NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Do młodych mam - ankieta do pracy magisterskiej ,
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 23:55  
Cytuj
Drogie młode mamy!
Jestem studentką V roku, aktualnie walczę z pracą magisterską. By moja walka była owocna, potrzebuję Waszej pomocy! Bardzo Was proszę o poświęcenie chwili i wypełnienie dla mnie całkowicie anonimowej ankiety dotyczącej macierzyństwa. Niestety musiałam narzucić sobie pewne ramy, dlatego ankieta kierowana jest do mam w przedziale wiekowym od 20 do 30 lat, a także co bardzo ważne, dla ich mam - czyli proszę Was o wypełnienie ankiety i o wypełnienie ankiety przez Wasze mamy. Bardzo zależy mi na czasie, dlatego liczę na Waszą pomoc! Każda ankieta przybliża mnie do skończenia pracy umiech
Bardzo dziękuję Wam za pomoc!

Link do ankiety:
Ankieta dla młodej mamy: http://goo.gl/forms/cqofkAOSm7
Ankieta dla babci: http://goo.gl/forms/8Evf4NF64n

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 23:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 14:07  
Cytuj
jesteś w końcu na którym roku bo w ankiecie masz że z II a w ogłoszeniu V ...hmm zdecyduj sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 14:19  
Cytuj
krecik 147 wystarczy czytac ze zrozumieniem dziewczyna jest na V roku ale na drugim drugiego stopnia. Po prostu dziewczyna najpierw skonczyla 3 letnie studia licencjackie a teraz poszla na studia uzupelniajace magisterskie. Wiec i w poscie i w ankiecie napisala prawde. Ja niestety nie pomoge bo nie mieszcze sie w podanym przedziale wiekowym :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
jesteś w końcu na którym roku bo w ankiecie masz że z II a w ogłoszeniu V ...hmm zdecyduj sie


Tak, dokładnie tak jak pisze lilka25. V rok = II rok studiów uzupełniających magisterskich, czyli najpierw 3 lata, później kolejne 2. Tak więc wszystko się zgadza! ;)

Bardzo dziękuję za odzew i proszę o jeszcze! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 14:22  
Cytuj
Czytaj ze zrozumieniem. Napisala ze jest na drugim roku studiow II stopnia czyli magiisterskich. Co do ankiety to z checia pomoge i mamusia tez. Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Czytaj ze zrozumieniem. Napisala ze jest na drugim roku studiow II stopnia czyli magiisterskich. Co do ankiety to z checia pomoge i mamusia tez. Powodzenia


Bardzo dziękuję! umiech dajecie mi nadzieję, że jednak moja praca powstanie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
jesteś w końcu na którym roku bo w ankiecie masz że z II a w ogłoszeniu V ...hmm zdecyduj sie


Coś Ci krecik trolowanie nie wychodzi, sprzedawca kwiatków Ci nie odpowiada, nie rozróżniasz studiów licencjackich od magisterskich, weź się za robotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 20:29  
Cytuj
Drogie mamy, bardzo dziękuję Wam za wielki odzew w wypełnianiu ankiety! umiech Ogromnie proszę teraz Wasze mamy, by poświęciły chwilę swojego cennego czasu i wypełniły ankietę przeznaczoną dla nich.
Jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję, bo dzięki Waszej pomocy zbieram wyniki do pracy! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 16:38  
Cytuj
Nie chciałabym wyjść na desperatkę, ale z racji, że ogromnie mnie czas goni, jeszcze raz zwracam się do Was mamy z prośbą o pomoc. Bardzo dziękuję Wam za wypełnione ankiety! Jest to dla mnie nieocenione źródło informacji do pracy. Proszę, pamiętajcie jednak, że aby były one kompletne potrzebuje BARDZO pomocy ze strony Waszych mam. Ogromnie proszę, by wypełniły one ankietę przeznaczoną dla Nich.
Pozdrawiam i ponownie liczę na Waszą pomoc! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 15:24  
Cytuj
Drogie Mamy, proszę po raz kolejny, by Wasze mamy też wypełniły ankietę. Jest to OGROMNIE ważne i niezbędne do dalszej części mojej pracy!
Raz jeszcze baaaaardzo Wam dziękuję za pomoc! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »