NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Krucze Gniazdo - Przyszów,
Posty: 4
Dołączył: 5 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 16:03  
Cytuj
Cześć,
czy ktoś z was był tam na weselu i może coś powiedzieć o jedzeniu itp? Wiem, że na co dzień jest smacznie, ale przy obsłudze 150 gości może być inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 15:44  
Cytuj
również jestem ciekawa opinii, był ktoś może tam na weselu i może co nieco powiedzieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 20:41  
Cytuj
W tym roku dopiero jest pierwszy Sylwester wiec nikt nie moze dac jakiej kolwiek opini umiech ale myślę że bedzie dobrze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:36  
Cytuj
Z mojego punktu widzenia to miejsce niczym nie zachwyca. Wystrój to jakaś kompletna porażka, nie wspominając o MENU oraz jakości wykonywanych potraw. Może miałam pecha, ale dostałam nieusmażonego kotleta i ziemniaki z resztkami łupek. Pracuje też tam bardzo niemiła dziewczyna z długimi włosami. Szkoda, bo miejsce naprawdę miało potencjał. A w tej okolicy takich lokali brakuje. Mam nadzieje,że z czasem będzie lepiej. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:40  
Cytuj
Tak byliśmy tam na weselu 10 stycznia. Jedzenie wyśmienite , personel przemiły było cudownie . Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Z mojego punktu widzenia to miejsce niczym nie zachwyca. Wystrój to jakaś kompletna porażka, nie wspominając o MENU oraz jakości wykonywanych potraw. Może miałam pecha, ale dostałam nieusmażonego kotleta i ziemniaki z resztkami łupek. Pracuje też tam bardzo niemiła dziewczyna z długimi włosami. Szkoda, bo miejsce naprawdę miało potencjał. A w tej okolicy takich lokali brakuje. Mam nadzieje,że z czasem będzie lepiej. umiech


Byłaś na weselu czy po prostu w restauracji ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 12:12  
Cytuj
Byłam zarówno w restauracji,niedługo po otwarciu, jak i na weselu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 15:58  
Cytuj
Witam
Powiem więcej,w dniu 2.07.2014 r. byłam na pierwszym weselu zorganizowanym w tym lokalu, czyli tuż po jego otwarciu. Dla wszystkich gości miłym zaskoczeniem było FANTASTYCZNE jedzonko, a zupa chrzanowa wyśmienita. Kucharz jest świetny, jedzonko powtarzalne, tzn; tej samej jakości - czyli zupa na weselu jak i w restauracji na co dzień taka sama, a ceny posiłków - dość niskie w porównaniu z innymi lokalami w Stalowej Woli. Obsługa "wyrobiła się", a na weselu jest dodatkowa. Jedynym, jak dla mnie mankamentem jest odległość, niby niedaleko (ok.10 km), ale jak jedzie się na niewielką imprezę rodzinną, to ktoś musi być kierowcą. Według mnie lokal godny polecenie i ewentualnego wzięcia go pod uwagę na organizację wesela. Odnośnie wystroju, nie zabieram głosu bo to rzecz indywidualna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 12:02  
Cytuj
Ktoś może powiedzieć ile tam się płaci za osobę i jaki jest koszt noclegu? Planuję się wybrać, ale miło jest się wstęnie zorientować umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Ktoś może powiedzieć ile tam się płaci za osobę i jaki jest koszt noclegu?


Tutaj powiedzą :cwaniak:

http://kruczegniazdo.pl/kontakt/

Kontakt:
tel. 15 814 27 05
kom. +48 506 627 208
kom. +48 606 685 370
kontakt_(at)_kruczegniazdo.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 12:25  
Cytuj
Za osobę 150zł menu, nocleg 75zł osoba.

Organizowałam tam własne wesele, lokal bardzo godny polecenia, jedyny minus to sala taneczna na górze, ale to już kwestia gustu oraz to, że gazowane napoje stoją przy wiejskim stole w małych szklanych butelkach, nie na stołach [tam tylko woda i soki].

Jedzenie rewelacyjne, na stołach dużo wszystkiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 13:02  
Cytuj
Witam.
Ja ze swojej strony oraz każdy zespół/DJ powiedzą jedną - nie ma nic gorszego jak sala taneczna jest na innej kodygnacji co salą na której siedzą goście.

Też kilka razy byłem na weselach w lokalach gdzie sala taneczna jest na innym piętrze co sala gdzie siedzą goście i ... jak dla mnie tragedia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »