NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Słowacja Tatralandia, Wczasy Tatralandia
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 13:17  
Cytuj
Wybieramy się z rodziną na 5 dni interesuje mnie koszt takich wczasów jak ktoś z was był i może coś powiedzieć ewentualnie coś polecić z noclegów to będę wdzięczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 13:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 14:37  
Cytuj
Ty Alcia chcesz tam spędzić 5 dni?? To się po 2 znudzi umiech
Ja tam byłem ale z bazą wypadową z Zakopca (lubię to miasto i tyleumiech). Z Zakopca zaś wypady były albo do Tatralandi, albo do termalny (Bania i Białka). Takie coś bym polecił, bo tak robiłem - noclegi ok. 50 zł. os w sezonie, nie wiem jak to po słowackiej stronie wygląda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 15:47  
Cytuj
no 5 dni to dlugo, ale fajnie tam jest, ja bylam kiedys kilka lat temu ale na jeden dzien wiec nie wiem jak z noclegami, ale ogolnie fajne miejsce, dla dzieciakow to raj napewno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
ale ogolnie fajne miejsce, dla dzieciakow to raj napewno


Dla dzieciaków rodziców, którym się nie chce d... ruszyć. Dla których wyjazd wakacyjny to leżenie plackiem i g... robienie. Najlepiej przed TV.

Jaki dajecie wzór dzieciom?

A prawdziwe życie zaczyna się poza sferą komfortu. W sferze komfortu się nic ciekawego zdarzyć nie może - jak mawiał Walkiewicz w swej książce "Pełna moc życia".

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 16:35  
Cytuj
Daj spokój syrena, takie są czasy, warczysz na wszystko co ludzie piszą - weź chodź raz otwórz się do ludzi bo siedzenie przed kompem i rozmawianie z monitorem albo lustrem niestety daje taki efekt jak u Ciebie - zgorzknienie i agresja. Leżenie plackiem też jest przyjemne, na zapierniczanie kilofem w kamieniołomie takie dziecko jeszcze ma czas. Co do wysiłkowych wypoczynków - ja takich na przykład nie toleruję, nie łażę po górach bo to dla mnie męka, a nie wypoczynek i to nie znaczy, że nie jestem przystosowany do życia. Po prostu mam inne poglądy nt wypoczynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 19:06  
Cytuj
My z mezem zazwyczaj jak jedziemy na wakacje to po to aby lezec plackiem. Czasem ludzie w ciagu roku maja taki zapier@#% ze marzy im sie kilka dni nic nie robienia.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 19:16  
Cytuj
I właśnie takim miejscem jest tatralandia - i dla tych co chcą się posmarzyć w słońcu i nic nie robić, a także dla tych co chcą aktywniej trochę się pobawić (rożne zjeżdzalnie i masa zabaw) - to wszystko tam jest.
Ale jak pisałem, 2 góra 3 dni i po ptakach, nie widzę tego miejsca jako cel wakacji 5 dniowych. Lepiej zostać w PL i tam tylko wyskoczyć na cały dzionek. Pozostałe dni można spędzić w Zakopcu i okolicach, dużo ciekawiej będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
My z mezem zazwyczaj jak jedziemy na wakacje to po to aby lezec plackiem. Czasem ludzie w ciagu roku maja taki zapier@#% ze marzy im sie kilka dni nic nie robienia.


i prawidlowo !! my tez,a juz jak nad morze to plackiem nawet jak pochmurno to maty ,wiatrochron i morza szum,ptakow spiew.Jak urlop to na nic nierobieniu,nie kumam ludzi ktorzy w upal jezdza i zwiedzaja,dzieciaki w auto i jezdza.Nasze rodzinne madrosci to-gory to łazimy,morze -to lezymy umiech) i juz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 23:16  
Cytuj
Proponuje zatrzymać się w Liptowski Trnovec.
Znajduje się blisko Tatralandi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 04:45  
Cytuj
CYTAT
Daj spokój syrena, takie są czasy, warczysz na wszystko co ludzie piszą - weź chodź raz otwórz się do ludzi bo siedzenie przed kompem i rozmawianie z monitorem albo lustrem niestety daje taki efekt jak u Ciebie - zgorzknienie i agresja. Leżenie plackiem też jest przyjemne, na zapierniczanie kilofem w kamieniołomie takie dziecko jeszcze ma czas. Co do wysiłkowych wypoczynków - ja takich na przykład nie toleruję, nie łażę po górach bo to dla mnie męka, a nie wypoczynek i to nie znaczy, że nie jestem przystosowany do życia. Po prostu mam inne poglądy nt wypoczynku.


A już myślałam, że tylko ja to widzę ;-)
We wszystkich swoich postach Syrena próbuje narzucać własne zdanie, które jest najważniejsze, najlepsze i już. Z tym zdaniem się nie dyskutuje.

A sprawa z basenami fajna, ale warto zrobić od nich choć dzień odpoczynku.
Nie ma tam aż tylu atrakcji aby być codziennie przez 5 dni.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale ogolnie fajne miejsce, dla dzieciakow to raj napewno


Dla dzieciaków rodziców, którym się nie chce d... ruszyć. Dla których wyjazd wakacyjny to leżenie plackiem i g... robienie. Najlepiej przed TV.

Jaki dajecie wzór dzieciom?

A prawdziwe życie zaczyna się poza sferą komfortu. W sferze komfortu się nic ciekawego zdarzyć nie może - jak mawiał Walkiewicz w swej książce "Pełna moc życia".


Syrena jak nie masz nic mądrego do powiedzenia w temacie to milcz!!!!sciana

Może twoje życie jest tka nudne ze w wakacje spędzasz go aktywnie,ale ja cały czas je tak spędzam wiec na wczasach odpoczywamy ile sie da good

Niestety na wczasy jedzie sie po to by odpoczywać od codzienności ,czyli nic nie robić,a wydaje mi sie ze w takiej Tatralandi to można fajnie aktywnie z dzieciaczkami spędzić czas.Telewizor mam w domu, na wczasach nie oglądam bo szkodami na to czasu mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 24 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 15:36  
Cytuj
ja byłam 4 lata temu to za basen cały dzień 16 euro, a nocleg w pensjonacie VIA MARA niedaleko tatralandi 15 euro za dobe, ale 5 dni to tam nie ma co robić, góra 3. można tez zatrzymać sie w zakopcu a codziennie sa busy na tatralandie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »