NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Turbina w aucie - jaki wasztat?,
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2017r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli chcesz mieć dobrze zregenerowaną turbinę to jedź do mielca bo w Stalowej to fachowców nie ma od turbin tylko mechanicy którzy szukają dodatkowego źródła dochodu i tylko skasują a niewiele potrafią chociaż twierdzą ze regenerują turbiny. Śmiechu warte.mlotek


No ja podobne głosy słyszałem o fachowcach z Mielca, więc kto mówi prawdę umiech
Jak sam regenerowałem, to wysyłałem na śląsk (montażem zajmował się dla mnie wtedy Bosch). Obecnie Bosch w STW ma bdb sprzęt i sam poszedł w temat regeneracji turbin i wtrysków. Paru znajomych tam robiło i uwag na razie nie mają, wszystko w porządku (ale nie najtaniej). Jako, że na miejscu to warto tam podjechać i nawet dać turbinę do sprawdzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2017r. 09:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 13:25  
Cytuj
Ja w sumie nigdy nie miałem okazji regenerować turbosprężarki tutaj w okolicy, jednak kiedyś padła mi ona na wakacjach w Gdyni. Do tego jeszcze żona prowadziła.. Podjechaliśmy do AMSerwis, gdzie dość spawnie poradzili sobie z naprawą. Póki co wszystko jest okej umiech. Co do okolicznych warszatatów, to raczej trudno mi cokolwiek powiedzieć.

Habit nie czyni mnicha
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 16:46  
Cytuj
Obecnie tak wygląda pracownia regeneracji turbosprężarek w Bosch Service w Stalowej Woli http://www.regen(...)rek.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 18:57  
Cytuj
http://trans-turbo.pl/main.html

Regenerowałem 2 lata temu 0 problemów moi znajomi również jeździli pod wskazany przeze mnie warsztat umiech ceny niższej nie znajdziesz umiech. Bogdan przesiedział w tym pół życia - polecam można kawkę wypić na poczekaniu zrobiumiech albo można w 5 min temat załatwić bo ma pełne półki już zregenerowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 13:54  
Cytuj
Ja na przestrzeni ostatnich lat korzystałem z pomocy wielu zakładów zajmujących się regeneracją, ale zadowalającą pomoc znalazłem dopiero w Rakszawie koło Rzeszowa w zakładzie Turbospec. W sumie jeżdżę już ponad rok i wszystko gra. Z regeneracją radzą sobie bardzo sprawnie. Ceny też ok. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »