NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Kosmetyczka / fryzjerka. ,
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 10:28  
Cytuj
Witajcie. Stworzyłam ten temat, ponieważ sama stoję przed wyborem kosmetyczki oraz fryzjerki. Będę wdzięczna jeśli przyszłe Panie Młode lub osoby, które już korzystały wyrażą swoję opinie, ponieważ nie mam żadnego większego rozeznania w salonach. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 10:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 12:44  
Cytuj
Mania wygladania na Poniatowskiego kosmetyczka i fryzjerka !!!!!!!!!1goodokumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 12:57  
Cytuj
Polecam fryzjerkę salon Basieńka (z tyłu hali targowej) robi super fryzury, a jeśli chodzi o kosmetyczkę to Salon Sara w Rozwadowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 13:06  
Cytuj
Dzięki dziewczyny! umiech Napewno przedzwonię i się zapytam, zastanawialam się właśnie nad Sarą, ale martwię się o trwałość..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
Polecam fryzjerkę salon Basieńka (z tyłu hali targowej) robi super fryzury, a jeśli chodzi o kosmetyczkę to Salon Sara w Rozwadowie.
. Potwierdzam w 100%, w Sarze przeszkadza mi jedynie to ze panie podczas malowania strasznie gadają na swoje prywatne sprawy, w sumie co nas to interesuje przez to również wydłuża sie czas malowania, ale ogólnie makijaż jest świetny i długotrwały. Zdziwiło mnie jednak to ze na tygodniu w tym salonie nie są wykonywane makijaże ślubne ogólnie okolicznościowe, w moim przypadku sesje zdjęciowa miałam na tygodniu i musiałam szukać innej makijażystki to tak na marginesie. Natomiast jeśli chodzi o salon Basieńka to jest rewelacja fryzura ze zdjęcia, No problem jak sie nie ma pomysłu to tez No probl bo Basia ma tyle pomysłów ze szok- fryzura trzyma sie nawet 2dni. Pozdrawiam przyszła panią młodą 😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 06:34  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Do działu reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 12:46  
Cytuj
Ja zdecydowanie polecam salon Kleopatra z Niska. Zawsze jestem zadowolona z każdego zabiegu czy makijażu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 13:56  
Cytuj
A chryzantemka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 18:05  
Cytuj
Kiedyś byłam zadowolona z usług Chryzantemki (makijaż i fryzura), ale ostatnim razem moja twarz i koleżanek wyglądały bardzo nienaturalnie. podkład można było ,,zdrapywać,, a fryzury nawet nie przetrwały do północy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 18:24  
Cytuj
Moim zdaniem Chryzantemka jest przereklamowana.Fryzury i makijaże tandetne, sztuczne i nienaturalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 20:03  
Cytuj
Jednak mój wybór padł na Metamorfozę, oraz gabinet Sara Rozwadów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 16:17  
Cytuj
Moim zdaniem kazdy ma prawo do wypowiedzi i krytki....ale jesli chodzi o chryzamtemke to nie mam zadnych uwag.to co robi robi z pasja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 19:40  
Cytuj
Polecam studio kosmetyczne AB w Nisku, szczególnie paznokcie. maja swoja stronke na fb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 6 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 11:12  
Cytuj
Energetykow 15 lub Mania wygladania stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Potwierdzam w 100%, w Sarze przeszkadza mi jedynie to ze panie podczas malowania strasznie gadają na swoje prywatne sprawy, w sumie co nas to interesuje przez to również wydłuża sie czas 😀


No i podejście do klienta jest lekceważące, ceny kosmos umiech

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Potwierdzam w 100%, w Sarze przeszkadza mi jedynie to ze panie podczas malowania strasznie gadają na swoje prywatne sprawy, w sumie co nas to interesuje przez to również wydłuża sie czas 😀


No i podejście do klienta jest lekceważące, ceny kosmos umiech




korzystam z usług salonu Sara i nie spotkałam się nigdy z sytuacją opisaną powyżej. przy każdym dłuższym zabiegu klientka dostaje jakiś mały gratis w postaci masazu dłoni, parafiny itd. z czystym sercem mogę polecic Sare!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:56  
Cytuj
A ja polecam Mobiilny Salon Kosmetyczny "Kamila". Dziewczyna, wszystko, co robi wykonuje perfekcyjnie, efekt długotrwały, jakość rewelacyjna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 06:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Potwierdzam w 100%, w Sarze przeszkadza mi jedynie to ze panie podczas malowania strasznie gadają na swoje prywatne sprawy, w sumie co nas to interesuje przez to również wydłuża sie czas 😀


No i podejście do klienta jest lekceważące, ceny kosmos umiech
.

Jeśli chodzi o cenę makijażu to chyba nie jest kosmos - 60zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 07:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Potwierdzam w 100%, w Sarze przeszkadza mi jedynie to ze panie podczas malowania strasznie gadają na swoje prywatne sprawy, w sumie co nas to interesuje przez to również wydłuża sie czas 😀


No i podejście do klienta jest lekceważące, ceny kosmos umiech




korzystam z usług salonu Sara i nie spotkałam się nigdy z sytuacją opisaną powyżej. przy każdym dłuższym zabiegu klientka dostaje jakiś mały gratis w postaci masazu dłoni, parafiny itd. z czystym sercem mogę polecic Sare!umiech


Ja nie mówię o innych zabiegach tylko konkretnie o makijażu, zawsze ale to zawsze pani która ma mnie malować mówi że potrzebuje godzinę na makijaż a zawsze wychodzę po minimum 1,5h . I nie zależy mi na jakiś tam gratisach tylko na szczerości. Bo mogłaby z góry powiedzieć ze tyle i tyle bedzie trwał. Ostatnio zeszło 1,5h bez doczepianych rzęs.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 07:29  
Cytuj
ja za regulację i hennę brwi i rzesy zapłaciłam 35 zł
obsługa fatalna - pani mi powiedziała że śpieszy się na autobus (a mieszka w stalowej woli) i czy nie mogłabym przyjść na rzęsy jutro.
ogólnie masakra
może miałam pecha bo w tym czasie mieli jakąś śmieszną narade służbową ( za zamkniętymi drzwiami - ale wszystkobyło słychać).

no mi się wydaje że 35 zł to w porównaniu do innych salonów to wysoka cena - a obsłuba fatalna (totalne olewanie klienta).

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »