NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Uwaga na pewnego kierowcę ;), niestety tacy kierowcy jezdza po naszych drogach....
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2015r. 23:17  
Cytuj
Być może, to czemu tego nie zrobiłeś? Co cię powstrzymało? Że być może nigdy nie poznasz wersji drugiej strony?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2015r. 23:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 20:00  
Cytuj
Witam.
Tak po pierwsze, zalew na Podwolinie jest od 3 lat, nie wiem czy to jest parę ładnych lat. Po drugie, parkuje się po lewej stronie jezdni na wprost plaży. To zapewne m.in. Pani zniszczyła zasadzone tam świerki. Po trzecie, mam do Państwa wielką prośbę, ponieważ jestem mieszkańcem Podwoliny, bliskim "sąsiadem" zbiornika retencji małej, proszę Was o zachowanie podstawowych zasad kultury osobistej, gdyż My mieszkańcy również mamy małe dzieci, które słuchają Waszych przekleństw, chamskich odzywek. Pamiętajcie również o posprzątaniu po sobie. Papiery, opakowania po chipsach, zasypane w piachu kapsle z piwa i potłuczone szkło. Pomyślcie, że kiedś Wy sami możecie być ofiarą Swoich poczynań. Ostatnia prośba, do kierowców motocykli i samochodów. Na ulicy Dąbrowskiego jest ograniczenie prędkości do 50km/h. Mistrzowie prostej pomyślcie, że my mieszkańcy również chcemy dożyć spokojnej starości, chcemy aby nasze pociechy dorastały zdrowe. Nie jestem kapusiem, ale jak sprawy tak dalej będą wyglądać macie zagwarantowane "suszenie".
Z góry dziękuję za zrozumienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »