NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ginekolog--za ile??,
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 07:23  
Cytuj
CYTAT
jak jest sie w ciazy to sie zrobi wszystko dla dziecka i nikt chyba nie patrzy na kase


Myślisz, że jak dorzucisz lekarzowi kasy do nowego samochodu, to Twoje dziecko urodzi się zdrowsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 07:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~margo
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 08:01  
Cytuj
popieram poprzednika,to czy chodzisz prywatnie czy nie nie będzie miało żadnego wpływu na dziecko ani na poród.
Życzę ci abyś nie musiała się o tym przekonać...
Pozdrawiam!

 
 
 
 
~~kobitka :)
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 11:19  
Cytuj
Ja też chodziłam w ciąży prywatnie i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie stania w kolejkach w przychodni. Uważam, że wydaje się tyle kasy na zbędne rzeczy, że koszt wizyty nie jest aż taki duży.

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 16:25  
Cytuj
ale to przeciez widac jak pojdziesz rodzic do szpitala kto do jakiego lekarz chodz i czy prywatnie czy do przychodni ,roznica jest nie z tej ziemi ja urodzilam 2 dzieci i tez chodzilam prywatnie a byla dziewczyna ktora chodzila do lekarza ktory nie przyjmuje w szpitalu to tylko lakonicznie sie jej ktorykolwiek zapytal jak sie czuje .Napewno jest roznica

 
 
 
 
~~Magia
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
jak jest sie w ciazy to sie zrobi wszystko dla dziecka i nikt chyba nie patrzy na kase


hello a co w Przychodni gorzej traktują no szok jakie prostatctwo jak chcesz to sobie płać też chodzilam i tak i tak i wiem, ze jest jedna róznica za Prywatną placiłam Tępaczkoumiechbez obrazy , ale czytaj normalnie
A jak z ciązą coś nie tak to do Krakowa do KLINIKI, z daleka od St Wolamlotek

 
 
 
 
~~Magia
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 14:57  
Cytuj
.. i nie ma w przychodni stania w kolejce , bo sie umawia na godziny tak jak w prywatnej. Tu chyba pisza lekarze, kórzy mają swoje pryw. gabinety, bo jakoś mam mnóstwo znajomych i nikt nie widzi różnicy.
To co prywanie idzie wyższa niby sfera a do przychodni dziadostwo???, hahaha , nie moge jak ktoś ma takie tępawe myslenie

 
 
 
 
~~Magia
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
ale to przeciez widac jak pojdziesz rodzic do szpitala kto do jakiego lekarz chodz i czy prywatnie czy do przychodni ,roznica jest nie z tej ziemi ja urodzilam 2 dzieci i tez chodzilam prywatnie a byla dziewczyna ktora chodzila do lekarza ktory nie przyjmuje w szpitalu to tylko lakonicznie sie jej ktorykolwiek zapytal jak sie czuje .Napewno jest roznica



nie własnie kochana, bo ja nalezałam do lekarza , który w szpitalu nie był i latali koło mnie jak na nikogo

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 15:50  
Cytuj
CYTAT


hello a co w Przychodni gorzej traktują no szok jakie prostatctwo jak chcesz to sobie płać też chodzilam i tak i tak i wiem, ze jest jedna róznica za Prywatną placiłam Tępaczkoumiechbez obrazy , ale czytaj normalnie


musisz od razu kogoś brażać i wyzywac od "tępaczek" ??? hello!!!! /dobre smiech2/

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 28 Marz 2009r. 08:40  
Cytuj
Dziewczyny ale po co od razu się błotem obrzucać. Ile kobiet tyle poglądów, ilu lekarzy tyle opinii o nich...

Ja miałam sporo problemów ginekologicznych i jednak obstaje za prywatnym lekarzem z prostego powodu mają o wiele lepszy sprzęt niż w przychodni i często od ręki masz diagnozę. I nie ma kolejek to jest też duży plus (ostatnio czekałam na usg z pełnym pęcherzem i myślałam że zejdę czekając na swoją kolej jezyk)

Pozdr.cool girl

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 08:30  
Cytuj
Hej jaka jest cena aktualnie wizyty u dr Lorkowskiej z USG? Czy ona ma sprzęt na miejscu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 20:00  
Cytuj
również jestem za leczeniem prywatnym, przynajmniej większość lekarzy ma usg w gabinecie a w przychodni musisz się umawiać na inny termin i znowu czekanie, a jak się cos zlego dzieje to kazda minuta jest wazna a nie czekac na usg iles tam dni/tygodni.
Lorkowska chyba ma usg, tak slyszalam ale do niej nie chodziłam wiec cen u niej nie znam, ale raczej dobre opinie o niej slyszalam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 20:42  
Cytuj
Ma USG, ale moim zdaniem nie wiele na nim widzi. Cen nie pamiętam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 19:30  
Cytuj
Ja zamrażałam nadrzerę w tamtym roku u doktora Sarzyńskiego, koszt to 200zł. Bezboleśnie. Polecam. W tedy u tego doktora było najtaniej np pytałam u dwoch innych to kosztowało 300-400zł. W Stalowej zamrażanie nadrzerki mozna zrobić tylko prywatnie i to nie dlatego ze ma sie dużo kasy jak to ktoś wcześniej napisała, tylko dlatego ze nie ma innej możliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »