NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Problem z siecią , Problem z siecią
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 14:13  
Cytuj
Od 3 dni mam problem z telefonem. Myśle ze jednak chodzi o sieć, bo tel. stacjonarny mam rownież w Play. Problem polega na tym ze gdy wykonuje połączenie wogole nie słychać sygnału w tel. kom. i stacjonarnym. Łącze sie z numerem i osoba z drugiej strony mnie słyszy a ja niestety nie. Czy ktoś ma podobny problem? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 14:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 15:04  
Cytuj
Mi to wygląda na problem z aparatem nie z siecią ale mogę się mylić bo nie jestem fachowcem w tej dziedzinie.Miałem podobne problemy i poprzełożeniu karty sim do innego aparatu było wszystko w porządku.Tak najłatwiej to sprawdzić.Wymieniłem aparat i po problemie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 15:34  
Cytuj
Miałem taki sam objaw i o dziwo uszkodzona była karta sim, nie wiem jak to możliwe. Byłem w salonie i tam jakimś urządzeniem sprawdzili sima.

Najprościej to przełóż sim do innego telefonu i zobaczysz czy na innym telefonie działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 15:48  
Cytuj
Może i racja tylko ze troszkę to dziwne bo nie jest tak ze cały czas nie działa bo są momenty ze mozna rozmawiać. To samo w stacjonarce umiech. Wiec nic innego jak tylko trzeba sie wybrać do Play ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
bo nie jest tak ze cały czas nie działa bo są momenty ze mozna rozmawiać.

Właśnie takie objawy może dawać jakiś kiepski styk w aparacie czy karcie sim.Raz jest ok a jakiś zimny lut nie łączy i kończy się działanie aparatu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Od 3 dni mam problem z telefonem. Myśle ze jednak chodzi o sieć, bo tel. stacjonarny mam rownież w Play. Problem polega na tym ze gdy wykonuje połączenie wogole nie słychać sygnału w tel. kom. i stacjonarnym. Łącze sie z numerem i osoba z drugiej strony mnie słyszy a ja niestety nie. Czy ktoś ma podobny problem? Pozdrawiam


Mój mąż od dzisiaj ma dokładnie ten sam problem. Ma telefon komorkowy w PLAY i jak dzwoni albo ktokolwiek do niego to on nic nie słyszy chodziaż osoba z drugiej strony tak. Nie wydaje mi się żeby nagle karta sim padła. Ja też mam w PLAY i u mnie jest wszystko w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 16:46  
Cytuj
Ja też myślałem że raczej problem w telefonie i ja zaniosłem go na gwarancję to pani w salonie stwierdziła żeby dla pewności sim sprawdzić i właśnie okazał się on. Padł z dnia na dzień bez żadnych obiawów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 16:57  
Cytuj
Mój mąż też ma w Play i też u niego wszystko ok. Gdyby nie to że oprócz komórki mam też stacjonarny i ten sam problem byłabym bardziej przekonana że mój aparat jest zepsuty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 17:31  
Cytuj
Od piątku mam to samo .... karta sim we 3 różnych telefonach daje taki sam efekt jaki opisałaś - we wtorek idę do salonu po duplikat karty sim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 17:38  
Cytuj
Róznież i mnie spotkała ta niedogodność. Nie trzeba aparatu zanosić do salonu wystarczy zmienić sieć i wszystko działa jak kilka dni wcześniej umiech
Jedyna właściwa diagnoza problemu jest taka że PLAY ma chwilowo problemy techniczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 18:29  
Cytuj
Winą jest jedynie sieć PLAY. Przeszli na swoje nadajniki niedawno, teraz okres świąteczny więc pewnie nie wyrabiają, przeciążona sieć jest i łączność mają kiepską. Na każdym jednym telefonie u mnie występuje ten sam problem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 18:36  
Cytuj
u mnie to samo , mamna karte w play raz jak ktos dzwoni to gluchy telefon a raz normalnie cos chyba z siecia play nie wierze ze wszystkim naraz popsuly sie karty sim mam cztery osoby w rodzinie co maja w play i jest to samo tragediamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 11:10  
Cytuj
u mnie to samo 3 osoby w domu mają telefony w play i masakra z tym zasięgiem, jutro się do nich wybiore bo to wcale nie jest zabawne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 14:06  
Cytuj
Rano wykonałam dwa telefony było ok. A teraz znowu to samo :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 16:00  
Cytuj
Moja matka ma to samo, testowane na roznych telefonach.
jakue wnioski? Padla siec gsm. 3g, i lte smiga az milo.
czy telefony na ktorych jest problem u was to starsze modele ktore obsluguja tylko gsm? Jak macie mozliwosc wyboru miedzy sieciami wybierzcie "tylko 3g" i dajcie znac

Edit. W swojej xperii zmienilem na tylko gsm i problem jest, zmienilem na wcdma i problemu nie ma.
Wniosek - siadly nadajniki 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 18:12  
Cytuj
miałam ten sam problem na dwóch telefonach i jednej karcie sim oraz na 2-ch innych komórkach dotykowych ale przeszło...słyszałam, że było uszkodzenie jakies na sieci

Należy zgłosić ten fakt na stronie play24.pl

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 20:02  
Cytuj
Maz dodzwonił sie do play wkoncu. Z tego co wiemy Play połączył sie z innymi sieciami proponuje dzwonić do nich może uda sie Wam wszystko naprawić pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
Winą jest jedynie sieć PLAY. Przeszli na swoje nadajniki niedawno, teraz okres świąteczny więc pewnie nie wyrabiają, przeciążona sieć jest i łączność mają kiepską. Na każdym jednym telefonie u mnie występuje ten sam problem

Co to znaczy przeszli na swoje nadajniki?
Mając tel w play możesz jechać na zasięgu
-Play
-Ery
-Plusa
A także orange ale tu tylko po kontakcie z bok.
Ja mialem podobne problemy w starym SE.
W menu w ustawieniach telefonu wybrałem wybór operatora
-ręczny
i wybrałem-zalogowałem się do ery i od lutego mam git-majonez.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 26 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 10:59  
Cytuj
Mam ten sam problem z siecią play . Nie mam sygnału jak dzwonię .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »