NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zespół na Wesele, Fajny, dobry zespół
Posty: 4
Dołączył: 8 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 10:32  
Cytuj
Witam,
jaki zespół polecacie na Wesele? Zależy mi na zespole, który nie fałszuje i przy którym ludzie dobrze się bawią. Fajnie jakby robili biesiadę przy stołach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 12:49  
Cytuj
Polecam zespół Wild !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 13:06  
Cytuj
temat wałkowany na okrągło, tyle jest już opini chociażby na tym forum na temat zespołow że znudziło bu się czytać, czy to coś pomoże jeżeli ktoś napisze że polecam ten czy tamten zespół a tego nie polecam, mi się wydaje że nic bo jedno i to samo jest pisane, a tak na marginesie to moim zdaniem takie zapytania są pisane przez same zespoły i potem temat jest rozgrzewany do czerwoności, ja w tej chwili nic nie napiszę jaki zespół polecam bo już to czyniłem kilka razy i w tej chwili to jest bez sensu moim zdaniem, wystarczy poszerać w starszych wątkąch i wsystkiego można się dowiedzieć, a jest tego masa, pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 15:22  
Cytuj
to kosztuje co niektorym oplaca sie bo nie maja rozwodua zastanowcie sie czy bedziecie na cale zycie bo jak nie to po co ludziom robic huku a sobie dlugu !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 17:49  
Cytuj
Witam,najlepszy zespół na wesele to Marcus z Radomia,może tani nie są ,ale wesele było extra, wódka,jedzenie i muzyka jest najważniejsza,jak coś to mogę podać namiary na maila monicaok_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 18:01  
Cytuj
bombolada@vp.pl to jest ten zespól ich mail,polecamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 22:50  
Cytuj
Ja polecam zespół Relax - Bełżec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 13:20  
Cytuj
Ja polecam Swing Band umiech Można sobie posłuchać ich na stronie, a i dają możliwość posłuchania na żywo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 20:32  
Cytuj
polecam ten zespół http://www.zespolmasters.net/ , grali u mnie na weselu rok temu i sa niesamowici- goscie byli zachwyceni! tylko zapewne ciezko z wolnymi terminami - trzeba sprawdzic .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Kwie 2015r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2015r. 07:53  
Cytuj
Jak dla mnie najlepszy Matis. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 13:19  
Cytuj
Najlepiej poszukać dobrą kapelę weselną na http://www.zespoly-muzyczne.info/ - to internetowy katalog, w którym są wizytówki i namiary zarówno na zespoły muzyczne na wesele, jak i na DJ`ów. Wyszukiwarka po miastach lub województwach, a dostępne opinie o kapelach pomagają w podjęciu decyzji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 15:06  
Cytuj
Polecam zespół Alice naprawdę super zabawa i od razu zaznaczam że nie jestem członkiem tego zespołu umiech

https://www.youtu(...)zTIzH1Fg

https://www.youtu(...)4TINe0QY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 16:27  
Cytuj
Ja też polecam zespół Alice, byłam na paru weselach gdzie grali i naprawdę nie chciało się schodzić z parkietu umiech wiem że są dość drodzy i chyba ciężko z terminami bo znajomi 1,5 roku wcześniej ich zamawiali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 19:31  
Cytuj
mamma mia- dziewczyna i 3 chłopaków umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 16:44  
Cytuj
zanim kogoś wezmiesz ustal z nimi czas grania czas odpoczynku, na ostatnich weselach jakich byłem "muzycy" więcej jedli i pili jak grali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 21:38  
Cytuj
Ja wiem że po to jest forum aby zapytać o zespół i aby ktoś napisał opinie. Ale czy brakuje w internecie portali na których się reklamują zespoły,kamerzysci itp.itd. Przecież to proste pooglądać posłuchać i umówić się na spotkanie,a najlepiej podjechać na przyjęcie weselne. Wszystko się zobaczy i usłyszy. A co do kolegi który mówi o jedzeniu przez zespół - więc wszystko powinno się spisywać w umowach z zespołem czyli początek, toasty,pierwszy taniec i przerwy między setami które są najczęściej minimum 45 minutowe(tak w moim przypadku) i przerwa max 15 min. No chyba że jest gorący posiłek to jest dłuższa przerwa,ale to też jest uzgadniane i zawarte w umowie. Godziny zakończenia powinny być podkreślone bo różnie to później bywa, bo krótko itp. Takie czasy że zespół też musi się zabezpieczyć przed niejasnymi sytuacjami. Nie mówiąc o piciu alkoholu przez zespół. Dla mnie osobiście to nie musi buteleczka stać i nie muszę pić bo zazwyczaj i tak prowadzę samochód. No ale są zespoły które jeszcze chyba lubią się napić. Nie pochwalam tego zwyczaju. A kto będzie polecał jaki zespół? Najczęściej będzie sam zespół się polecał lub jego znajomy ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 15:47  
Cytuj
---

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 21:34  
Cytuj
Jak się podoba to się zamawia-zaprasza taki zespół. No wcześniej to bym się zorientował za jaką kwotę przyjadą. Z Zielonej G. to w jedną stronę jakieś minimum 630 km. za sam dojazd to tak prawie 2 tyś. wyjdzie a jeszcze hotel i pieniądze za usługę grania. No może się suma zrobić dosyć duża. Ja za te pieniądze bym chętnie grał ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 23:06  
Cytuj
Jak dla mnie Zespoł Matis. Byłam na kilku weselach i goście byli mega zadowoleni, ja też. Na swoje wesele również własnie ich zamówiłam. Nie należą do najtańszych, ale byłam na sylwestrze i jeśli chcesz wiedzieć kogo nie polecam, to zapraszam na priv, bo nie ma nic gorszego niż kiepska orkiestra lub dj. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:20  
Cytuj
Polecam Avers z Modliborzyc!
Repertuar dobiora według twojego gustu, no i nie ma seksistowskich wygłupów na oczepinach!

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 15:22  
Cytuj
Witam,
czy może mi ktoś napisać coś o zespole Górale Nizinni? czy ktoś spotkał się z ich graniem na weselu?Z góry dziękuję za odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 17:14  
Cytuj
Bez zastanowienia zespól graffiti z janowa lub. ;-) swietna zabawa, potrafią zagrać dosłownie wszystko i to na najlepszym poziomie. Cena nie wygorowana i grają dokąd ludzie sa ;-) ja 3 lata temu płaciłam 2300 zimą jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 14:36  
Cytuj
Czy miał ktoś przyjemność być na weselu,gdzie grał zespół Exodus 2? Jeśli tak, to jakie wrażenia?

Oto ich strona:
http://www.dobryzespol.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Witam,
czy może mi ktoś napisać coś o zespole Górale Nizinni? czy ktoś spotkał się z ich graniem na weselu?Z góry dziękuję za odp.

Kup duzo wodki na wesele 😊, bylismy na weselu gdzie grali ogolnie beznadzieja, nie potrafili rozruszac gosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 13:12  
Cytuj
A ja polecam zespół Rendez-Vous http://www.rendez-vous.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »