NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Co się dzieje na "rondzie"?,
Posty: 56
Dołączył: 30 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 14:17  
Cytuj
Co się dzieje na "rondzie" koło pomnika "Patrioty"? Zdaje mi się, że doszło do dwóch oodzielnych kolizji w krótkim odstępie czasu. Ktoś może napisać coś więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 14:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Co się dzieje na "rondzie" koło pomnika "Patrioty"? Zdaje mi się, że doszło do dwóch oodzielnych kolizji w krótkim odstępie czasu. Ktoś może napisać coś więcej?


Jak jechałem po fakcie to sygnalizacja na całym skrzyżowaniu nie działała. Może światła "padły" i ludzie nie wiedzieli jak jeździć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 15:47  
Cytuj
Ludzie nie potrafią jeździć gdy nie ma świateł.
Byłam świadkiem jednej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 17:07  
Cytuj
Koło 16 tamtędy jechałem i widziałem na pasach zneutralizowaną plamę po oleju, więc pewnie jakiś wypadek był.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 18:20  
Cytuj
W piątek, 28 listopada 2014 r. niemalże w jednym czasie na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. KEN doszło do dwóch, początkowo groźnie wyglądających wypadków.W momencie kiedy doszło do obu zdarzeń sygnalizacja była wyłączona.

Do pierwszej z kolizji doszło kiedy na skrzyżowanie od strony Tarnobrzega wjechał samochód osobowy marki volkswagen polo będący na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych. Pojazd wymusił pierwszeństwa przed jadącym prawidłowo od strony Sandomierza samochodem dostawczym marki fiat doblo, będącym na warszawskich tablicach rejestracyjnych. Doszło do zderzenia.

Do kolejnej kolizji doszło chwilę później kiedy wjeżdżający na skrzyżowanie peugeot partner będący na sandomierskich tablicach rejestracyjnych jechał prawidłowo w kierunku Sandomierza. W bok uderzył zjeżdżający ze skrzyżowania seat cordoba będący na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych. Zjeżdżający seat nie zastosował się do znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 18:21  
Cytuj
Na konkurencyjnym portalu już jest artykuł co się stało dokładnie.Tak jak właśnie piszecie świateł brakło i już kolizje się dzieją :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 18:53  
Cytuj
sama widziałam jak ten czerwony rąbnął w ten zielony. Pani z czerwonego po prostu przejchała zamiast ustąpić pierszeństwa z dużą szybkością

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2014r. 09:18  
Cytuj
No ale widzę, że teraz to bardzo istotne się zrobiło kto na jakich tablicach jeździ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »