NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Salon Ślubny Gracja, Salon Ślubny Gracja
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 11:53  
Cytuj
Cześć co sądzicie o salonie ślubnym Gracja w Stalowej Woli?chytry wiem że podobne tematy były ale rocznikowo 2011-2012 od tego czasu mogło się dużo pozmieniać więc proszę o wasze opinie:0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 11:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 16:10  
Cytuj
Najłatwiej po prostu iść i sprawdzić jezyk Niestety nie pomogę:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 10:37  
Cytuj
Ja kupowałam w tym salonie suknie ślubną, fajna miła pani Beata tam pracuje, świetnie doradza w wyborze sukni jak i w doborze dodatków, wszystko można kupić na miejscu, osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru tego salonu i mogę śmiało go polecić przyszłym paniom młodym 😀 suknie wybierałam na ten rok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 13:15  
Cytuj
Dzięki za info:0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 14:54  
Cytuj
Moim zdaniem trochę drogo, ale to jak wszędzie w salonach. Ale popieram, że bardzo fajna Pani tam pracuje i zna się na rzeczy good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 00:00  
Cytuj
Szukam sukni, więc byłam również tam. Jak na Stalową to drogo mają, nawet 700zł różnicy na sukni.
Ale oczywiście jak co komu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 07:30  
Cytuj
@ami-gami ja szukałam też ostatnio sukni i kupiłam w Cinderella (teraz otworzyły się w Vivo), cena zaskakująco niska i Panie profesjonalne good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
@ami-gami ja szukałam też ostatnio sukni i kupiłam w Cinderella (teraz otworzyły się w Vivo), cena zaskakująco niska i Panie profesjonalne good



ja akurat nie mam dobrych wspomnień z tym salonem a odwiedziłam go w VIVO miałam wrażenie że Pani jest tam za karę a napewno nie odczulam jej profesjonalizmu :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@ami-gami ja szukałam też ostatnio sukni i kupiłam w Cinderella (teraz otworzyły się w Vivo), cena zaskakująco niska i Panie profesjonalne good



ja akurat nie mam dobrych wspomnień z tym salonem a odwiedziłam go w VIVO miałam wrażenie że Pani jest tam za karę a napewno nie odczulam jej profesjonalizmu :(


Może trafiłyśmy na inne Panie. Ja rozmawiałam z właścicielką i krawcową, a w VIVO zatrudnia chyba sprzedawcę. Szkoda, że tak często to właśnie obsługa odstrasza nas w sklepach sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 00:02  
Cytuj
No właśnie ta obsługa.... Odstraszyła mnie w salonie Krystyna gdzie pani podeszła do mnie chyba za karę i rzuciła takim spojrzeniem bo przyszłam a ona akurat czytała książkę, przymierzyłam suknię która zupełnie do mnie nie pasowała natomiast jej zdaniem była idealna, i dopasowana (a była za długa ) ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
@ami-gami ja szukałam też ostatnio sukni i kupiłam w Cinderella (teraz otworzyły się w Vivo), cena zaskakująco niska i Panie profesjonalne good



ja akurat nie mam dobrych wspomnień z tym salonem a odwiedziłam go w VIVO miałam wrażenie że Pani jest tam za karę a napewno nie odczulam jej profesjonalizmu :(


Może trafiłyśmy na inne Panie. Ja rozmawiałam z właścicielką i krawcową, a w VIVO zatrudnia chyba sprzedawcę. Szkoda, że tak często to właśnie obsługa odstrasza nas w sklepach sciana


Dziękuję za informację, napewno się tam wybiorę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »