NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
do kierowcow w st woli, zazady ruchu
Posty: 7
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 12:30  
Cytuj
pamietajcie kierowcy od pluga ,ze na rondzie pierszenstwo ma ten ktory juz jest na rondzie jeeeeeeeeeeeeeeest ,a nie ten co dojezdza glaby jedne i jak nie ma nic na rondzie to nie stawaj baranie tu nie ma znaku stop

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 12:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:05  
Cytuj
hahaha dokładnie,i nie właczamy kierunkowskazu w prawo jak jeździmy dookołamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
hahaha dokładnie,i nie właczamy kierunkowskazu w prawo jak jeździmy dookołamlotek


Ło matko, to nawet tacy są ? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
pamietajcie kierowcy od pluga ,ze na rondzie pierszenstwo ma ten ktory juz jest na rondzie jeeeeeeeeeeeeeeest ,a nie ten co dojezdza glaby jedne i jak nie ma nic na rondzie to nie stawaj baranie tu nie ma znaku stop


Kolego. To nie zależy od ronda. Tylko od oznakowania. Rondo może być zarówno z pierwszeństwem dla tych co są na rondzie jak i dla wjeżdżających na nie z prawej strony.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:31  
Cytuj
a gdzie masz takie rondo ,chyba wyraznie pisze do kierowcow w st woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:35  
Cytuj
Najśmieszniejsze jest to, że na rondzie pierwszeństwo ma ten, który do ronda dojeżdża, jako nadjeżdżający z prawej. Dlatego właśnie przed niemal każdym rondem jest znak "ustąp pierwszeństwa przejazdu", by to ten będący na rondzie miał pierwszeństwo. Więc zapamiętajcie sobie:
JEŹDZI SIĘ TAK, JAK NAKAZUJĄ PRZEPISY I OZNAKOWANIE DROGOWE

edit: warszawiak, pozwolę sobie odezwać do Ciebie, wybacz mi brak skromności, choć piszę klęcząc przed Twym majestatem stołecznym, nie spinaj się tak, przepis jest przepis, gówno o przepisie wiesz, więc nie cwaniakuj jak to masz w zwyczaju, tylko myśl i się ucz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
pamietajcie kierowcy od pluga ,ze na rondzie pierszenstwo ma ten ktory juz jest na rondzie jeeeeeeeeeeeeeeest ,a nie ten co dojezdza glaby jedne i jak nie ma nic na rondzie to nie stawaj baranie tu nie ma znaku stop


Szanowny Słoiku.
W pierwszej klasie szkoły podstawowej dzieci uczą się,że zdania zaczynamy z dużej litery i kończymy kropką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 14:09  
Cytuj
To ja sie przylacze.

Ja rozumiem jest duszno, niema czym oddychac ale do jasne cholery pieszy ma pierwszenstwo tymbardziej jak juz jest w polowie przejscia !!

Do debila ze srebnego focusa RNI jak ktos jest w polowie przejscia to Ty zwalniasz i sie zatrzymujesz ,a nie dajesz gazu i jak uswiqdamiasz ze nie zdarzysz hamujesz 10cm przed wozkiem z moim dzieckiem, no kur@#% litosci

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
hamujesz 10cm przed wozkiem z moim dzieckiem, no kur@#% litosci

Ja bym nie miał dla niego litości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 14:41  
Cytuj
ty szopen jestes kretyn i tyle w tym temacie jadacy po rondzie nadjezdza z lewej strony i ma pierszenstwo ale nie ma go dojezdzajacy z lewej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 14:50  
Cytuj
Spierdalaj stad wiesniaku ze stolYcy. Czesto jezdze po warszawie i to co sie tam dzieje to dopiero oranie pola zaprzegnietym bydlem- zmiany pasow bez kierunku, zajezdzanie, wymuszanie i legendarne wbijanie sie z pasa do skretu na pas do jazdy na wprost w ostatniej chwili tak zeby uniknac stania w korku. Tak wiec powtarzam- zabieraj swoj snopek slomy i wypierdalaj na swoje pastwisko a nie wbijasz sie na nasze lokalne forum ze smiesznym nickiem (chyba masz jakies kompleksy skoro probujesz zaakcentowac swoje zajebiste pochodzenie) i wymachujesz kopytkami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:04  
Cytuj
Do cepa o niku jaciek czy zaciek.Nie spinaj dupy ,tylko czytaj i ucz sie.A Warszawe to widziles na widokowce, ktora mama Ci przywiozla jak wrocila z wycieczki jaka organizowal wtedy PGR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:16  
Cytuj
Jak bardzo trzeba byc zakompleksionym i sfrustrowanym malym fiutkiem zeby jako "rodowity warszawiak" szukac lokalnego forum malenkiej zasciankowej stalowej woli, rejestrowac sie na nim i wylewac swoje zale? Spierdalaj lepiej do roboty bo czuje ze ci sie frytki na oleju przypalaja i jeszcze cie wyjebja z tego mcdonalda jak ludzi potrujesz. Slabo cie starzy zawekowali moj ty sloiczku, denko puscilo i wali mi tu wiocha. Szkoda nerwow, tyle odemnie, wies pozdrawia warszafe. Hej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
i legendarne wbijanie sie z pasa do skretu na pas do jazdy na wprost w ostatniej chwili tak zeby uniknac stania w korku.


Jak ja takich lubię ok Już kilka razy na nich zarabiałem z OC smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:30  
Cytuj
Zaciek,o jakich zalach ty piszesz,ja tylko napisalem jak nalezy poruszac sie po rondzie i ty to sobie zapamietaj.Ja jestem doswiadczony kierowca . Gdy ja jezdzilem samochodem ,Ciebie jeszcze nie bylo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:33  
Cytuj
A kolego bzdurę napisałeś i tyle. Nie znając przepisów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
ty szopen jestes kretyn i tyle w tym temacie jadacy po rondzie nadjezdza z lewej strony i ma pierszenstwo ale nie ma go dojezdzajacy z lewej


Jedź lepiej na udko do Reala w Jankach bo nie masz pojęcia żadnego.

http://www.motofakty.pl/artykul/nie-ty-masz-pierwszenstwo.html

Tak jak Ci napisał szopen - nie ma znaków żadnych, pierwszeństwo ma wjeżdżający.
Jest znak ustąp - pierwszeństwo ma gość na rondzie, no a jeżeli po warszawsku włączyłeś kierunek i zacząłeś jeździć w kółko po rondzie to już Twój problem, że Ci się ktoś wrył, wszak dałeś znak, że na najbliższym zjeździe... zjedziesz potluczony

Swoją drogą... kolega warszawiak to pewnie taki "Warszawiak" z Brandwicy, nie obrażając mieszkańców Brandwicy oczywiście :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:45  
Cytuj
Do irkuck.Z dwoma debilami nie dyskusuje ,a ty stoj i czekaj przed rondem az samochod wjedzie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 16:12  
Cytuj
No tak, jak się nie ma argumentów to trzeba kogoś nazwać sobą, bywa umiech
Coś czuję, że jak szybko się pojawiłeś tu na forum, tak szybko znikniesz, a drabinka pod nickiem szybko zmieni kolor ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 16:24  
Cytuj
No wlasnie uswiadomiles mi ,ze jak szybko sie pojawilem tak trzeba szybko uciekac z tego forum .Same ciemniaki .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »