NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Tajska restauracja w Nisku,
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 08:26  
Cytuj
Polecam. Ceny trochę odstraszają ale jedną potrawą najedzą się dwie osoby. Dlatego powinni zrobić dwie porcje xxl (ta obecna) i normalna czyli połowę tańsza i mniejsza. np za 16 zeta. Jedzenie nie ma nic wspólnego z tanim lokalem pseudo-chińskim. Tutaj naprawdę można zjeść coś dobrego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 08:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 09:10  
Cytuj
Fakt, porcje spore i fakt,że mogą odstraszać, ale chyba jest tam opcja zakupu mniejszej porcji za -4 zł (tak mi coś się chyba rzuciło w oczy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 16:27  
Cytuj
jaka ulica, menu na necie jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 19:53  
Cytuj
Chyba tylko na FB mają, masz na poprzedniej stronie adres.
Ulica to chyba Tysiąclecia, przy tzw. obwodnicy (za blokami Tysiąclecia w Nisku).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 19:56  
Cytuj
Ulica Tysiąclecia 15. Menu jest w sieci pod adresem :
https://www.facebook.com/WOK.BAR.LOCO

Ja zamówilam pozycję nr 13 - ostre curry z wieprzowiną, groszkiem i warzywami i nr 22 - ryż rozmaitości w wersji na ostro.
Powiem tak - 22 na prawdę bardzo mi smakowało.
... a 13 ... hmm... nie wiem, czy to ten ryż jaśminowy, czy jakas inna przyprawa - smakowało, jakby ktos perfum dolał. Nie dałam rady.
Ale ogólnie oceniam pozytywnie.
a jak inne potrawy wg Was?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ms7
ms7
ms7
Posty: 18
Dołączył: 19 Wrz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 21:22  
Cytuj
A Ja jak do tej pory jadłem zupy nr 2 i 3. Bardzo dobre.
Oprócz tego dania z ryżem i kurczakiem ( pozycje 21 i 22).
Fajne połączenie smaków, coś innego niż proponowane w Stalowej kebaby i pizze.
Ceny mogą się wydawać wygórowane ale są adekwatne do produktów w potrawach.
jak ktoś chce zjeść raz na jakiś czas "coś innego" to jest dobra opcja. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 09:01  
Cytuj
a ja byłem w piątek - żadna rewelacja..... Uwielbiam kuchnię azjatycką - próbowałem w wielu miejscach - w Nisku pierwszy i ostatni raz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2016r. 17:24  
Cytuj
Miałem okazję być w Loco Wok Bar w Nisku i zostawiam negatywną opinię.
Żeby nie było jedzenie dobre, chociaż mimo rozmiaru 'XL' kurczaka niewiele.
Zapytam bywalców czy to normalna sytuacja która przeważyła że ich niepolecam i zdecydowanie więcej nie odwiedzę.
Zamówiłem kurczaka z warzywami XL. Cena 21zł w menu.
Poprosiłem o podanie dla dwóch osób, podali na dwóch papierowych talerzykach.
Zawartość jednego talerza po spożyciu pierwszego poprosiłem zapakować w opakowanie na wynos.
Zapłaciłem nie 21ł, nie 22 czy 23 a ... 26zł.
Spodziewałem się że coś może być kombinowane, bo kelner/kucharz czy kto to był pytał dwa razy w trakcie jedzenia czy smakuje (a to już jest natrętne), mimo że siedziałem do kasy tyłem, przyszedłem tam zjeść a nie pogadać.
Jak zapytałem skąd ta cena, usłyszałem że 5zł to cena za dwa talerze i opakowanie na wynos...
A więć w Nisku w Loco Wok Bar tajskie jedzenie, płaci się za papierowe talerzyki na których je się jedzenie po 2zł od sztuki czy po prostu zostałem naciągnięty?
Rozumiem doliczyć 1-2zł za opakowanie to które wziąłem na wynos.
No z tym się nie spotkałem nigdzie w regionie.
Paragonu nie dostałem, choć był wydrukowany, pewnie wróci jako anulowany.
Wziąłem ulotkę, na której nie było informacji ze płaci się za papierowy talerz na który podawane jest jedzenie 2zł.
Nie wiem co to za logika pokierowała takim podejściem, stracili tym potencjalnego nie jednego, a postaram się żeby przynajmniej kilku klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2016r. 17:40  
Cytuj
Bywam tam średnio raz w tygodniu i nigdy nie spotkałem się z tym co opisał "tentypmls". Lepszej kuchni azjatyckiej w okolicy nie znajdziecie. Cena adekwatna do jakości. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 Cze 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2016r. 17:48  
Cytuj
Jadłam tam kurczaka w sosie słodko-kwaśnym,smaczne świeże produkty ,poczułam nawet świeży czosnek,ale aby nie było tak cudownie to powiem jeszcze ,że było zbyt mało sosu ogólnie potrawa dość sucha wole jak ,,sos jednak jakiś jest co zresztą jest w nazwie potrawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2016r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Bywam tam średnio raz w tygodniu i nigdy nie spotkałem się z tym co opisał "tentypmls". Lepszej kuchni azjatyckiej w okolicy nie znajdziecie. Cena adekwatna do jakości. :cwaniak:

Jak czyta to szef i zależy mu na dobrej opinii swojego lokalu to niech sprawdzi paragon z dnia 21.10.16r, godz ok 15:40, kwota 26pln, gdzie 5pln to pozycja 'opakowanie'.
No chyba że szefem jest naciągacz przed 30stką które mnie obsługiwał.
Normalnie jestem w szoku, jak można się tak połakomić na 5zł, chyba myślał że przejazdem jestem w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 00:12  
Cytuj
co sądzicie warto się tam wybrać?? Bo widzę że opinie już stare a może coś sie zmieniło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 07:33  
Cytuj
Na wstępie chciałbym pozdrowić Rafała (właściciela lokalu) przesympatyczny gość naprawdę. ok
Jadam w tym miejscu często bo zdarza mi się być 2/3 razy w miesiącu.
Cen wcale nie uważam za wysokie. Są normalne i jak najbardziej akceptowalne za świeże składniki potraw.
Co do jakości potraw nie mam zastrzeżeń. Jadłem wszystko co znajduje się w menu co najmniej raz. Wszystko było bardzo smaczne tylko czasami na własne życzenie za ostre hehe.
Fakt faktem przed rozbudowa lokalu było lepiej trochę pod względem obsługi. Wtedy potrawy wydawał sam właściciel i grzecznie pytał czy smakuje czy wszystko ok.
Natomiast teraz obsługa zajmuje się kelnerka która dość upierdliwie pyta kilka razy czy smakuje jak smakuje itd.
W tamtym tygodniu otrzymałem też potrawę z przypalonym kurczakiem. Nie odzywałem się nic ponieważ uznałem to za jednorazowa wpadkę.
Ogólnie polecam lokal !

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »