NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupić bieliznę ślubną?, gdzie?
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 09:02  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli lub w okolicach można kupić fajną bielizne ślubną ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 09:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 12:08  
Cytuj
Chyba nie w spożywczym, idź do sklepu i zobacz. Ludzie ogarnijcie się czy wy już nic nie potraficie kupić i zrobić tak żeby ktoś o tym nie wiedział nawet do kupna gaci potrzebne porady. Jak już tego nie możesz sama kupić to jak ty będziesz później żyć.

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.
2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie.

Następnym razem będzie ostrzeżenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 12:51  
Cytuj
Taki mądry jesteś? Biorąc pod uwagę stalowowolską rzeczysitość kupno gaci (w tym przypadku ślubnych) nie jest takie proste. Wejdzie kobita do sklepu jak to mówisz to rzucą jej cenę z marżą 500%, a w Rzeszowie dostałaby to samo dużo taniej. Więc w tym pytaniu może też o to chodzi? A może kobita nie ma czasu łazić od sklepu do sklepu i pytać, bo tak się składa, że czas to pieniądz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 13:07  
Cytuj
A mnie bardzo ciekawi co to jest "ślubna" bielizna? różni się czymś od zwykłej? Bieliznę, jaka by nie była kupujemy w sklepie z bielizną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 13:24  
Cytuj
maaaarian, wyluzuj, przypomnę Ci, że Ty w swej historii pytałeś na forum m.in. o to, gdzie są sklepy z odzieżą dla dzieci (wszędzie), gdzie można kupić ubranko komunijne (w sklepach z ubrankami komunijnymi), gdzie udać się w celu zamontowania nawiewników w oknach (słusznie Ci poradzono, że wszędzie tam, gdzie sprzedają okna) itd.

Sofia Ci już wytłumaczyła, że bielizny ślubnej nie kupuje się w spożywczym, jak słusznie zauważyłeś, tylko w sklepie, gdzie taka bielizna jest dostępna. I niekoniecznie jest to pierwszy lepszy stragan z gaciami na rynku. Z Twojego postu można wręcz wnioskować, że albo nie byłeś u ślubu, albo co gorsza, poszedłeś w zwykłej bieliźnie (sic!). Korzystaj z forum i ucz się umiech

ps. i nie dziwcie się, że ktoś widzi różnicę między bielizną zwykłą, a ślubną, jeżeli widzi różnicę pomiędzy kremem pod oczy, nad oczy, na noc, na dzień, na wieczór, na kolację, pod pachy, na łydki, na szyję, dekolt, uszy, podbródek itd. itp. to się raczej nie kończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 13:32  
Cytuj
SzoPeN, rozbawiłeś mnie swoim postem, dziękuję ;););)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
A mnie bardzo ciekawi co to jest "ślubna" bielizna? różni się czymś od zwykłej? Bieliznę, jaka by nie była kupujemy w sklepie z bielizną.


potluczony a więc już Ci tłumaczę. Nie wiem czy wiesz, ale są różne suknie ślubne. Z odkrytymi pelcami, na ramiączkach, bez ramiączek, z gorsetem itp itd. Każda suknia wymaga odpowiedniego stanika. Nie jest to zwykły stanik w jakim chodzisz na co dzień. Zapewne dlatego autorka pyta gdzie szukać bielizny bo chciałąby wejść do sklepu i zobaczyć nie jeden stanik, a przynajmniej kilka sztuk aby sobie porównać. Jeśli chodzi o gacie to można wziąć po tacie, ale miło byłoby gdyby gacie jednak współgrały ze stanikiem, podwiązką i ogólnie dobrze się w nich czuło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Każda suknia wymaga odpowiedniego stanika. Nie jest to zwykły stanik w jakim chodzisz na co dzień.

good ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 16:00  
Cytuj
marianie drogi! Ogarnij się najpierw sam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 17:07  
Cytuj
Najwiekszy wybór jak dla mnie w centrum na przemysłowej są tam 3 sklepy z bielizną umiech
ale polecam Rzeszów i galeriię plaza: do wyboru do koloru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 17:47  
Cytuj
Zaglądnij do City Parku na górę,mają tam kilka modeli bielizny.
Ewentualnie w Nisku w salonie ślubnym przy głównej drodze po prawej stronie (jadąc z Stw ) jest też bielizna w ofercie,bodajże tak gdzie chiński.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Chyba nie w spożywczym, idź do sklepu i zobacz. Ludzie ogarnijcie się czy wy już nic nie potraficie kupić i zrobić tak żeby ktoś o tym nie wiedział nawet do kupna gaci potrzebne porady. Jak już tego nie możesz sama kupić to jak ty będziesz później żyć.

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.
2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie.

Następnym razem będzie ostrzeżenie.



Ja w porównaniu do Ciebie Marian nie mam czasu siedzieć i pisać bez sensownych komentarzy, jak koleżanka napisała nie mam również czasu chodzić po wszystkich sklepach i szukać, jak mogę zapytać na forum ( po to w końcu jest to forum, i nikt nie potrzebuję takich zbędnych komentarzy takich jak twoje, myślisz że ktoś Cię poprze ? to się mylisz bo nawet moderator w tej wypowiedzi ma Cię już dosyć.
Jak się nie umiesz wypowiadać na dany temat to wstrzymaj sie od swoich ......komentarzy i nie zasmiecaj nimi forum. I naucz się czytać tekst ze zrozumieniem bo to jest pytanie, i nie wymaga ono żadnych pouczeń. A cwaniakować możesz sobie w innym miejscu. Tyle na Twój temat.

Dziękuję za uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A mnie bardzo ciekawi co to jest "ślubna" bielizna? różni się czymś od zwykłej? Bieliznę, jaka by nie była kupujemy w sklepie z bielizną.


potluczony a więc już Ci tłumaczę. Nie wiem czy wiesz, ale są różne suknie ślubne. Z odkrytymi pelcami, na ramiączkach, bez ramiączek, z gorsetem itp itd. Każda suknia wymaga odpowiedniego stanika. Nie jest to zwykły stanik w jakim chodzisz na co dzień. Zapewne dlatego autorka pyta gdzie szukać bielizny bo chciałąby wejść do sklepu i zobaczyć nie jeden stanik, a przynajmniej kilka sztuk aby sobie porównać. Jeśli chodzi o gacie to można wziąć po tacie, ale miło byłoby gdyby gacie jednak współgrały ze stanikiem, podwiązką i ogólnie dobrze się w nich czuło.




No i właśnie o to chodzi, bielizna ślubna właśnie tym się różni od normalnej, gdyby mi chodziło o normalną bieliznę to nie pisałabym raczej o tym na forum bo jest pełno sklepów, ale nie w każdym można znaleźć właśnie typową ślubną. Dobrze że na tym forum są jeszcze normalni ludzie którzy udzielają konkretnych informacji na dany temat a nie zaśmiecają tylko forum.
Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 23:45  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Zabronione jest pisanie postów prześmiewczych, ironizujących, nie na temat. Zgodnie z taryfikatorem +20


Moderowano przez: panna_pina
Zabronione jest dublowanie swoich postów. Istnieje funkcja "zmień". Zgodnie z taryfikatorem +20.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 12:23  
Cytuj
Ale Ty marian jesteś głupi. Powiedz mi jedną rzecz. Miałam taką suknię ślubną:
Obrazek

Rozumiem, że uważasz, że odpowiedni stanik do niej można kupić w pierwszym lepszym stalowowolskim blaszaku? Jeśli tak uważasz to znaczy, że jesteś pajacem do kwadratu i odpieprz się od dziewczyny bo w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 14:18  
Cytuj
Do tej sukienki to akurat wystarczy bardotka :-)

Ja sobie kupowalam w City Parku w Atlanticu ale to bylo ohoho temu

Moja kolezanka miala 2lata temu slub sukienke z wykrojonymi gleboko plecami i kupowals w Magii Stanika.

Jesli Twoja sukienka nie jest na tyle wymagajaca aby kupowac w salonie slubnym gdzie ceny zabijaja, sprawdz w Magii, City Parku na Edukacji.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 23:11  
Cytuj
nie ma cycków niema problemugood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
Gdzie w Stalowej Woli lub w okolicach można kupić fajną bielizne ślubną ?umiech


A co to znaczy fajna i co to znaczy ślubna? Wklej linki fajnych i ślubnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »