NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkole Chatka Misia w stw co sądzicie?,
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 19:38  
Cytuj
Witam. Szukam opinii o nowym przedszkolu Chatka Misia na Okulickiego. Chciałam zapisać swoją 2.5 letnia córeczkę. Cena dobra bo 450 w tym wyżywienie, ale nic więcej nie wiem. Poradźcie jeśli ktoś ma tam dziecko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 19:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 19:53  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Reklama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2014r. 00:13  
Cytuj
Kazda pozytywna opinia to od razu reklama... w ten sposob nic sie nie dowiemy na tym forum... czy moge liczyc na to ze dowiem sie cos o tym przedszkolu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Gru 2014r. 00:28  
Cytuj
Chyba nie sądzisz, że opinia z konta dzisiaj założonego, z jednym postem i akurat pozytywna - będzie obiektywna potluczony
Wali na kilometr. A jeśli nie stać kogoś na prawdziwą reklamę ... może i na innym też oszczędzają sciana

Swojądrogą, trochę dużo tych chatek, misiów, figofago landów, smutnych akademii, bąbelków potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2014r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
Chyba nie sądzisz, że opinia z konta dzisiaj założonego, z jednym postem i akurat pozytywna - będzie obiektywna potluczony

Dlaczego? Jakiś argument?

Nie znam tego przedszkola. Znam Dom Misia z Niska (ten sam właściciel z tego co wiem) i uważam, że jest ok. Dużo ciekawych zajęć, sporo projektów, częste wycieczki, zapraszani goście, imprezy dla dzieci i rodziców. Widać, że kadra i Pani dyrektor bardzo się przykładają do swojej pracy. Możesz poszukać ich profilu na fb.

Ponad 1000 postów i konto nie od wczoraj. Możesz śmiało założyć, że nie jestem kolegą Pani dyrektor, ani nie piszę tego posta na zamówienie (choć równie dobrze mógłbym być szwagrem właścicielki tych przedszkoli umiech ) Pozdrawiam.

ps. czortunio, i chyba nie łapiesz w oógle o co chodzi w temacie i nie masz potomstwa jeżeli stwierdzasz, że jest za dużo przedszkoli w mieście umiech poza tym mylisz przedszkola z placami zabaw. pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2014r. 14:07  
Cytuj
SzoPeN szkoda klawiatury szczególnie dla niego.Ja też zauważyłem,że chcąc się wypowiedzieć w jakimś temacie na tym forum to czasami nie warto,ponieważ każde założone nie dawno konto i mało postów to reklama mimo tego,że opinia jest naprawdę obiektywna.Niestety dla zarządu tego portalu liczy się tylko kasa za reklamy,a co za tym idzie kasa.Na firmy tu się reklamujące nie mozna napisać złego słowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2014r. 19:54  
Cytuj
No to nie fajnie. bo naprawde liczylam na pomoc...
znajdzie sie ktos w temacie?? bo jutro ide sie porozgladac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2014r. 21:23  
Cytuj
Szukała Pani pomocy w doborze przedszkola dla dziecka i uzyskanie opinii na temat nowopowstałego na ul. Okulickiego.Wiele moge powiedziec na temat Domu Misia w Nisku /własciciel jest ten sam i sadze,z program oraz system pracy wzoruje się na doświadczeniu nizanskim/.Awięc -to chyba najlepsza placówka tego typu w okolicy.Przez ponad dwa lata byłam tam stałym gosciem zaprowadzając tam dziecko,kóre po doswiadczeniach z innej tego typu placówce poczuło sie jak w dużym domu -i było tak do samego konca .Przygotowanie pięciolatków do pójścia do pierwszej klasy przebiegało świetnie-mam namacalny dowód .......a wszystko to w dużej mierze zasługa pani Ani która obecnie prowadzi zajęcia w stalowowolskim bliżniaku Domu Misia.I przyłączam sie do wcześniejszego przedmówcy-program maksymalnie zapełniony treśćmi pozwalającymi na rozwijanie kreatywności i twórczej samodzielności .POLECAM TĘ PLACÓWKĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM,i szkoda tylko,że moje spacery tam już sie skończyły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2014r. 06:34  
Cytuj
o to nawet nie wiedzialam ze jest drugie takie przedszkole. To oznacza ze jakies doswiadczenie z dziecmi juz maja;) Dzis po pracy sie tam przejde i popytam. A cena 450 zl za pakiet do 12 h to dobra cena. Jak jest w innych prywatnych przedszkolach?? interesuje mnie oddanie coreczki na jakies 9 h. no i zeby brali takie maluszki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
s7f
s7f
Posty: 103
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 10:20  
Cytuj
Witam umiech

Moj synek chodzi tam od wrzesnia. I moge z czystym sumieniem polecic przedszkole. Panie przemiłe umiech Dzieci maja bardzo duzo ciekawych zajec. A synek cdziennie z usmiechem na twarzy wstaje codziennie i pedzi do przedszkola umiech Jesli cos Cie interesuje pisz na priv. Pozdrawiam serdecznie

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 17:27  
Cytuj
dzieki za opinie;)) bylam widzialam i wyglada naprawde zachecajaco. wszystko nowe, nie zniszczone, duzo zabawek i mile panie;) chyba sie zapiszemy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
s7f
s7f
Posty: 103
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 17:53  
Cytuj
Pewnie umiech W takim razie do Zobaczenia jezykP

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 02:49  
Cytuj
JA również polecam!!!
Syn wprawdzie na początku nie chciał chodzić ale okres adaptacji trwał naprawdę bardzo krótko. Po tygodniu biegusiem pędził na zajęcia. Jedzenie mają bardzo smaczne, a Panie sa przesympatyczne, nie ma zmuszania do jedzenia czy spania, do każdego dziecka mają indywidualne podejście. Co do ceny to również są mega konkurencyjni, ja tańszego, prywatnego przedszkola nie znalazłam i nie są to różnice kilkudziesięciu złotych a 200/300 zł miesięcznie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 10:17  
Cytuj
Ja też gorąco polecam! Synek chodzi od września i jest super! Dziecko zadowolone a rodzice jeszcze bardziej. Patrząc jakie postępy Mały robi po zajęciach w przedszkolu, można śmiało stwierdzić że to, co wynosi z tego przedszkola jest bezcenne! I na pewno zaprocentuje w przyszłości. Panie są bardzo miłe,wręcz kochane! Synek je uwielbia. Widać że pracują z dziećmi z powołania a nie z przymusu. W cenie czesnego jest angielski, logopeda, gimnastyka korekcyjna,rytmika...a po drodzę jeszcze szerek pojedyńczych akcji za które przedszkole nie nalicza dodatkowych opłat min. zajęcia z lego education, dogoterapia... Czas w przedszkolu dzieciaki mają zorganizowany i wykorzystany od A do Z, oczywiście nie brakuje ani zabawy ani odpoczynku umiech 440 zł z wyżywieniem to zdecydowanie dobra cena za taką jakość opienki nad dzieckiem jakią pełni to przedszkole! Jest zdecydowanie najlepsze w naszym mieście. I pragnę jescze dodać, że specjalnie założyłam konto żeby dać taką opinię Chatce Misia bo nie mogłam przejść obojętnie obok tego wątkuumiech Polecam. Aż żal mi jest jak pomyślę że synek będzie musiał odejść do 1 klasy...szkoda że wszyscy którzy mają kontakt z dziećmi nie mają takiego podejścia jak opiekunowie z tego przedszkola...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 10:54  
Cytuj
Wystarczy tych wpisów zachwalających z jednym postem. Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »