NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Klub Malucha Baśniowy Świat - opinie,
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 18:19  
Cytuj
Witam, w maju mój syn kończy 2 latka. Chciałabym go posłać do Klubu Malucha na 3-4 godzinki dziennie. Jutro wybieram się tam porozmawiać z kimś z kadry, ale wcześniej proszę o opinie osoby, które korzystały z takiej możliwości. Czytałam że godzina kosztuje 7 zł ( ale nie wiem czy to aktualne) jakie są panie itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 18:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 21:47  
Cytuj
Moje dziecko chodzilo teraz chodzi drugie,to najepsza rekomendacja,poza tym kazdy ma swoje"widzimisie"najlepiej pojechac i samemu ocenic na miejsu.teraz sie nie dostaniesz jest lista rezerwowa od dluzszego czasu pewnie od wrzesnia cos bedzie jak starsze dzieci pojda do szkoly.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 22:01  
Cytuj
Placówka godna polecenia. Miła kadra, bardzo cierpliwa w stosunku do nadpobudliwych dzieci. Bardzo bogata oferta dodatkowych zajęć wliczona w cenę. Myślę, że dla takiego 2 latka będzie to idealne miejsce do adaptacji z dziećmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 22:12  
Cytuj
Moje dziecko chodzi do Baśniowego Świata i jestem bardzo zadowolona. Dużo zajęć dodtkowych i dni tematycznych. Ciągle coś się dzieje. Panie zawsze uśmiechnięte i nastawione na współprcę z Rodzicami. Codzienie toczę walkę o wyjście z przedszkola a w weekend słyszę, że szkoda że do niego nie idzie umiech dziecko zadowolone to i ja zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 22:29  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedzi. Muszę tam iść i porozmawiać. Mnie bardziej chodzi o to aby syn pobawił się z rówieśnikami tak ze 2-3 razy w tygodniu np. od 9:30-11:30 (czyli bez śniadania a przed obiadem)albo od 15-17. Nie wiedziałam, że na tak krótki czas też trzeba się na listy zapisywać duuuużo wcześniej. No cóż póki co syn jest jedynakiem i troche nie obeznana jestem ze żłobkami i przedszkolami. Drugie dziecko zapiszę jak tylko lekarz potwierdzi ciążęsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 23:01  
Cytuj
To jak juz będziesz obeznana to daj znać co i jak, bo ja też myslalam tam swojego posłać tylko po to, aby był z dziećmi, bo sam jeden biedaczyna i tylko rodzice muszą mu wystarczyć 😃

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 07:31  
Cytuj
moja córka uczęszczała do klubu, ja jak i ona byliśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Widać że Panie tam pracujące nie są w celach zarobkowych jak to jest w innych przedszkolach !!!! Polecam !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 08:11  
Cytuj
A w jakich celach tam niby są? Charytatywnych? Wypłaty nie dostają? Są jak najbardziej w celach zarobkowych, ale co najwyżej mogą lubieć swoją pracę co zmienia podejście i nastawienie człowieka. Zapewniam Cię, że są tam w celach zarobkowych. W celach bezzarobkowych swoim dzieckiem zajmujesz się sama.cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »