NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Atrakcje dla dzieciaka +/- 150 km od Stw,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 20:37  
Cytuj
Witam
Moze ktos pomoze +- 150 km od Stw jakies atrakcje dla 6 latka.
Bałtów odpada bo juz z 5 razy bylismy. ZOO w Zamościu również.
Może ktoś podpowie... ma sprawdzone miejsca. Może jakieś miejsce w bieszczadach na 2-3 dni... albo cos ?

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 20:37  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 20:57  
Cytuj
Leśne mini zoo w Lisznej, bieszczadzka kolejka leśna z przystankiem w Domu Pstrąga. To takie opcje, przy których się w ogóle nie zmęczysz. Możesz spacerkiem przejść się do Chatki Puchatka i pokazać dziecku nagrubszego kocura świata zamieszkującego Połoninę;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:00  
Cytuj
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:19  
Cytuj
Jeśli nie wiesz co można robić w wolnym czasie z dzieckiem, znaczy że nie masz żadnych zainteresowań, pasji, nie masz nic dziecku do zaoferowania. To smutne.

Polecam do obejrzenia film "O małej Zuzi i wielkich Jaskiniach".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:24  
Cytuj
dxdydz ... to że ktoś chce się "rozwijać" to nie grzech ... sam jestem ciekaw propozycji bo uciechy typu wyjazd do TBG na MCa mnie nie rajcują ... a może ktoś coś ciekawego zaproponuje w okolicy

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:39  
Cytuj
http://www.magiczneogrody.com/ albo http://www.farmailuzji.pl/.trasa nr 17 lublin-warszawa

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 00:51  
Cytuj
CYTAT
Jeśli nie wiesz co można robić w wolnym czasie z dzieckiem, znaczy że nie masz żadnych zainteresowań, pasji, nie masz nic dziecku do zaoferowania. To smutne.

Polecam do obejrzenia film "O małej Zuzi i wielkich Jaskiniach".


No i pomogłeś/aś. Skoro wg ciebie nie ma nic dziecku do zaoferowania może niech odda dziecko? Ja ci polecam je. nij się w czachę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
Jeśli nie wiesz co można robić w wolnym czasie z dzieckiem, znaczy że nie masz żadnych zainteresowań, pasji, nie masz nic dziecku do zaoferowania. To smutne.

Polecam do obejrzenia film "O małej Zuzi i wielkich Jaskiniach".


Czy Ty umiesz czytac ze zrozumieniem czy próżnia, która jest w Twojej głowie jest aż tak wielka ? NIe napisałem, że nie wiem co można robić tylko chce wyjechać do sprawdzonego przez innych miejsca. A jeżeli nie masz do napisania nic sensownego obejrzyj sobie film jakis przyrodniczy czy coś.
Wracajac do tematu:
Te magiczne zagrody ciekawe, lecz dopiero od wiosny kurcze. Właśnie zastanawiam się nad farmą iluzji jak i również nad koziołkiem matołkiem. Dzieki za pomoc. Coś napewno wybiore. Tylko zauwazylem, ze nikt nienapisał o jakiejkolwiek rozrywce w poblizu Stw. Czyzby u nas nic nie było ciekawego oprocz basenu, parku 24, kina ?

Tobie też dxdydz dziękuję. Zapewne jak kończysz msze to siadasz przed komputerem i musisz odreagować tych wszystkich ludzi, którzy spowiadają Ci się do ucha.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 08:07  
Cytuj
W Kurozwękach jest fajnie, organizują różne festyny tak samo jak i w Krzeszowie (http://blekitny-san.pl) ale to wszystko raczej latem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 13:41  
Cytuj
Po pierwsze, nie ma co reagować na idiotyzmy w postaci postu użytkownika dxdydz.

Po drugie, to jednak fajny tok rozumowania, można by wiele podobnych pomysłów zgromadzić, np.:
- nie wiesz, gdzie zabrać żonę na romantyczną kolację - powinieneś się rozwieść
- nie wiesz, gdzie oddać samochód do naprawy, by ktoś zrobił go porzadnie - powinieneś pozbyć się auta
- nie wiesz, gdzie w Stalowej można dobrze zjeść - zdechnij z głodu
Ogólnie strach się o coś zapytać jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 16:24  
Cytuj
Ja polecę Miedziankę i tamtejszą sztolnię Zofia. Można zwiedzić jaskinię, stare chodniki górnicze powstałe jako przedłużenie jaskinii, poszukać minerałów, wypaprać się w błotku - czyli to co dzieciaki lubią najbardziej jezyk Doskonała sceneria na ciekawe zdjęcia.

Warto zajrzeć do muzeum górniczego nieopodal.

Obrazek



Kilka fotek z ostatniego wypadu:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Obiekt (bez liny) wypada zwiedzać z dwóch stron - za każdym razem dochodząc do szybu. Przejście turysty nad szybem bez asekuracji w historii obiektu skończyło się już tragicznie.

Nieopodal jest sztolnia Teresa. Do zejścia przydaje się już lina, stary konar po którym się niegdyś schodziło ostatnio usunęliśmy potluczony

Wzgórze jest bogate w kilka innych obiektów jaskiniowych, do których można zajrzeć. Górą prowadzi piękny szlak.
Atrakcji na cały dzień.

Od Stalowej jakieś 145 km.

W drodze powrotnej można odwiedzić Skorocice i tamtejsze jaskinie gipsowe (największa jaskinia gipsowa w Polsce). Obiekty raczej mało ciekawe do zwiedzania w środku. Ale warto zobaczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 18:06  
Cytuj
polecam jaskinie raj w Chęcinach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 18:18  
Cytuj
Do jaskini Raj warto podjechać od drugiej strony. Nie płacimy za parking i jesteśmy tuż pod wejściem do budynku. Dojazd po dziurach.

A do kompletu proponuję odwiedzić jaskinię Piekło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 13:50  
Cytuj
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Jednak młody wybral Zoo w Zamościu a pozniej baseny w Solcu umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 14:22  
Cytuj
Młodego trzeba ukierunkować. Musisz go nauczyć odkrywać nowe i niezwykłe jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »