NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ulotka Nadbereżnego,
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 20:31  
Cytuj
Na ulotce nie ma zadnych znakow informujacych o jakichs prawach autorskich. Nie ma zadnych informacji oredagowaniu, przedruku i kopiowaniu. Za to jest napisane o zachowaniu i rozliczeniu za 4 lata. Dziwie sie ze Andrzej jej nie ma.... A taki przeciwnik....


Dodaje link, mam nadzieje że będzie działał bo na mojej stronce brakuje miejsca - filmiku nie chce jeszcze wyrzucac


http://www.filedropper.com/nowydokument

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 20:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:01  
Cytuj
No i teraz już mam ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:05  
Cytuj
polecam na f a c e b o o k u profil: Rozliczamy Lucjusza Nadbereżnego z obietnic wyborczych
tam można przeczytać m.in. o obietnicach i sprawach bieżących

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
polecam na f a c e b o o k u profil: Rozliczamy Lucjusza Nadbereżnego z obietnic wyborczych
tam można przeczytać m.in. o obietnicach i sprawach bieżących


Ja go nie chce rozliczać czy rzucać kłód pod nogi.
Ludzie go rozliczą za te parę lat. Myślę że Andrzej Szlęzak też nie będzie się temu bezczynnie przyglądał i swoje 3 grosze dorzuci.
Lucjusza często prywatnie widuję i wydaje się w porządku człowiekiem.
Ma władzę w postaci prezydentury i rady - niech działa. Wymówek nie będzie.
Ja mu życzę wszystkiego dobrego a co naobiecywał ludziom to już jego problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 22:44  
Cytuj
CYTAT

Ja go nie chce rozliczać czy rzucać kłód pod nogi.
Ludzie go rozliczą za te parę lat. Myślę że Andrzej Szlęzak też nie będzie się temu bezczynnie przyglądał i swoje 3 grosze dorzuci.
Lucjusza często prywatnie widuję i wydaje się w porządku człowiekiem.
Ma władzę w postaci prezydentury i rady - niech działa. Wymówek nie będzie.
Ja mu życzę wszystkiego dobrego a co naobiecywał ludziom to już jego problem.


Dziękuję za dokument.

To niestety problem wszystkich mieszkańców. W samym 2016 bierzemy 30 mln kredytu na budżet tak naprawdę nie inwestycyjny, lecz wyborczy. Mam nadzieję, że jednocześnie wzrosną dochody z tytułu podatków od nowych inwestorów i pracowników. W przeciwnym razie w ciągu jednej kadencji zwiększymy zadłużenie ponaddwukrotnie. Kto będzie je spłacać, jeśli dalej będzie uprawiana polityka podnoszenia podatków?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 01:01  
Cytuj
Obietnice przedwyborcze należy traktować jako nieformalną umowę z mieszkańcami. Zgodnie z treścią ulotki Lucek zobowiązał się w latach 2014-2018 zrealizować cały plan działania. Z tego zostanie rozliczony zgodnie z formułą zamieszczoną na stronie 3. Na stronie 2 widzimy całą mapę słów kluczowych według wag. Pamiętajcie też o obietnicach złożonych podczas konferencji. Moją uwagę przykuło kilka punktów i rozliczę go z nich szczegółowo:

1. Nowe miejsca pracy - ulgi dla innowacji, niskie podatki i opłaty komunalne
2. Kuźnia przedsiębiorczości - miała być w bibliotece, a na razie cisza
3. Sektor IT w Stalowej Woli - gdzie są biura, inwestorzy i zaplecze naukowe?
4. Lokalny patriotyzm gospodarczy i ochrona lokalnego biznesu
5. Przywrócenie świetności Parku Jordanowskiego
6. Rewitalizacja Rozwadowa
7. Tworzenie przyjaznej infrastruktury rowerowej, wdrożenie standardów rowerowych

Ad 1. Liczę na sektor IT, ale potrzeba wieloletniego planu jak za COP - biura, uczelnie, sieć, niskie podatki.
Ad 4. Temat trudny, co pokazały ostatnie lata (wycofanie FRAC, mali kupcy, średnie firmy i koncerny).
Ad 5. Wystarczy wymienić sprzęty i dodać więcej atrakcji bez wycinki drzew.
Ad 6. Najpierw mieszkańcy podepną się do kanalizacji, a potem remont osiedla.
Ad 7. Budowa jednej ścieżki to za mało. Rowerzyści w Rowerzyści pozywają MZD do sądu.

Część obietnic z ulotki spełnił, ale na wszystkie nie ma pieniędzy w budżecie. Gdy przyjdzie do wyborów, tradycyjnie powie "Zrealizowaliśmy większość obietnic z tej ulotki [tych małą czcionką - red]. Nie udało się dokończyć wszystkich inwestycji, bo [tutaj 100 niezależnych powodów], ale jeśli na mnie zagłosujecie, będziemy je kontynuować". Dlatego rozliczajmy go także z decyzji, jakie podejmuje podczas urzędowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 13:42  
Cytuj
@wyborca
Nie, bo rządzi dopiero rok i jeszcze jest zbyt wcześnie, żeby go rozliczać. Przecież Szlęzak przez 12 lat nie wybudował drugiej trybuny i wydał 100.000 na ławki w parku.

Trzeba patrzeć na ręce cały czas. I trąbić o każdej wpadce, żeby wyborcy mieli ją z tyłu głowy przy urnach. Inaczej znowu wygra ten, który będzie głośniej krzyczał, wyleje więcej jadu i/lub więcej obieca.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »