NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Opieka nad maluszkiem,
Posty: 2
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 20:58  
Cytuj
Hej. Jestem mamą niespełna 2-letniej dziewczynki, chciałabym się Was poradzić, gdzie mogłabym ją umieścić na czas kiedy ja będę w pracy. Gdzieś gdzie będzie miała wspaniałą opiekę? Żłobek? Jakiś klub malucha? Jakie miejsca polecacie najbardziej?? Ktoś pomoże?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 20:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 22:02  
Cytuj
Zostań jeszcze rok z dzieckiem, ja tak zrobilam i nie żaluje, teraz chodzi do przedszkola a ja sie realizuje zawodowo, byłam z dzieckiem 3 lata w doomu i nie uważam tego za jakąs strate, no ale rozumie, że różne są sytuacje losowe, jesli chodzi o żłobek to n pewno będzie cięzko tam są przyjmowane malutkie dzieciaczki, które zajmują miejsce aż do okresu przedszkolnego, opiekunka hmmm róznie z nimi bywa troche czasu może minać zanim znajdziesz odpowiednia a moze tak być ze odrazu sie uda, ale to są również koszty, zostaje prywatne przedszkole, ale z tym też różnie bywa, nie mam doświadczenia w tej kwestii, bo moje dziecko odrazu poszlo do publicznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 10:35  
Cytuj
mam podobny problem... za pol roku ide do pracy, nie wiem gdzie moge oddac mniejsze dziecko, mozecie mi polecic jakis zlobek w stalowej woli ewentualnie klub malucha ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 11:38  
Cytuj
Mój chodził w Rozwadowie do BŚ i byliśmy bardzo zadowoleni.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 13:10  
Cytuj
Niestety jestem w takie sytaucji (chyba jak wiekszość młodych małzeństw w naszym rejonie), ze nie moge sobie pozwolić na tak długi urlop.
Dori1980 a powiedz mi jak wygladaja ceny? Jaka panuje tam atmosfera? Czy dzieciaczki mają dobrze zorganizowany czas?? aaa i przede wszystkim na jak długo mogę posłać tam córeczke?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2014r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Niestety jestem w takie sytaucji (chyba jak wiekszość młodych małzeństw w naszym rejonie), ze nie moge sobie pozwolić na tak długi urlop.
Dori1980 a powiedz mi jak wygladaja ceny? Jaka panuje tam atmosfera? Czy dzieciaczki mają dobrze zorganizowany czas?? aaa i przede wszystkim na jak długo mogę posłać tam córeczke?


Cennik jest na stronie, nie jest najtańsze. Mały miał dużo ciekawych zajęć, bardzo fajnie się rozwinął, dodatkowo pomoc przy odpieluchowywaniu. Zawsze był czysty, bardzo chętnie chodził, panie dbały o to żeby nie przyprowadzać chorych dzieci, dwa razy dziennie zabawa na świeźym powietrzu, zabawki nowe i nie poniszczone... Teraz poszedł do państwowego (bo wiadomo tańsze) i jest bez porównania :(

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »