NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Baba woli zablokować ruch żeby kupić czereśnie,
Posty: 35
Dołączył: 8 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 07:26  
Cytuj
A tak w ogóle co drugi to de.il a rozmieszczeni są tak że wszędzie ich pełno.Oj nakociło się tego bez jakichkolwiek odruchów pracy muzgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 07:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 08:30  
Cytuj
Mam taka sasiadke ktora chce naprawiac swiat,czepia sie wszystkich nawet faceta ktory po calym miescie chodzi zbiera smieci i nosi w reklamowkach.

Ale jak czasem przemowi ludzkim głosem to jaka ona jest szczesliwa i zadowolona ze moje dzieci maja prace,ze sasiad wyszedl z zawalu do ktorego sama go doprowadzila swoja upierdliwości,itp...palenie na balkonie,plucie z balkonu,trzepanie chodnikow na balkonach,obsrane chodniki i trawniki przez psy-kilka razy zwrocilam panu czy panci zeby posprzatali po swoim pupiu to zebralam wiazanke,stwierdzilam ze chamstwa nie oduczysz ,a kulture wynosi sie z domu.

czas zakonczyc dyskusje ktora nic nie zmieni ludzie beda bemyslnie robic to czy tamto,a zycie jest po to by delektowac sie nim bez niepotrzebnych nerwów ...pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 11:12  
Cytuj
Wega, urąbałaś sobie coś w głowie, że jestem kobitą po 50, która czepia się motocykli na alejach, że paralotnie latają za głośno, że za gorąco, że za zimno, że pies mi przeszkadza itp itd. Nie wiem na jakiej podstawie. Przysięgam Ci, że nie przpieprzam się do ludzi o takie rzeczy bo mam ważniejsze sprawy do załatwiania. Ja nie mogę patrzeć obojętnie na tępotę czyli wkraczanie w strefe mojej wolności. Jeśli jest droga to chcę nią jechać jak każdy uczestnik. Petów wywalanych przez okno też nie toleruję. Chcemy żeby było jak na zachodzie to zacznijmy zwracać uwagę na drugiego człowieka. Szanujmy cudzy czas to inni będą szanować nas. Na szczęście inni też popierają takie podejście. Jest nadzieja, że kolejne pokolenie będzie miało już łatwiejsze życie.

BTW. Dyskusja ma sens, niech w kolejną sobotę choć jeden zastanowi się zanim zastawi kogoś swoją furą i już będzie sukces.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
hans, misiunio nawet jeśli był inwalida w pojazdach oczekujących to faktycznie nic mu sie nie stało. Ja mówię o parkowaniu na kopercie. Takie miejsca są szersze i blisko miejsca docelowego. (...) Nie wiedziałem że trzeba ci tłumaczyć tak proste rzeczy.

A co to zmienia?
Inwalidzie przecież możesz powiedzieć, że nic mu się nie stanie jak kilka minut poczeka na zwolnienie na parkingu miejsca dla inwalidy przez paniusię, która zajęła to miejsce tylko na chwilę by kupić czereśnie.
Istotą rzeczy jest to, o czym pisze sofia - jeżeli chcemy by inni nie ograniczali naszej wolności, to sami musimy szanować prawa innych ludzi.
Wtedy wszystkim będzie przyjemniej żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 12:58  
Cytuj
Spokojnie - po co te nerwy?
nic nie pisalam o motocyklach ani paralotniach umiech
najbardziej wkurzaja mnie wlasciciele psów co wyprowadzaja na spacerek na trawke i udaja ze nie widza jak pies robi na trawnik-to dla mnie jest szczyt chamstwa bo biegaja dzieci,bo smierdzi ,bo wyglada nieestetycznie,a reszta ? daje rade bez nerwów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 15:41  
Cytuj
Jakoś nerwów nie widzę, Ty próbujesz wmawiać wszystkim, że zwracanie uwagi na pewne patologie społeczne jest bez sensu. Ciebie drażnią gówna. Ja nie mam dzieci więc to mnie nie razi aż tak.
Mnie drażnią wyrzucane niedopałki. Dlaczego? Kilka lat temu od niedopałka totalnie spłonęło mieszkanie. Tydzień później gówniarz palący nademną wyrzucił niedopałek, który przypalił mi ramę okna. Nic się nie stało, ale taki niedopałek może trafić np. na firnakę. Poszedłem na górę powiedzieć, że to nie halo. Chcesz to uznaj mnie za frustrata, który się czepia. Tacy sami ludzie wyrzucają niedopałki przez okna samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2015r. 22:18  
Cytuj
Sofia proponuję przesiąść się na rower.
Bez nerwów i złości, wszędzie dojedzesz, wszędzie się dopchasz i baba na straganie ci nie będzie przeszkadzać.Dla zdrowia i kondycji choćby i dla nerwów też.Tylko rower, zamiast gnić w blaszakach za kierownicą przy takiej pięknej pogodzie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lip 2015r. 08:25  
Cytuj
@stalowiak3
CYTAT
Sofia proponuję przesiąść się na rower. Bez nerwów i złości, wszędzie dojedzesz

Nie rozumiesz istoty rzeczy - chodzi o wzajemne szanowanie swoich praw i wolności.
PS.
Dzisiaj leje. Przyjemności na rowerku smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »