NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Szukam dobrego ginekologa Nisko/Stalowa Wola,
Posty: 4
Dołączył: 27 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2015r. 20:26  
Cytuj
Nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem, bo w sumie pytanie mam takie samo - szukam ginekologa ze Stalowej Woli/Niska, najlepiej na nfz.

Tylko, że chodzi mi dokładnie o dobre dobranie antykoncepcji, nie chcę iść do lekarza który wypisze receptę i po 3 minutach wyjdę z gabinetu, zależy mi na tym, żebym została zbadana porządnie i żeby antykoncepcja została faktycznie dobrana a nie wypisana na chybił trafił bo "u większości młodych dziewczyn się sprawdza to masz takie". Ktoś kogoś poleci pod tym kątem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2015r. 20:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 04:40  
Cytuj
Doktor Bies na edukacji bada.jak bylam u Zymruza to sie mnie spytal jaka chce stosowac anty....zalosne nie bada tylko sobie zartuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 11:38  
Cytuj
Witam,

Proszę o poradę.

Moja żona jest w 36 tygodniu ciąży.
Ostatnio na USG wyszło że przekręcił się maluch główką do góry i przyjął pozycję pośladkową.
Jest to wskazanie do porodu przez cesarkę.

Chodziłem z nią do lekarzy w STW, lecz oni trzymają sytuację do ostatniej chwili. Nam zaś chodzi o porozumienie się z lekarzem na poród przez cesarkę na wyznaczony dzień - w 39 tygodniu ciąży, tak aby maleństwo oraz mama byli zdrowi i silni bez problemów typu niedotlenienie z powodu przetrzymania akcji porodowej.

W związku z tym pytamy, który z lekarzy robi dobrą cesarkę - i ile w mniej więcej trzeba "wręczyć" za taką dogadaną możliwość.

PS. Mile widziane wiadomości na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 12:25  
Cytuj
Lekarze mają rację, dla dziecka najlepiej i najzdrowiej jest, kiedy akcja porodowa zacznie się sama. Nawet jeśli wiadomo, że będzie cc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Proszę o poradę.

Moja żona jest w 36 tygodniu ciąży.
Ostatnio na USG wyszło że przekręcił się maluch główką do góry i przyjął pozycję pośladkową.
Jest to wskazanie do porodu przez cesarkę.

Chodziłem z nią do lekarzy w STW, lecz oni trzymają sytuację do ostatniej chwili. Nam zaś chodzi o porozumienie się z lekarzem na poród przez cesarkę na wyznaczony dzień - w 39 tygodniu ciąży, tak aby maleństwo oraz mama byli zdrowi i silni bez problemów typu niedotlenienie z powodu przetrzymania akcji porodowej.

W związku z tym pytamy, który z lekarzy robi dobrą cesarkę - i ile w mniej więcej trzeba "wręczyć" za taką dogadaną możliwość.

PS. Mile widziane wiadomości na PW.
cesarka tez niesie jakies ryzyko to operacja.np.mozna zostac sparalizowanym.cisnienie spada itp. Mniej boli po naturalnym porodzie ale to kazdego indywidualna sprawa.masz wiadomosc na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 07:24  
Cytuj
Adamczyk, Polski, Zajączkowski w kolejności alfabetycznej. Nikogo lepszego nie znajdziesz, nawet w rzeszowskiej "wsi". Najlepsi lekarze w naszym rejonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 09:47  
Cytuj
CYTAT

Chodziłem z nią do lekarzy w STW, lecz oni trzymają sytuację do ostatniej chwili. Nam zaś chodzi o porozumienie się z lekarzem na poród przez cesarkę na wyznaczony dzień - w 39 tygodniu ciąży, tak aby maleństwo oraz mama byli zdrowi i silni bez problemów typu niedotlenienie z powodu przetrzymania akcji porodowej.

W związku z tym pytamy, który z lekarzy robi dobrą cesarkę - i ile w mniej więcej trzeba "wręczyć" za taką dogadaną możliwość.


Masakra :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 18:01  
Cytuj
Dzięki za odpowiedź Mela umiech

Ale to tylko Bieś bada kiedy przepisuje tabletki? Kogoś jeszcze możecie polecić? Koleżanka chwali Liberę niby jeszcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 09:17  
Cytuj
no i co ci z tego że cie zbada??i tak przepisze trujace gówno,którym bedziesz się faszerować na własne zyczenie,przecież te tabsy to jeden kij,naiwna jesteś mysląc ze badanie coś tu zmieni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:33  
Cytuj
Wybacz, ale nie pytałam cię o twoje zdanie na temat antykoncepcji, tylko o to który lekarz bada kiedy ją przepisuje. Pomysłowe nazywać "trującym gównem" coś co pomaga w wielu kwestiach i co można kupić w aptece. No chyba, że ty z grupy wrogów koncernów farmaceutycznych wierzących, że woda ma pamięć, to wtedy nie ma sensu z tobą dyskutować. umiech
I to moja decyzja czy chcę brać tabletki czy nie, a od lekarza oczekuję, żeby mnie zbadał bo to do niego należy a większość tego nie robi. Jeśli poszłabyś do lekarza, który na chybił trafił, bez żadnych badań, zapisze ci leki poważnie ingerujące w twój organizm to gratuluję odpowiedzialności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 09:00  
Cytuj
Tylko ze lekarz i tak przepisze w pierwszej kolejności to za co akurat ma wycieczkę obiecaną,nie wiem coś sie tak uwzięła na to badanie, że niby jest w stanie wyczuć po takim bad. z której firmy tabsy lepiej przepisac, naiwne myslenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 12:53  
Cytuj
Uwzięłam się na badanie, bo może wcale nie powinnam brać antykoncepcji hormonalnej? Może są jakieś przeciwwskazania? Naiwne to jest myślenie, że poważne leki można łykać jak cukierki bez żadnego wcześniej badania. Które TRZEBA zrobić. Które w każdym cywilizowanym państwie jest robione od ręki i nie trzeba szukać lekarza-jednorożca który wykonuje swoją pracę jak należy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »