NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
czyja to piesia,
Posty: 18
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 23:20  
Cytuj
Od pewnego czasu na ul. Dmowskiego błąka się młoda sunia z czerwoną obróżka w białe kropki. Sunia jest bardzo chuda, ma bardzo długie pazury co uniemożliwia jej chodzenie. Sunia szuka domu z pełną ciepłą miską, podusią. Więcej w ogłoszeniu i fotki


http://stalo(...)d=286209

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 23:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 07:07  
Cytuj
"czyja to piesia" , a gdzie moderator od jęz. polskiegomlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 07:43  
Cytuj
Myślę, że jak odpowiednie osoby zobaczą to zdjęcie to będą wiedzieli czyj to pies. Mi się wydaje, że z tym psiakiem na smyczy chodziła młoda kobieta, która zaprowadzała swoje dzieci do przedszkola, a psina w tym czasie czekała uwiązana do ogrodzenia. Może jej zginął ? tylko wcześniej (około roku) miała innego psa, który troszeczkę podobny był do labradora?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
"czyja to piesia" , a gdzie moderator od jęz. polskiegomlotek


A czy forum to oficjalna instytucja? "Piesia" jest określeniem malego psiaczka, któremu autor chciał nadać cechy żeńskie. Po cholerę więc to moderować? No chyba, że Ciebie to jak najbardziej się do moderacji nadajesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 09:18  
Cytuj
Piesia bo to ładnie brzmi i już, każdy sobie może nazwać zwierzątko jak chce, jak ją karmiłam tym kocim jedzeniem to tak do niej przemawiałam, wczoraj dzwoniła kobieta aż z Zamościa, i ta Piesia jest bardzo podobna do jej zaginionego pieska, czy widzieliście jak ona wygląda, chuda z wystającymi żebrami a te pazury, ledwo Piesia chodzi. I przykro, że komuś przeszkadza wyraz Piesia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 10:44  
Cytuj
Mi jest przykro jak widzę takie porzucone zwierzęta na ulicy. Gdybym mógł to bym przygarnął, ale mam już swojego pieska. Ludzie, którzy porzucają zwierzęta powinni się wstydzić swoich czynówwykrzyknik Banda idiotów, która daje psu nadzieję, schronienie, a potem wyrzuca w zimę... Oby wkrótce piesek znalazł nowy dom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 11:14  
Cytuj
Właśnie dlatego twierdzę że wszystkie psy powinny być obowiązkowo chipowane, wtedy właściciel psa momentalnie zostanie odszukany i odpowiednio potraktowany przez odpowiednie władze.
Druga sprawa to brak schroniska dla zwierząt w Stalowej Woli. Może przynajmniej ten postulat zresztą obiecywany podczas wyborów uda się nowemu Preziowi spełnić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
Właśnie dlatego twierdzę że wszystkie psy powinny być obowiązkowo chipowane, wtedy właściciel psa momentalnie zostanie odszukany i odpowiednio potraktowany przez odpowiednie władze.


Tylko jak zmusić do tego włascicieli?

CYTAT
Druga sprawa to brak schroniska dla zwierząt w Stalowej Woli. Może przynajmniej ten postulat zresztą obiecywany podczas wyborów uda się nowemu Preziowi spełnić.


Wiele obiecywał a teraz się wycofuje i dlatego na to bym nie liczył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 13:04  
Cytuj
Uważam, że schroniska nic nam nie pomogą. Powinien wejść obowiązek chipowania psów. W przypadku braku chipu powinny być surowe kary oraz obowiązkowa sterylizacja suk. Psy łańcuchowe też powinny być znakowane. Na pewno ten pies ze zdjęcia ma właściciela - skąd ta piękna czerwona obroża?? Oby ktoś rozpoznał tego psa. Jednak właściciel i tak nie zostanie ukarany :( Mi osobiście ktoś podrzucił 3 małe szczeniaki - oczywiście je przygarnęłam lecz w chwili obecnej wiedząc jaki to duży obowiązek nie zrobiłabym tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »