NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Pilmie szukam psa w celu dopuszczenia , suczka mieszaniec husky
Posty: 5
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:01  
Cytuj
witam szukam psa do dopuszczenia psa pilne prosze zdjecia wysylac na email chce raz dopuscic i wysterylizowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
witam szukam psa do dopuszczenia psa pilne prosze zdjecia wysylac na email chce raz dopuscic i wysterylizowac


Jeśli wierzysz w to, że suka musi być dopuszczona choć raz przed sterylizacją to jest to MIT. Nie męcz psa. Wysterylizuj bez dopuszczania bo nawet nie piszesz jakiej rasy psa potrzebujesz. Na świecie jest już dużo kundelków bez domu. Nie potrzeba więcej z powodu mitu, w który ludzie tępo wierzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:21  
Cytuj
Kolejny biznes na zwierzakach chce zrobić.
Albo w ten mit wierzy,że suka musi mieć młode przed sterylizacją.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:51  
Cytuj
pisze szukam psa nie szukan rasowqego to po ci te beznadziejne komentarze jaki biznes mozna robic na kundelkach DEVON OCKNIJ SIE mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 09:09  
Cytuj
cool girl ....maja36 no prawie gotowa byłam pomyśleć czytając Twój post - biznesu nie zrobię( bo nie muszą młode rasowe być ) ,suczka szczęśliwą "matką" została a ja sobie później wrzucę ogłoszonko o treści "kto przygarnie kropka" czy od ręki utopię gdzieś w okolicy ? ...cool girl

.... no ale skoro o psa do psa Ci chodzi(w celu dopuszczenia ) więc młodych z tego nie skombinujesz a reszta forumowiczów się myli sciana

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
pisze szukam psa nie szukan rasowqego to po ci te beznadziejne komentarze

Naprawdę jesteś taka tępa, że nie widzisz różnicy między ratlerkiem a np. bernardynem?
Chcesz wyżła do pekińczyka?
Nie rozumiesz debilko, że w pytaniu o rasę psa chodzi przede wszystkim o jego wielkość, a nie o rodowód?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 10:50  
Cytuj
Hans - w tytule jest napisane, że suczka mieszaniec husky, więc nie trudno się domyśleć, że autorce raczej nie chodzi o pekińczyka. Czytaj uważniej, a nie obrażasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
pisze szukam psa nie szukan rasowqego to po ci te beznadziejne komentarze jaki biznes mozna robic na kundelkach DEVON OCKNIJ SIE mlotekmlotek


A Ty zacznij myśleć,to nie boli.
Naprodukujesz psów a później co z nimi zrobisz? do lasu czy po wioskach będziesz porzucać? bo pieski ładne to napewno ktoś przygarnie?

Potrafisz z intetnetu korzystać ale do weterynarza to nie pójdziesz i nie zapytasz czy suka musi rodzić przed sterylką!

P.S. Widziałam ogłoszenie sprzedam kundelka.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
witam szukam psa do dopuszczenia psa pilne prosze zdjecia wysylac na email chce raz dopuscic i wysterylizowac


Maja a czemu chcesz ja dopuścić? Czy ona ma jakieś super dobre cechy, które warto przekazać potomstwu czy to Twoje widzi mi się?

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 14:13  
Cytuj
nie bende sie wam tlumaczyc , nie jestem dzeckiem nie potrzebuje zbednych komentarzy a psa moge miec w kazdej chwili a post dodalam bo chcialam zobaczyc co wlasnie padnie pod komentarzami nara nie jestem handlara ani pseudo chodowli nie otwieram nara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 14:15  
Cytuj
tematzamkniety umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 14:17  
Cytuj
umiech Tak będzie najlepiej( bendzie)... Żenada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 14:33  
Cytuj
temat otwarty.

Maja napisz spokojnie w jakim celu chcesz dopuścić swoją suczkę? Jeżeli jesteś przekonana, że to konieczne przed sterylką, bo inaczej psu odbije czy coś innego się stanie, to się mylisz. Nie trzeba suni męczyć ciążą, a później martwić się co robić ze szczeniakami. Uwierz mi, że mojej suce po sterylce nic się nie działo i dożyła 13 lat (nie miała wcześniej małych, żadnego sexu nie miała ;-) )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 21:41  
Cytuj
Co się czepiacie,nie "bendzie, żadnej "chodowli"

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 14:14  
Cytuj
Hodowli może i nie będzie ,ale bezdomnych psiaków jest pełno.Nie rozumiem po co powołyać do życia następnę i to z cechami psa husky.Nie są to psy łatwe w prowadzeniu i tylko dla odpowiedzialnych i znających się na rasie właścicieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
Hodowli może i nie będzie ,ale bezdomnych psiaków jest pełno.Nie rozumiem po co powołyać do życia następnę i to z cechami psa husky.Nie są to psy łatwe w prowadzeniu i tylko dla odpowiedzialnych i znających się na rasie właścicieli.

Ale tacy wolą rasowe haszczaki ;) a nie mieszańce. jezyk Kretyństwo starać się specjalnie żeby mnożyć kundelki.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 17:56  
Cytuj
temat zamkniety ,szkoda ze rozumu brak w wiekszosci osob
a w nisku i w stalowej to nie brak pseudo hodowli ,przez to stracilam kochana psinke sdzkoda tu siedziec i pisac scianawalnijcie se glowa w mur sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »