NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Wrzos - mała sala,
Posty: 56
Dołączył: 30 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 15:45  
Cytuj
Chcę się wybrać do kina Wrzos na film 3D. Byłem już kilka razy w dużej sali, ale nigdy w małej. Jestem ciekaw jakie są różnice w odbiorze filmu? "Ekran" pewnie jest mniejszy, ale siedzi się bliżej - to wada czy zaleta? Jak jest z jakością dźwięku? Siedziska są wygodniejsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 15:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 16:32  
Cytuj
ja bym jeszcze dopytał, jaka jest temperatura na sali ?
Bo w Balladzie byłem dwa razy w okresie zimowym i większość była w kurtkach, niektórzy nawet w czapkach umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 16:53  
Cytuj
W sali jest bardzo gorąco. Wczoraj na sali było 6 osób i było bardzo ciepło, krótki rękawek zalecany. Dźwięk jest moim zdaniem bardzo fajny, natomiast odbiór obrazu 3d... hmmm byłem na filmie którego 3d mnie nie zachwycilo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 19:16  
Cytuj
Na malej w tym roku nie bylem ale a ubieglym bylo przyjemnie w zimie umiech Dzwiek tez nie najgorszy.

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 09:21  
Cytuj
Moim zdaniem najlepsza sala kinowa w mieście - wygodne, nowe fotele na małej sali, ciepło, dźwięk o niebo lepszy niż na dużej sali a obraz o trzy nieba niż u konkurencji na Staszica - jaśniutki, ostry jak żyleta, przy tej wielkości sali obraz jest w sam raz; siedziałem chyba w 3 rzędzie, dość blisko ekranu i wrażenie niesamowite.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 10:16  
Cytuj
Osobiście bardzo lubię małą salę, jest tam kameralnie i wygodnie, ale występuje pewien mankament.
W sali tej krzesełka są niestety pod zbyt małym skosem w stosunku do ekranu.
Efekt jest taki, że napisy są zasłonięte przez głowy widzów siedzących przed nami.
Kilka razy musiałem przesiadać się z tego powodu bliżej ekranu, mimo że do najniższych nie należę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 10:26  
Cytuj
to nawet nie zbyt mały skos tylko ekran jest zbyt nisko zawieszony, na małej sali zawsze siadam z przodu

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »