NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Tajska restauracja w Nisku,
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2015r. 10:35  
Cytuj
W Nisku na obwodnicy 1000lecie na przeciwko szkoły jest restauracja tajska z jedzeniem na wynos Wok Loko Bar czy coś w ten deseń. Słyszałam kilka odbrych opinii, że prawdziwa kuchnia tajska, ale od ludzi, którzy chwalą wszystko, każdą budkę z kebabem. Był ktoś z Was kto jako-tako zna się na tajskiej kuchni? Warto się wybrać? Słyszałam, że można dostać tam zupę z rekina good Proszę o szczere opinie, nic typu 'jest spoko, ale w Stalowej w Mamma Mia można zjeść lepiej'.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2015r. 10:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2015r. 21:18  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Autor prosił o opinie klientów, a nie właścieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Sie 2015r. 22:06  
Cytuj
Psy szczekaja ze jest smacznie! Oczywiscie zartuje, jutro wpadne cos przegryzc bo lubie azjatyckie klimaty a nasz lokalny pong lan niestety zszedl na psy (ups, znowu psy). Do jutraumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 07:34  
Cytuj
loco - w końcu może być coś ciekawego! Jak z obsługą STW? Dowozicie tam? Czy można "towar" odebrać samemu np. przejeżdzając przez Nisko z trasy (dzwoniąc np. 30-40 min wcześniej)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Moderowano przez: panna_pina
Autor prosił o opinie klientów, a nie właścieli.


Autor, (czyli ja) prosił o opinie osób, które znają się na tajskiej kuchni ;) Wiadomość, którą opublikował 'loco' była bardzo przydatna. umiech potluczony

Tak czy siak. jaciek? byłeś? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 18:14  
Cytuj
W zależności co, kto lubi. Ale niektóre potrawy paluszki lizać umiech.

Sądząc po kursach, ile wykonują rozwożąc jedzonko, to mają trochę Klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Moderowano przez: panna_pina
Autor prosił o opinie klientów, a nie właścieli.


Autor, (czyli ja) prosił o opinie osób, które znają się na tajskiej kuchni ;) Wiadomość, którą opublikował 'loco' była bardzo przydatna. umiech potluczony

Tak czy siak. jaciek? byłeś? umiech


Wiadomość opublikowana przez loco czyli wlaściciela nie była obiektywna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Wiadomość opublikowana przez loco czyli wlaściciela nie była obiektywna.

Z czystej ciekawości, bo post loco zniknął, który punkt regulaminu został złamany?
"Jeżeli moderator uzna, że autor wypowiadał się nieszczerze, nieobiektywnie bądź nie przemyślał dokładnie swojego stanowiska, jego wpis zostanie usunięty" - mniej więcej tak musiałby brzmieć odpowiedni punkt regulaminu. Przyznasz pina, że trochę to putinowskie i kimowskie podejście umiech wiem wiem sam łamię regulamin podważając decyzję moderatora, ale taki już jestem pyskaty.

Ps. Jadłem stamtąd jakieś kluchy, było dużo, ale całkiem bez smaku. Makaron kiepski. Nie mowie, ze źle tam gotują, być może po prostu nie podszedł mi ten typ makaronu. Choć jadłem ostatnio coś z tego phong langa czy jakoś tak w stw i to było już całkowicie przerażające. Z tych dwóch wole Nisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wiadomość opublikowana przez loco czyli wlaściciela nie była obiektywna.

Z czystej ciekawości, bo post loco zniknął, który punkt regulaminu został złamany?
"Jeżeli moderator uzna, że autor wypowiadał się nieszczerze, nieobiektywnie bądź nie przemyślał dokładnie swojego stanowiska, jego wpis zostanie usunięty" - mniej więcej tak musiałby brzmieć odpowiedni punkt regulaminu. Przyznasz pina, że trochę to putinowskie i kimowskie podejście umiech wiem wiem sam łamię regulamin podważając decyzję moderatora, ale taki już jestem pyskaty.


i chyba dobrze SzoPen, panna_pina zapomniała chyba 'k' gdy się rejestrowała się do portalu ;)

Zapytałam jak z resztą widać na górze o to czy ktoś tam był, czy może polecić czy to prawdziwa tajska kuchnia. Odpisał ktoś pod pseudonimem 'loco'. Że jest to prawdziwa tajska kuchnia, że produkty są świeże, że czynne od 11 do 20. Panna_pina ma swoje źródła i wie pod jakimi loginami logują się wszyscy właściciele, nawet budek z zapiekankami więc uznała, że był to właściciel. ok Mnie odpowiedź bardzo satysfakcjonowała, ale później gdy zajrzałam zobaczyć czy pojawiły się jakieś nowe opinie post od 'loco' został usunięty 'Autor prosił o opinie klientów, a nie właścicieli'. Kurde, przebiegła - wiedziała co mam na myśli ;) Następnie delikatnie zwróciłam uwagę na to, że nie prosiłam o opinię ani klientów, ani właścicieli, ale kogoś kto na kuchni tajskiej się zna. Czyli i klientów i właścicieli i zawodowych hodowców królików - wszystkich. Po mojej uwadze pojawiło się kolejne wyjaśnienie 'że odpowiedź była nieobiektywna'. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sie 2015r. 16:20  
Cytuj
Wyluzuj umiech Jest tu pewna nadgorliwość momentami, ale tak już było, jest i będzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2015r. 17:36  
Cytuj
@Szopen- został złamany punkt regulaminu, który zabrania reklamy na forum. (3.2.3)

@maya- piszesz
CYTAT
Był ktoś z Was kto jako-tako zna się na tajskiej kuchni? Warto się wybrać? Słyszałam, że można dostać tam zupę z rekina good Proszę o szczere opinie, nic typu 'jest spoko, ale w Stalowej w Mamma Mia można zjeść lepiej'.


A odpisał Ci właściciel. Skąd to wiem? Hmm... miał jeden post na koncie, założył konto, którego nick jest nazwą tej restauracji, a dodatkowo wypowiadał się w liczbie pojedynczej w ogóle nie kryjąc, że jest właścicielem. Zresztą zobacz, że nawet użytkownik vielitz zaczął do użytkownika loco zwracać się jak do właściciela.

Twierdzisz, że nie pytasz o opinie klientów tylko kogokolwiek, kto tam był i zna się na tajskiej kuchni. Może ja się już nie znam, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś był w tej restauracji i może się na jej temat wypowiedzieć to jest właśnie klientem, a właściciel nigdy nim sam dla siebie nie będzie.

Pytasz o prawdziwe opinie, bo słyszałaś, że jest "spoko", ale od ludzi, którzy chwalą wszystko, a tak bardzo ubolewasz nad wykasowaną kryptoreklamą właściciela?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 15:05  
Cytuj
Szopen: umiech

Jeśli kogoś to interesuje to odwiedziłam osobiście wok bar loco. Prawie osobiście, bo jedzenie przywiózł mi facet.

Jestem bardzo mile zaskoczona. W sumie nie spodziewałam się dużo po małej restauracji w Nisku, ale pojechać tam warto. ok Sam zapach jedzonka przywołuje miłe wspomnienia sprzed lat gdy miałam okazję pojechać z rodzicami do Bangkoku. Kurczak w sosie słodko kwaśnym z ananasem i babmusem był niesamowity. good Porcje są naprawdę duże. Nawet ja jedząć teraz 'za dwoje' nie byłam w stanie dokończyć swojej szamy, mimo, że odkąd jestem w ciąży zdarzyło mi się już dwa razy samodzielnie zjeść największą pizzę :cwaniak: Ceny w odniesieniu do jakości składników są naprawdę niskie. I ryż jaśminowy. cool girl Polecam tym, którzy są fanami kuchnii azjatyckiej, ale tej prawdziwej. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 17:48  
Cytuj
Mayaa ty jedz lepiej normalnie, ciąża to nie pretekst do obżarstwa. Potem powiesz, że roztyłas się po ciąży a to będzie po pizzyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 07:34  
Cytuj
No ja też muszę w końcu się skusić :p Podobno już do STW jest dowóz.
Maya - a ten "facet" to w sensie "twój" tam pojechał i odebrał osobiście czy brałaś na dowóz właśnie i obcy facet przywiózł:p?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Mayaa ty jedz lepiej normalnie, ciąża to nie pretekst do obżarstwa. Potem powiesz, że roztyłas się po ciąży a to będzie po pizzyjezyk


Wzbudzasz we mnie wyrzuty sumienia. neutralny Nie jem dużo, po wielu rzeczach nie czuję się dobrze. W skrócie i ładnie mówiąc odrzuciłam wiele potraw, bo nie lubie gdy mój układ pokarmowy jest windą, która najpierw spada w dół, a później leci do góry. smiech2

CYTAT
No ja też muszę w końcu się skusić :p Podobno już do STW jest dowóz.
Maya - a ten "facet" to w sensie "twój" tam pojechał i odebrał osobiście czy brałaś na dowóz właśnie i obcy facet przywiózł:p?


Nie wiem jak z dowozem na terenie Stalowej, mój facet jechał akurat do Niska coś załatwić więc przywiózł mi to co chciałam. Mówił, że jest to restauracja 'na wynos', ale przed lokalem są stoliki, parasole i nie ma problemu by zjeść tam na miejscu. ok Jeśli okaże się, że nie ma dowozu do Stalowej to będę działać w takim kierunku, by mój luby miał więcej spraw do załatwienia w Nisku cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 10:08  
Cytuj
Dziex za info maya.
No tajska kuchnia przy ciąży to chyba trochę słabo umiech no chyba że te dania słodko-kwasne, bo te ostre to nie polecam umiech

No ja tam zapytalem u nich o dowóz, to podobno nad tym pracują jezyk co to oznacza to jeszcze nie wiem - kupują może samochód z większym bakiem czy co jezyk

Tak czy siak, trzeba spróbować i oby się to utrzymało, bo brak prawdziwej azjatyckiej kuchni (miałem nadzieje, że nasze "chińczyki" z huty itp. "spowodują" otwarcie jakiejś chińskiej knajpki, ale bida jak widać).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
Dziex za info maya.
No tajska kuchnia przy ciąży to chyba trochę słabo umiech no chyba że te dania słodko-kwasne, bo te ostre to nie polecam umiech

No ja tam zapytalem u nich o dowóz, to podobno nad tym pracują jezyk co to oznacza to jeszcze nie wiem - kupują może samochód z większym bakiem czy co jezyk

Tak czy siak, trzeba spróbować i oby się to utrzymało, bo brak prawdziwej azjatyckiej kuchni (miałem nadzieje, że nasze "chińczyki" z huty itp. "spowodują" otwarcie jakiejś chińskiej knajpki, ale bida jak widać).



Dziękuję za troskę, już myślałam, że na tym forum wszyscy tylko plują jadem. umiech Staram się jeść delikatnie, z ostrych dań mam tylko to co uda mi się wyjeść z talerza mojego faceta. ok

Też pokładałam nadzieję w chińczykach. Kiedyś z braku laku 'stołowałam' się w Phong Lanie, bo to niby kuchnia azjatycka, ale do czasu gdy zamówiłam frytki po wietnamsku. Podane były z papryką w proszku, a nie jak prawdziwe frytki wietnamskie z masłem i cukrem. sciana Nie jestem fanką takiego połączenia, ale to prawie tak jakby zrobić bigos z sałatą lodową, a nie kapustą smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 15:02  
Cytuj
A jakąś stronę mają? Nic nie mogę znaleźć. Menu by się przydało. Jestem w pracy i jestem wściekle głodna potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 15:15  
Cytuj
Są na FB tylko, wszystko co Cię interesuje znajdziesz na ich profilu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 15:18  
Cytuj
https://www.facebook.com/WOK.BAR.LOCO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 03:57  
Cytuj
To nie żadna restauracja tylko bar szybkiej obsługi typu "take away".Jedzenie tylko na wynos w kartonowych opakowaniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 20:30  
Cytuj
Po wielu podchodach, dzisiaj tam zawitałem i zakupiłem zestaw na próbęumiech
No powiem, w końcu "chińczyk" z prawdziwego zdarzenia u nas (tyle że "tajski"umiech).
Zdecydowanie mogę polecić tym którzy lubią takie smaki, bo takiego czegoś u nas brakowało (szkoda, że nie w STW, ale nie jest daleko:p). Ja brałem lekko ostre i to już było dla mnie ok, strach pomyśleć jakie jest bardzo ostre curry umiech

Powinni jednak zrobić jakieś miejsce w "środku" by podnieść rangę umiech

Jeszcze jakieś napoje tajskie dodajcie do menu i będzie komplet, bo cola itp. psuje mi całokształt umiech

Jak już będzie dostawa do STW to pewnie nie raz tam coś zamówię, bo inaczej to tylko po drodze zostaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 15:36  
Cytuj
CYTAT

Powinni jednak zrobić jakieś miejsce w "środku" by podnieść rangę umiech


Polubiłam ich na facebooku i kilka dni temu pojawiła się tam informacja, że do końca września postarają się wykończyć salę w środku by można było wszamać na miejscu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 14:50  
Cytuj
absolutny brak szalenstwanie wiem szału nie ma d... nie urywa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 08:14  
Cytuj
No nikt nie pisał, że jest szaleństwo umiech
Po prostu bardzo dobry bar azjatycki, z dobrych produktów i z oryginalnym smakiem - a to już duży plus.
Lepsze jadłem chyba tylko raz w Holandii, ale tam było dużo drożejumiech
Szkoda, że nie ma tego w STW bo bym pewnie odwiedzał częściej, ale pewnie i tak tam jeszcze zawitam. Lepszego "azjaty" w regionie nie ma moim zdaniem, więc warto odwiedzić i się samemu przekonać czy to jego smaki.
Polecam żółte curry, mi podeszło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »