległości i poczytać innych polityków, na ile czas pozwoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 23:04  
Cytuj
Głosujcie marionetki Ślezakowe na swojego guru, który ma was w dupe. A liczy, tylko na głosy. Widać lubicie jak obraża innych, albo pisze wali mnie to, czy mam was w dupe.Na Ślezakowe głosują same chamy, które są na takim samym poziomie co on. Mojego głosu nie dostanie grubas jeden.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 00:36  
Cytuj
Nie zagłosuję na Szlęzaka, bo związał się z partią układu, a szanse ma zerowe. Wierzysz, że wyprzedzi Burego? Wygrał debatę, ale przegra wybory, bo się sprzedał. Głosuję na KUKIZ'15 na Grzegorza Kidę, który nie popisał się niczym szczególnym na debacie, ale ma poglądy bliskie narodowcom i nie należy do partii politycznej.

Szrek ma szansę naprawić swój błąd i wrócić do obozu narodowego. Może za 4 lata go wybierzemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 01:01  
Cytuj
4 LATA TEMU 18% MIESZKAŃCÓW STALOWEJ WOLI (KTÓRZY POSZLI DO URN) ZAGŁOSOWAŁO ZA TAKIMI POGLĄDAMI
Obrazek

OGARNIJCIE SIĘ BO SAMI SOBIE SZKODZICIE GŁOSUJĄC NA PEŁO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 16:24  
Cytuj
Oszustów z Po mówimy nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
Mozna osadzić samemu

chyba nie sądzisz, że będziemy przy okazji linka, który wklejasz reklamować jakiś nowy wymysł podobny do RST24.pl


Widzę, że na tym portalu "bardzo" szanuje się wolność słowa, skoro usuwa się niewygodne linki... ograniczając dostęp do oglądnięcia debaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 21:03  
Cytuj
portal pisowski więc nie mogą pokazać porażki Psikuty Webera.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:53  
Cytuj
Ostatnie 15 minut przed ciszą. Może porozmawiajmy o rzeczywistych problemach, jakie muszą rozwiązać parlamentarzyści? Polska nie jest krajem suwerennym i podlega uchwałom UE. Jeśli narzucą nam kwotę imigrantów, musimy ich przyjąć albo zapłacić karę. Trzeba tak grać, aby nam islamistów nie wcisnęli na siłę, najlepiej w porozumieniu z zaprzyjaźnionymi państwami. Szlęzak jasno ocenił sytuację. Tylko co ma do tego zaangażowanie w konflikt na Ukrainie? Nie widzę dużego związku. Kolejnym kontrowersyjnym i wyciszanym w mediach tematem jest wyprzedaż kraju. Polska staje się kolonią gospodarczą, spółki z wysokimi przychodami (PKP Energetyka) sprzedaje się po to, aby łatać ubytki w budżecie, a wiele polskich firm weszło w łapy zagranicznych koncernów. Czy lepsza współpraca uczelnie-nauka-biznes i ulgi dla młodych firm poprawią sytuację? A co z państwowymi zakładami, które są doprowadzane przez prezesów z namaszczenia partyjnego i związki zawodowe do upadku? Jak możemy to zmienić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »