NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Biegajace dzieci !!!, moze ktos zna sposob na wyciszenie mieszkania
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
lepiej jak biegają niż miałyby siedzieć cały dzień prze komputerem


Czas przed komputerem nie musi być zmarnowany. Można się tyle oczytać i zapoznać z tyloma zagadnieniami co w nie jednej czytelni.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 14:51  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 23:18  
Cytuj
rsta
Oczywiście, niech biegają, ale na podwórku, a nie w mieszkaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2016r. 07:19  
Cytuj
wy to pozamykajcie się w piwnicach i żyjcie jak szczury skoro wam wszystko przeszkadza !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2016r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
rsta
Oczywiście, niech biegają, ale na podwórku, a nie w mieszkaniu.

Był tu kiedyś temat o dzieciach biegających, krzyczących i grających w piłkę pod blokami. Ludzie wychodzili z siebie, że żyć nie mogą spokojnie. Wniosek prosty wynikał z tego, że najlepiej wyprowadzać dzieci razem z psem nad Sanem umiech Nie znajdziesz złotego środka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2016r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
lepiej jak biegają niż miałyby siedzieć cały dzień prze komputerem


Czas przed komputerem nie musi być zmarnowany. Można się tyle oczytać i zapoznać z tyloma zagadnieniami co w nie jednej czytelni.


O tak,szczególnie jak dziecko cały dzień siedzi przed komputerem.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2016r. 09:08  
Cytuj
Fiodor to od rodziców zależy co dzieciak robi przy komputerze. Jest takie coś jak wychowanie.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2016r. 22:13  
Cytuj
a ja nawet dzieciaki zniosę, bo w nocy śpią, ale hałasu ze strefy tzw buczenia nie jestem w stanie znieść, rozważam sprzedaż mieszkania, bo nie da się tak żyć. Rano (przy zamkniętych oknach) w sypialni rano włączam dość głośno radio,ale w kuchni już go nie słyszę, tylko głośne buczenie przenikające z zew.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2016r. 23:50  
Cytuj
CYTAT
lepiej jak biegają niż miałyby siedzieć cały dzień prze komputerem


dla mnie to moga siedziec nawet w szafie byle nie napier...ly od rana do nocy.Bez przesady,jak kazdy bedzie mial takie podejscie to bedziemy wariowali we wlasnych mieszkaniach przez kupe dzieciorobow nie potrafiacych zapanowac nad swoimi dziecmi.Mam dzieci ale w mieszkaniu w bloku sa zasady wspolnego szcunku dla ludzi z gory z dolu z lewa i prawa.szanujmy sie nawzajem,a bedzie przyjemniej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 07:48  
Cytuj
dzieci mają dużo energii, należy uczyć je aby zbyt nie rozrabiały, ale przecież nie można dzieci przywiązać do krzesła i kazać siedzieć.
Chyba niektórzy sami zapomnieli, ze kiedyś byli dziećmi smiech2

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 07:49  
Cytuj
dzieci mają dużo energii, należy uczyć je aby zbyt nie rozrabiały, ale przecież nie można dzieci przywiązać do krzesła i kazać siedzieć.
Chyba niektórzy sami zapomnieli, ze kiedyś byli dziećmi smiech2

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
dzieci mają dużo energii, należy uczyć je aby zbyt nie rozrabiały, ale przecież nie można dzieci przywiązać do krzesła i kazać siedzieć.
Chyba niektórzy sami zapomnieli, ze kiedyś byli dziećmi smiech2


I to jest własnie glos jednego z tych co nie maja pomyslu na zainteresowanie czyms dzieci i jak sie zwraca uwage ze dzieci nie daja zyc sasiadom nizej to pada"to niby co mam pzrywiazac je do kaloryfera"? najprosciej jest naskoczyc na sasiada ,zwyzywac i sprowadzic do parteru,a czlowiek przyszedl tylko prosic o chwile spokoju we wlasnym mieszkaniu.
A dzieci jak maja duzo energiito trzeba ja spozytkowac np.na podwórku,w akademii zabawy na basenie,albo po prostu trzeba je czyms zajac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
dzieci mają dużo energii, należy uczyć je aby zbyt nie rozrabiały, ale przecież nie można dzieci przywiązać do krzesła i kazać siedzieć.
Chyba niektórzy sami zapomnieli, ze kiedyś byli dziećmi smiech2


I to jest własnie glos jednego z tych co nie maja pomyslu na zainteresowanie czyms dzieci i jak sie zwraca uwage ze dzieci nie daja zyc sasiadom nizej to pada"to niby co mam pzrywiazac je do kaloryfera"? najprosciej jest naskoczyc na sasiada ,zwyzywac i sprowadzic do parteru,a czlowiek przyszedl tylko prosic o chwile spokoju we wlasnym mieszkaniu.
A dzieci jak maja duzo energiito trzeba ja spozytkowac np.na podwórku,w akademii zabawy na basenie,albo po prostu trzeba je czyms zajac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 11:01  
Cytuj
do rsta
nikt tu nie zapomniał ze sam był dzieckiem, co wiecej:równiez mam dzieci, ale jestem dumna z tego, że nie dorównują durnym zachowaniem dzieciom sąsiadów.Moje dzieci są ruchliwe, uprawiają sporty,mają dużo energii ale co ważniejsze śmiem twierdzic, że są dobrze wychowane i wiedzą co im wolno w domu a co nie, bo nie mieszkamy tu sami!Kiedy wyjdą na klatkę schodową, to wiedzą jak zamyka sie drzwi od mieszkania {używamy do tego klamek -bo to nie drzwi od obory!} i nie oznajmiają swoim rykiem i zbiegianiem jak stado koni wszystkim innym mieszkancom,ze oni własnie wychodzą!! Nie chodzą na paluszkach ale robią to jak normalne dzieci a nie rozwydrzona wataha. Widzisz teraz róznice...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »