NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Marcel Bus Trasa Stalowa Wola - Rzeszów ,
Posty: 21
Dołączył: 14 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 15:56  
Cytuj
Witam . Mam pytanie jakie opinie na temat tej trasy ? Czy duzo ludzi jezdzi ? jak z wolnymi miejscami w sobote rano ? i czy szybko i bezpiecznie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 15:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 17:20  
Cytuj
Poszukaj w historii forum - było na ten temat.
Jak lubisz ekstremalne sporty to Marcel się nadajesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 18:28  
Cytuj
nie przesadzaj, jedyny środek transportu na tej trasie po za kilkoma kursami pks

szybko to zależy od kierowcy, jedni jeżdzą szybko i bezpiecznie inny wolniej ;) w 1.5 h się zmiescisz ;)

co do miejsc w sobote rano to są 2 busy zazwyczaj ale jak sie martwisz o miejsce to możesz sobie zarezerwować bo dużo osób na studia jeździ ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 18:30  
Cytuj
nie słychać o wypadkach Marcela, jeśli były jakieś to z winy drugiego kierowcy zazwyczaj więc szybko, ale bezpiecznie do celu jedziesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 18:40  
Cytuj
Rezerwacja to pomyłka,niby telefonicznie zarezerwowane a kierowca oczy wywala jak ślimak i o niczym nie wie.Jazda szaleńcza, bez zważania na znaki.Bus przepełniony, smród.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 19:07  
Cytuj
Ale nadal jedyny środek transportu no chyba ze Ty kolegę wezmiesz ;) wiec nie ma co wybredzac innego nie będzie ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 19:21  
Cytuj
Ja rok czasu jeździłam Marcelem i całkiem wporządku wspominam, wiadomo jeżdżą szybko ale muszą się wyrobić. I fakt, dawno nie było słychać o żadnym wypadku z Marcelem. To chyba o czymś świadczy??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Ja rok czasu jeździłam Marcelem i całkiem wporządku wspominam, wiadomo jeżdżą szybko ale muszą się wyrobić. I fakt, dawno nie było słychać o żadnym wypadku z Marcelem. To chyba o czymś świadczy??


Wszystko do czasu

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 24 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 19:24  
Cytuj
jechałam dziś szybko napewno, ale bezpiecznie nie. z zegarkiem w ręku trasa stalowa -rzeszów 1.10 h.ludzi dużo czekało ale zabierał tylko komplet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 20:09  
Cytuj
No ja kilka razy tez mialem przyjemnosc jechac Marcelem i... moze i szybko, ale do bezpiecznych przejazdow to to nie nalezalo. A smrod smrodem... jak Ci babcia wsiadzie z siatami pelna warzyw, ktora jeszcze 3 h wczesniej obrabiala krowy, kozy i kury... Z czegos babinka musi zyc umiech nasz "Żond" na wiele nie pozwala.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
No ja kilka razy tez mialem przyjemnosc jechac Marcelem i... moze i szybko, ale do bezpiecznych przejazdow to to nie nalezalo. A smrod smrodem... jak Ci babcia wsiadzie z siatami pelna warzyw, ktora jeszcze 3 h wczesniej obrabiala krowy, kozy i kury... Z czegos babinka musi zyc umiech nasz "Żond" na wiele nie pozwala.

I nie pozwolił babci się umyć. A to niedobry "żond".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 06:20  
Cytuj
Żenująco niski poziom usługi i obsługi. Właścicielowi Marcela zależy tylko na kasie, a pasażerow, ich bezpieczeństwo i komfort ma nie powiem gdzie. Nagminie zdarza się, że trzeba stać ściśniętym jak w puszce nieraz 70-80 kilometrów bo przewoźnik nigy nie jest w stanie zagwarantować miejsc siedzących dla kompletu pasażerów. A kierowcy się nie przejmują i jadą jakby wieźli gruz albo ziemniaki, nierzadko grubo przekraczając prędkość. Wiekszość jest opryskliwych, zachowują się jakby robili łaskę, że jadą. Nigdy nie mają wydać reszty nawet z 20 zł. Na postoju w Rzeszowie nigdy nie wpuszczą wcześniej do busa niż na 5 min. przed odjazdem, chociaż by bylo -20 stopni i sniezyca, oni oczywiście siedzą sobie w busie i rozmawiają z kolegami albo palą papieroski. Aha no i ceny horendalnie wysokie jak na niską jakość ale coż na większości tras Marcel to monopolista i tak ludzie zapłacą. Nie warto rozwodzić się nad fatalnie działanącym biurem obsługi, jest czynne w godz 8-16 kiedy normalni ludzie pracuja a dodzwonić się do nich graniczy z cudem. I jeszcze jedno i to sie nadaje do UOKIK, Marcel nie jest w stanie zagwarantować miejsc nawet tym którzy kupili bilety miesięczne, nie ma rezerwacji miejsc a w godzinach szczytu i popularnych dniach tj. Piatek, kierowcy w pierwszej kolejnosci biora tych co kupuja bilety jednorazowe, wiadomo ci z miesiecznymi i tak juz zaplacili a kasa u Pana Marcina Ch musie sie zgadzac. Pozdrawiam Marcelu, wasza wieloletni klient, mam nadzieje, ze niebawem eks!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 13 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2017r. 10:40  
Cytuj
A jak długo do Rzeszowa jedzie stalowowolski PKS? O wiele dłużej niż marcel ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2017r. 11:20  
Cytuj
PKS jedzie od 1:25 do 1:40 umiech jezdzilem pksem wiele razy o roznych porach i takie byly przedzialy czasowe umiech marcel trochu szybciej ale niewygodnie i malo bezpiecznie, zdazylo mi sie nawet jak marcel na trzeciego wyprzedzal...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2017r. 12:24  
Cytuj
Nie wymyślajcie z tą prędkością. Busy mają ograniczniki na prędkości ok 100-103 km/h i szybciej nie pojedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Nie wymyślajcie z tą prędkością. Busy mają ograniczniki na prędkości ok 100-103 km/h i szybciej nie pojedzie.


Ale Ty wiesz, że w terenie zabudowanym prędkość dopuszczalna to 50km/h? A do Rzeszowa ze Stalowej Woli to połowa drogi

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 14:28  
Cytuj
Bez przesady, poza L-kami i dziwakami, nikt tyle nie jeździ. Realna prędkość bezpieczna (z racji na mandat) to do 70 km/h. I tak jeżdżą szybciej niż 70, ale już narażają się na złapanie. Tylko bardzo nadgorliwi funkcjonariusze chcący wyrobić normę czepiają się prędkości do 70. Sam kiedyś w niedzielę jechałem prywatnym autem ul. Energetyków i miałem na zegarze 70 km/h (licznik nieco zawyża, to mogło być 67 km/h) i akurat mierzyli laserem. Nikt mnie nie zatrzymywał. Są jakieś granice przesady i nadgorliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »